DataLife Engine > Новости Киева > Цього місяця на Київщині планують завершити капремонт школи 1950-х років

Цього місяця на Київщині планують завершити капремонт школи 1950-х років

У селі Вовчків Поліської громади триває капітальний ремонт місцевої школи. Роботи на об’єкті планують повністю завершити вже до кінця жовтня.

У селі Вовчків Поліської громади триває капітальний ремонт місцевої школи. Роботи на об’єкті планують повністю завершити вже до кінця жовтня.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
“Школа у Вовчкові має давню історію. Будівлю збудували ще в 1950-х роках. З того часу освітній заклад незмінно працював. На його базі навіть відкрили пришкільний інтернат для дітей із малозабезпечених, неблагонадійних сімей і дітей-сиріт та напівсиріт. Цього року ми розпочали капітальний ремонт школи. Уже зовсім незабаром завершимо його. Завдяки цьому забезпечимо якісними освітніми послугами всіх дітей, які проживають у селі”, – зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Наразі будівельники демонтували стару покрівлю та влаштували нову, встановили сучасні енергозберігаючі вікна та двері, утеплили фасад.
Зараз вони завершують роботи з благоустрою території, а також монтують системи сигналізації та сповіщення про пожежу.
Загальна вартість проєкту складає 11,7 млн гривень. Роботи тривають у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
Читайте: Дорожню інфраструктуру Київщини продовжують оновлювати в рамках “Великого будівництва”
Фото: пресслужба КОДА
КиевVласть
Олексій ВєтровВернуться назад