DataLife Engine > Новости Киева > Обласна влада хоче відновити очний, або змішаний формат навчання в усіх школах

Обласна влада хоче відновити очний, або змішаний формат навчання в усіх школах

Київська обласна військова адміністрація оприлюднила плани на новий навчальний рік: відновлення очного або змішаного навчання в усіх школах регіону. Для цього закладам освіти допомагатимуть в будівництві укриттів.

Київська обласна військова адміністрація оприлюднила плани на новий навчальний рік: відновлення очного або змішаного навчання в усіх школах регіону. Для цього закладам освіти допомагатимуть в будівництві укриттів.


Про це KВ стало відомо з брифінгу заступниці голови Київської обласної військової адміністрації Жанни Осипенко.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Так, усього 43 школи Київщини не змогли поновити очне навчання через відсутність укриттів.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться“Ми ставимо завдання, щоб усі школи мали можливість відновити очний, або змішаний процес навчання. Для цього в деяких школах треба побудувати укриття. КОВА допомагає у цьому, є субвенція й від держави. Ми співфінансуємо ці проекти”, – розповіла заступниця.
Такі самі плани в обласної влади й стосовно закладів професійно-технічної та вищої освіти. Деякі пристоличні ВНЗ вже розпочали очне навчання, деякі тільки крокують до цього.


“Щодо закладів вищої освіти, також є тенденція до поновлення очного навчання. Якщо казати про коледжі, то тільки 3 коледжі в нас працювали дистанційно. Й Білоцерківський національний аграрний університет, й педагогічний університет у Переяславі, вже в цьому році вийшли на очне навчання. Трішки інша ситуація у Ірпеня, але вони також відновлюють очно-змішане навчання там, де це можливо”, – доповнила Осипенко.


Як раніше писала KВ, управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради заключило договір з ТОВ “АІММ-ГРУП", згідно якого планується розробити та виготовити проектно-кошторисну документацію при будівництві навчального корпусу Васильківського профліцею. За ці послуги заплатять майже 1,5 млн гривень


Читайте: Для Васильківського профліцею проектують новий навчальний корпус
Фото: KВКиївВлада

Анастасія ОлійникВернуться назад