DataLife Engine > Новости Киева > Нацбанк запустив сайт з інформацією про фінансові послуги під час війни

Нацбанк запустив сайт з інформацією про фінансові послуги під час війни

Національний банк України запустив сайт “Фінансова оборона України”. На ньому зібрана інформація про зміни на ринку фінансових послуг, а також відповіді на основні фінансові питання, які виникають під час війни.

Національний банк України запустив сайт “Фінансова оборона України”. На ньому зібрана інформація про зміни на ринку фінансових послуг, а також відповіді на основні фінансові питання, які виникають під час війни.
Про KВ дізналась із повідомлення сайті Національного банку України (НБУ).
Як повідомляється, 31 березня НБУ презентував сайт “Фінансова оборона України”, який містить інформацію про надання послуг банками та небанківськими фінансовими установами під час війни. Зазначається, що організатори зібрали основні питання, які виникають у споживачів, а також відповіді на них від регулятора.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
Сайт, як повідомили в НБУ, складається із шести основних розділів, а саме: гривня, іноземна валюта, картки, кредити, депозити та страхування. Окрім цього, є додатковий розділ, де зібрані питання щодо надання решти фінансових послуг.
“24 лютого для забезпечення надійного та стабільного функціонування фінансової системи країни під час війни Національний банк змінив правила надання окремих фінансових послуг, увів адміністративні обмеження. Ці зміни були не єдиними. На сайті та в соціальних мережах НБУ ми інформуємо громадян про всі нововведення, які почали діяти в період війни. Додатково для зручності громадян ми вирішили розробити сайт, на якому буде зібрана вся інформація про останні зміни на ринку фінансових послуг”, – сказала директорка Департаменту комунікацій Нацбанку Галина Калачова.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

На сайті можна дізнатися, зокрема, про ліміти на операції з іноземною та національною валютою під час дії воєнного стану в Україні, про купівлю та продаж іноземної валюти, вивезення цінностей за кордон. Також там можна отримати інформацію про те, як перевипустити платіжну картку, що робити із кредитом, якщо немає змоги його сплачувати, чи можна забрати депозит, як вберегтися від платіжного шахрайства, чи можна отримати виплати по страховим випадкам, як працюють відділення банків та інше.
Інформація, зібрана на сайті “Фінансова оборона України”, буде корисною як для громадян, які перебувають в Україні, так і для тимчасово переселених за кордон українців.
Читайте: США нададуть Україні ще 500 млн доларів допомоги

Фото: НБУ
КиївВлада
Таїсія Попова



Вернуться назад