DataLife Engine > Новости Киева > Українські підприємці можуть отримати допомогу на платформі Keep Going

Українські підприємці можуть отримати допомогу на платформі Keep Going

IT-підприємці створили проєкт KeepGoing, щоби надати першу допомогу власникам малого бізнесу, а також людям творчих професій, які залишилися в Україні та працюють надалі.

IT-підприємці створили проєкт KeepGoing, щоби надати першу допомогу власникам малого бізнесу, а також людям творчих професій, які залишилися в Україні та працюють надалі.
Про це, як передає KВ, повідомили в пресслужбі KeepGoing.com.ua.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Допомагаючи армії та постраждалим серед мирного населення, чимало підприємців зараз і самі потребують підтримання. Багато хто з них шукає можливості розпочати діяльність на новому місці, змінити спеціалізацію, знайти клієнтів усередині країни та на зовнішніх ринках. На сайті платформи KeepGoing постраждалі через російське вторгнення команди до 50 осіб або сімейні бізнеси можуть розповісти про свій досвід роботи за воєнного часу та подати заявку на отримання інформаційної, грошової чи іншої допомоги. Напрямки малого бізнесу: різні виробництва, зокрема продуктів харчування, одягу / взуття, сервіс (перукарня, салон, ремонт, хімчистка тощо), сфера громадського харчування, роздрібна торгівля, культура, творчість, реклама, креатив, освіта та ін”, – йдеться у повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

На сайті платформи KeepGoing постраждалі через російське вторгнення команди до 50 осіб або сімейні бізнеси можуть розповісти про свій досвід роботи за воєнного часу та подати заявку на отримання інформаційної, грошової чи іншої допомоги. Напрямки малого бізнесу: різні виробництва, зокрема продуктів харчування, одягу / взуття, сервіс (перукарня, салон, ремонт, хімчистка тощо), сфера громадського харчування, роздрібна торгівля, культура, творчість, реклама, креатив, освіта та ін.
Щоб дістати підтримання від фонду, малим підприємцям, які працюють в Україні, необхідно надіслати заявку: https://form.keepgoing.com.ua/
Читачі платформи можуть допомогти малим підприємцям прямо: задонатити, придбати продукцію, замовити послуги чи поширити історію в соціальних мережах, щоб про неї дізналися більше людей.
Окрім розвитку краудфандингової платформи, команда KeepGoing має на меті розбудову ком’юніті підприємців, організацію експертних консультацій і навчання, а також створення бази малих підприємств, які потребують підтримки.
Дізнатися деталі та прочитати історії підприємців, які працюють під час війни, можна на сайті: keepgoing.com.ua.
Справка KВ: Дмитро Сергієв — ініціатор платформи KeepGoing, український IT-підприємець, засновник фотостоку DepositPhotos, онлайн-редактора Crello, фотостудії Lightfield, медіапроєктів Bird in Flight та WAS. У 2021 році ці активи придбала американська компанія VistaPrint (входить до холдингу Cimpress).
KeepGoing — платформа допомоги мікро- та малому бізнесу в Україні. Проєкт надає медійну, інформаційну, фінансову підтримку та запускає краудфандингові збори. Звернутися по допомогу на сайті KeepGoing.com.ua можуть команди до 50 осіб чи сімейні бізнеси, постраждалі під час війни.


Нагадаємо, сьогодні, 25 квітня, дві крилаті ракети, випущені рашистами, пролетіли у критичній близькості над Хмельницькою АЕС.Такі дії окупантів загрожують ядерній безпеці України та світу.


Читайте: Крилаті ракети рашистів пролетіли у критичній близькості від Хмельницької АЕС
КиївВлада
Вероніка ЗлацькаВернуться назад