DataLife Engine > Новости Киева > Національний рух “За трансплантацію” та Фонд сім'ї Андреєвих передали автоматичний коагулометр до Київського обласного онкодиспансеру

Національний рух “За трансплантацію” та Фонд сім'ї Андреєвих передали автоматичний коагулометр до Київського обласного онкодиспансеру


Національний рух "За трансплантацію" та Фонд сім'ї Андреєвих передали автоматичний коагулометр до Київського обласного онкологічного диспансеру. Голова національного руху “За трансплантацію” повідомив про нову амбітну мету – змусити державу зробити ремонт у гематологічному відділенні диспансеру.
Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби Національного руху “За трансплантацію” на сторінці в соцмережі Facebook.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Подію прокоментував голова національного руху “За трансплантацію” Юрій Андреєв.
"Коли ми починали цей проект, навіть не уявляли як буде складно. Складно стикатися із повною байдужістю, коли збираєшся допомогти тим, хто завжди залишається поза увагою держави та фондів. Це дорослі онкохворі.
Однак це була наша мрія: моя і моєї дружини, яка колись не кинула мене у скрутний момент мого життя, а простягнула руку допомоги. І я був впевнений, що на прохання фінансово допомогти закупити коагулометр, який є таким необхідним для проведення трансплантації кісткового мозку дорослим, відгукнеться багато людей. Однак виявилось, що це не цікаво, бо дорослі – не діти, і допомагати готові одиниці”, – розповів голова руху “За трансплантацію”.
“Скажу відверто, наодинці ми б не справились із цим збором. Він і так тривав дуже довго. Однак разом із Благодійним фондом "Сучасне село та місто", компанією Пфайзер, Ля Рош, Ганною Коваленко та усіма небайдужими, ми все ж його реалізували", – повідомив Юрій Андреєв.
Вчора, 5 червня, апарат було передано до Київского обласного онкодиспансеру.
"Що б я хотів всім зараз сказати? Мабуть слова подяки тим, хто підтримав та допоміг лікарні отримати коагулометр. Так, крок за кроком ми разом зробимо те, що чиновники не могли зробити за довгих майже 30 років", – додав голова організації.
Також він додав, що попереду ще амбітніша мета – змусити державу зробити ремонт у гематологічному відділенні щоб там змогли проводити трансплантації кісткового мозку від неродинного донора.
“Вартість створення спеціальних стерильних боксів та реконструкція відділення – 40 мільйонів гривень. Здається, що ціна захмарна. Проте, на рівні держави – це копійки. Особливо, якщо порівнювати із сумами, які щороку держава платить іноземним клінікам. Це вартість 11 пересадок кісткового мозку у закордонній лікарні. А в Україні, у такому відділенні, врятувати можна десятки життів щороку!”, – йдеться в повідомленні.
Читайте: “Фонд семьи Андреевых” собирает деньги на оборудование для Киевского облонкодиспансера
Фото: прес-служба Національного руху “За трансплантацію” в Facebook.КиевVласть

Алексей ВетровВернуться назад