Последние новости

19:45
Уночі та вранці 17-го у столиці очікується туман – Укргідрометцентр
19:22
Метро Києва витратить 11 млн грн на запчастини для підтримки старих радянських вагонів
15:46
Фронт надвечір 16 грудня: Покровськ, Гуляйполе, Куп’янськ, Лиман – найгарячіші напрямки (зведення Генштабу)
11:44
У Богуславі центр розвитку дитини № 4 «Казка» отримав мобільну котельню
19:44
Ремонтувати будинок культури в селі Циблі довірили партійному соратнику голови громади
17:48
Микола Калашник: Київщина відправила до Одеси дві фури з питною водою
13:46
Микола Калашник: Громади Київщини отримали 12 шкільних автобусів
11:46
У Києві судитимуть двох підприємців за привласнення 25 млн гривень банківського кредиту
17:06
В Криму “Примари” ГУР знищили ще дві РЛС окупантів
15:04
Зеленський: росія прагне якнайбільше зашкодити людям, використавши за тиждень понад 2,4 тисячі засобів повітряного нападу
09:05
Перший сніг на Київщині: на дорогах працюють понад півсотні одиниць спецтехніки
17:07
У Києві в споруду “Летюча тарілка” навідались інспектори
16:38
Зеленський ввів у дію санкції проти 656 суден тіньового флоту рф
15:02
Вирішальний бій за Садибу Терещенків: 16 грудня відбудеться розгляд апеляційної скарги
09:02
Помер співак і композитор Степан Гіга
19:45
На другі вихідні грудня введено обмеження руху тунелем на Севастопольській площі (схема)
19:40
Ондрей Копечний: В Чехії фірма мера може виграти міський тендер
17:52
Будинок 16 у ЖК «Лісовий квартал» став житловим комплексом року за версією IBUILD 2025
19:44
Водопровід на Відрадному відремонтують за 1,1 млн гривень (адреса)
19:20
Київщина зібрала понад 41 млрд гривень податків за 11 місяців, — ДПС у Київській області
13:44
У 2026 році Баришівка спрямує понад 37,2 млн гривень на підтримку медзакладів
11:44
У Бориспільській багатопрофільній лікарні завершено створення нового стаціонарного реабілітаційного відділення
19:45
Електронний військовий квиток у Резерв+ набув статусу основного
19:25
Вуличне освітлення у столиці працює в режимі регульованої економії, – Київміськсвітло
13:28
Микола Калашник: Ветерани Нацгвардії України отримали ключі від трьох нових будинків в інклюзивному містечку «Квіт Калини»
11:42
Микола Калашник провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київщини: ключові акценти
19:40
ВАКС обрав нардепці Скороход запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави в понад 3 млн гривень
11:46
У Києві цього тижня демонтовуватимуть незаконно розміщену рекламу у центрі та на Подолі (локації)
19:45
У Києві відкрили новий культурно-інтелектуальний простір «Повір у себе Space»
19:34
В партії “УДАР” владі пропонують шукати гроші у корупційних схемах, а не підвищувати податки малим підприємцям
Больше новостей

Національний рух “За трансплантацію” та Фонд сім'ї Андреєвих передали автоматичний коагулометр до Київського обласного онкодиспансеру

Новости Киева
469
0

Національний рух "За трансплантацію" та Фонд сім'ї Андреєвих передали автоматичний коагулометр до Київського обласного онкологічного диспансеру. Голова національного руху “За трансплантацію” повідомив про нову амбітну мету – змусити державу зробити ремонт у гематологічному відділенні диспансеру.
Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби Національного руху “За трансплантацію” на сторінці в соцмережі Facebook.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Подію прокоментував голова національного руху “За трансплантацію” Юрій Андреєв.
"Коли ми починали цей проект, навіть не уявляли як буде складно. Складно стикатися із повною байдужістю, коли збираєшся допомогти тим, хто завжди залишається поза увагою держави та фондів. Це дорослі онкохворі.
Однак це була наша мрія: моя і моєї дружини, яка колись не кинула мене у скрутний момент мого життя, а простягнула руку допомоги. І я був впевнений, що на прохання фінансово допомогти закупити коагулометр, який є таким необхідним для проведення трансплантації кісткового мозку дорослим, відгукнеться багато людей. Однак виявилось, що це не цікаво, бо дорослі – не діти, і допомагати готові одиниці”, – розповів голова руху “За трансплантацію”.
“Скажу відверто, наодинці ми б не справились із цим збором. Він і так тривав дуже довго. Однак разом із Благодійним фондом "Сучасне село та місто", компанією Пфайзер, Ля Рош, Ганною Коваленко та усіма небайдужими, ми все ж його реалізували", – повідомив Юрій Андреєв.
Вчора, 5 червня, апарат було передано до Київского обласного онкодиспансеру.
"Що б я хотів всім зараз сказати? Мабуть слова подяки тим, хто підтримав та допоміг лікарні отримати коагулометр. Так, крок за кроком ми разом зробимо те, що чиновники не могли зробити за довгих майже 30 років", – додав голова організації.
Також він додав, що попереду ще амбітніша мета – змусити державу зробити ремонт у гематологічному відділенні щоб там змогли проводити трансплантації кісткового мозку від неродинного донора.
“Вартість створення спеціальних стерильних боксів та реконструкція відділення – 40 мільйонів гривень. Здається, що ціна захмарна. Проте, на рівні держави – це копійки. Особливо, якщо порівнювати із сумами, які щороку держава платить іноземним клінікам. Це вартість 11 пересадок кісткового мозку у закордонній лікарні. А в Україні, у такому відділенні, врятувати можна десятки життів щороку!”, – йдеться в повідомленні.
Читайте: “Фонд семьи Андреевых” собирает деньги на оборудование для Киевского облонкодиспансера
Фото: прес-служба Національного руху “За трансплантацію” в Facebook.КиевVласть

Алексей Ветров

0 комментариев