Протиаварійні роботи на Теліги можуть початися за два тижні, — «Житлоінвестбуд»

У Києві готуються до перших етапів збереження та відновлення житлового будинку на вулиці Олени Теліги, 7, який серйозно постраждав внаслідок російської атаки. Очікується, що укріплення будівлі розпочнеться вже у найближчі тижні.
Як передає кореспондент КВ, про відповідні строки та етапи підготовки, які передують безпосередній відбудови, розповів голова «Житлоінвестбуду» Олександр Акімов.
«Ми через тиждень отримаєм позитивний висновок протиаварійних робіт, після чого зможемо заключити договір на протиаварійні роботи й розпочнемо. Приблизно це 10-15 діб», – повідомив Акімов.
[media=https://www.youtube.com/embed/ToZc_Zutb50]
Наразі пошкоджений будинок перебуває у вкрай критичному та аварійному стані. Його конструкції продовжують руйнуватися, дах частково відсутній, а на стінах фіксуються небезпечні тріщини та нахили.
Водночас, за словами Акімова, фахівці Науково-дослідного інституту будівельного виробництва обстежили обʼєкт та визначили квартири, у яких перебувати небезпечно для життя. Відповідний офіційний лист із переліком цих помешкань було направлено до Районної державної адміністрації.
Нагадаємо, як раніше повідомляла КВ, ситуація навколо пошкодженого російською атакою будинку на вулиці Олени Теліги, 7 набула резонансу після виходу сюжету «Як (не)ПРАЦЮЄ відновлення у КИЄВІ: дім на межі обвалу два місяці». Завдяки публічному висвітленню проблеми на об’єкт виїжджала спеціальна тимчасова контрольна комісія (ТКК), однак місцеві мешканці й надалі продовжували бити на сполох через критичний стан будівлі, відсутність реальних ремонтних робіт та суперечливі дії посадовців.
Читайте: У Києві мешканці будинку на Теліги заявляють про небезпечні умови проживання та затягування відновлення (відео)
Фото: КВ
КиївВлада
Анастасія Командік
Вернуться назад