DataLife Engine > Новости Киева > На Київщині побільшало потонулих у водоймах людей – ДСНС

На Київщині побільшало потонулих у водоймах людей – ДСНС


На Київщині зростає кількість трагічних випадків на воді. Від початку року на водоймах області вже загинуло 22 людини.
Про це КВ дізналася з повідомлення ДСНС Київщини.
“Останній випадок стався поблизу села Гаврилівка Бучанського району. До Служби порятунку надійшло повідомлення про ймовірне утоплення людини у місцевому ставку. Наступного дня рятувальники продовжили пошукові роботи. За допомогою спеціального обладнання та техніки вони обстежили водойму, в результаті чого тіло жінки було виявлено та вилучено з води. За попередньою інформацією, загибель настала внаслідок утоплення”, – сказано в релізі рятувальників.
[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php]

ДСНС Київщини закликає громадян бути максимально обережними під час відпочинку біля водойм:
обирайте лише офіційні та облаштовані місця для купання;
не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
не залишайте дітей без нагляду;
реально оцінюйте власні сили та дотримуйтеся правил безпеки.
“Вода не пробачає необережності. Бережіть себе та своїх близьких”, – закликають в ДСНС.
Читайте: У Переяславі на річці Трубіж зі шлюзу врятували підлітка
Фото: ДСНС
КиївВлада
Олексій Ігнатьєв



Вернуться назад