Ворог за добу втратив 1 260 осіб та 1 873 БПЛА, – Генштаб ЗСУ

Від початку повномасштабного вторгнення втрати армії рф сягнули 1 395 790 осіб. Впродовж минулої доби знешкоджено, зокрема, 60 артсистем, 1 873 БПЛА, 6 танків та 7 наземних робототехнічних комплексів.
Про це, як передає КВ, йдеться в =AZZVFYJ90JMJm2bPSahDY8FAw5kSNHMVd8W1nREpaH4Ijm6Wbah9-hH41KajQYs1kqpkK_2IQ001uFuggVw1qTSE2d9FdPruCOObz2r-xm-xjybbAVWvdyNGgs1llPlCkoVxPJVuEzsLRFuvQHtjIZzWous86V4n2RV9hMTBo7wvwNdIkFpPtYsQYTVBoj7UJiI&__tn__=%2CO%2CP-R]повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Згідно з повідомленням, загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 року по 24 червня 2026 року орієнтовно склали:
особового складу – близько 1 395 790 (+1 260) осіб
танків – 12 056 (+6) од.
бойових броньованих машин – 24 816 (+4) од.
артилерійських систем – 44 664 (+60) од.
РСЗВ – 1 889 (+2) од.
засоби ППО – 1 440 (+3) од.
наземних робототехнічних комплексів – 1 726 (+7) од.
БПЛА оперативно–тактичного рівня – 369 888 (+1 873) од.
автомобільна техніка та автоцистерни – 111 257 (+430) од.
спеціальна техніка – 4 333 (+4) од.
Генштабі зауважили, що дані уточнюються.
Нагадаємо, КВ продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади ЗСУ.
Збір коштів, з відома уповноважених представників 100 омбр СВ ЗСУ, здійснюється через монобанку співзасновника КиївВлада Антона Подлуцького https://send.monobank.ua/jar/2VtzHVahES.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів. Слава Героям!
Читайте: Рекрутинговий центр 100 ОМБр діє – ставай до лав «Сталевої Сотки»
Фото: Генштаб ЗСУ
КиївВлада
Геннадій Олійников
Вернуться назад