DataLife Engine > Новости Киева > Київводоканал купить глину та суглинки на 1,1 млн гривень

Київводоканал купить глину та суглинки на 1,1 млн гривень

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) "Акціонерна компанія "Київводоканал” планує до кінця поточного року закупити глину, суглинки та шамот за 1,1 млн гривень.

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) "Акціонерна компанія "Київводоканал” планує до кінця поточного року закупити глину, суглинки та шамот за 1,1 млн гривень.
Про це KВ стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


13 січня ц.р. ПрАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал” оголосило тендер на закупівлю глини та каоліну. Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 1% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 23 січня ц.р., а сам аукціон має відбутися 24 січня ц.р.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Згідно тендерної документації, "Київводоканал” планує закупити 1500 тонни суглинки, 500 кг глини та 500 кг шамоту. За товари планують заплатити 1 млн 159 тис. 815 гривень та придбати їх до 31 грудня 2023 року.


Нагадаємо, столична міськрада затвердила Схему оптимізації систем водопостачання та водовідведення Києва, чим фактично дозволило ПрАТ “АК “Київводоканал” у найближчі роки освоїти на проведенні різних робіт 56,9 млрд гривень (у тому числі 12,6 млрд гривень з міського бюджету). За ці кошти, зокрема, треба здійснити реконструкцію двох водопровідних станцій, Бортницької станції аерації (БСА), перекласти і замінити в столиці низку трубопроводів, побудувати нові напірні каналізаційні колектори та реверсивну насосну станцію на острові Великий тощо. Виходячи з того, що подібні плани ставляться перед "Київводоканалом" вже давно, а результати такої роботи більш ніж скромні, сподіватися на успішну реалізацію "нової схеми" не доводиться. Звичайно ж, на заваді виступає і не переможена корупція.


Читайте: Мільярди у воду: У Києві затверджено Схему оптимізації систем водопостачання та водовідведення
Фото: відкриті джерелаКиївВлада
Павло Башинський



Вернуться назад