DataLife Engine > Новости Киева > Київський обласний центр підготовки населення до нацспротиву провів курс з домедичної допомоги для студентів

Київський обласний центр підготовки населення до нацспротиву провів курс з домедичної допомоги для студентів


Інструктори Київського обласного центру підготовки населення до національного спротиву провели курс з домедичної допомоги в умовах воєнного стану для студентів Університету менеджменту освіти.
Про це КВ дізналася з повідомлення Київської ОВА.
Повідомляється, що окрему увагу інструктори приділили чіткому розумінню алгоритмів дій у стресових умовах. 
Відпрацювали алгоритм MARCH, зупинку кровотечі за допомогою турнікетів і методом тампонування, а також дії в різних сценаріях.
Для студентів такий курс – це реальний інструмент готовності до надзвичайних ситуацій. Отримані знання можуть знадобитися будь-коли і врятувати життя – своє або того, хто поруч, кажуть в обласній військовій адміністрації: “Знання з домедичної допомоги сьогодні – базова навичка виживання, адже перші хвилини після поранення часто є вирішальними для збереження життя та подальшого відновлення”.
Читайте: Київський обласний Центр підготовки населення до національного спротиву запустив поглиблені спецкурси (фото)
Фото: КОВА
КиївВлада
Олексій Ігнатьєв



Вернуться назад