Для «Київтеплоенерго» хочуть придбати два намети майже по 10 метрів завдовжки

КП «Київтеплоенерго» оголосило тендер на придбання двох комплектних наметів. Конструкція матиме 24 прозорі вікна та 12 москітних сіток. Очікувана вартість закупівлі становить 220 тис. гривень.
Про це КВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.
Як стало відомо КВ з документації до закупівлі, яку додатково проаналізували в редакції, КП «Київтеплоенерго» оголосило тендер на придбання двох комплектних наметів. Очікувана вартість закупівлі становить 220 тис. гривень. Товар оплачуватимуть за рахунок власних коштів підприємства.
За технічними вимогами, кожен комплект має включати зовнішній і внутрішній намети. Зовнішня конструкція повинна бути щонайменше 9,76 метра завдовжки та 6,26 метра завширшки, висота в конику — близько 3,55 метра. Внутрішній намет має бути не менше 9,6 на 6,1 метра та містити утеплену частину бокових стінок. До комплекту також входять 22 зовнішні бокові стійки, чотири тамбурні стійки, 30 металевих кілків і 30 мотузяних відтяжок. Конструкція матиме 24 прозорі вікна та 12 москітних сіток.
Намети постачатимуть до підрозділів «Київтеплоенерго» у Києві за окремими заявками. Завершити поставку мають до кінця 2026 року.
Аукціон запланований на 18 серпня 2026 року.
Про те, що Київ та Київщина купували минулого тижня, дивіться у відео КВ:
[media=https://www.youtube.com/embed/JdfTuUtuQNs]
Читайте: Для качок у столичному зоопарку хочуть встановлюватимуть штучний водоспад за півмільйона гривень
Фото: відкриті джерела
КиївВлада
Вернуться назад