У Києві на маршрути вийшов новий низькопідлоговий транспорт
На столичні маршрути вийшов новий сучасний низькопідлоговий пасажирський транспорт: 8 тролейбусів, придбаних згідно з договором між КП «Київпастранс» і ТОВ «Політехносервіс», і 5 автобусів (остання партія з 85), закуплених у межах фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком за проєктом «Міський громадський транспорт України».
Про це КВ дізналася з повідомлення на Офіційному порталі Києва.
Повідомляється, що довжина тролейбусів та автобусів – 12 м.
Транспорт обладнаний пандусом для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.
У салонах – інформаційне табло, система кондиціонування та опалення, камери відеоспостереження, система озвучення зупинок, енергоощадне LED-освітлення і тоноване скло.
“Місто продовжує оновлювати громадський транспорт, підвищувати його доступність. Столиця дбає про комфорт і безпеку киян та гостей міста”, – прокоментував Київський міський голова Віталій Кличко.
Читайте: Кличко: На столичні маршрути вийшли ще 20 нових сучасних автобусів
Фото: КМДА
КиївВлада
Олексій Ігнатьєв
Вернуться назад




