Последние новости

08:45
На Харківському масиві підвал житлового будинку облаштують під укриття (адреса) 
17:04
У Києві 24 серпня три тролейбусні маршрути не курсуватимуть в центрі міста (схема)
16:28
НАБУ спрямовує майже 10 млн гривень на обладнання для ідентифікації облич
14:04
У Києві скульптури малюків-засновників вбрали у святковий стрій (фото)
12:04
Сили оборони уразили РЛС, місце запуску морських безекіпажних катерів та ретранслятор ворога в Криму
17:04
У Київському зоопарку тигри Рена та Малюк святкують 18-й день народження (фото)
16:03
Служба зовнішньої розвідки визначає постачальника майже 400 автомобільних шин
12:01
Удар рф по ТЦ у Кривому Розі: вже 16 вбитих, пошукова операція триває
10:31
Ексголова КОДА Володін пішов на угоду зі слідством у справі Чернишова
19:45
Графік канікул 2026/2027: Київ рекомендував структуру наступного шкільного року
16:44
Мешканцям Броварської громади, які пройшли через полон, вручили почесні відзнаки, — мер Сапожко
08:41
Фесика звільнили з посади голови Оболонської РДА та призначили заступником міністра
18:44
«Креатор-Буд» виставив на продаж останній енергонезалежний котедж у містечку Beverly Hills deluxe
12:46
Збиття ракети кулеметом: Прикордонники на Київщині знешкодили швидкісну ворожу ціль силами вогневої групи
19:45
Рятувальники Чорнобильської зони отримали нове спецпожежне авто з Німеччини
18:44
Прокуратура вимагає знести чергове самочинне будівництво у Києві
16:44
Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами – Артур Палатний
12:40
До шкіл та дитсадків столиці 1 вересня піде понад 360 тисяч дітей та молоді, – Кличко
10:40
У Києві автівка влетіла у зупинку з людьми: загинуло двоє людей, ще четверо травмовано (фото, відео)
19:40
Атака дронів на столицю: уламки впали у дворах житлових будинків
14:45
Ремонт харчоблоку ліцею «Лідер» на 8 млн гривень поки відкладається: тендер скасували 
10:45
Від рюкзака до пластиліну: першокласникам Борщагівської громади хочуть закупити 750 подарункових наборів 
19:45
Повернулися додому: 60 людей з ТОТ знов на теренах, контрольованих Україною – Лубінець
14:45
Довбуш Т40: Сили оборони матимуть безпілотник, здатний долати понад 2000 км
12:43
Київоблрада збереться на чергову сесію 20 серпня
17:04
Сили оборони України вивели з ладу 7 із 10 найбільших логістичних центрів Wildberries – МОУ
16:03
У школі 263 на Троєщині планують капремонт укриття за 16,35 млн гривень
12:05
У Києві ліквідували пожежі, спричинені атакою рф, ведуться роботи у вестибюлі станції метро “Почайна”
17:04
До музеїв п’яти країн-партнерів Україна передасть трофейні танки Т-72
12:01
На столичному Дарницькому ринку згоріли кіоски з крамом (відео)
Больше новостей

В ДБР Києва намагаються відібрати справу проти ексбізнес-партнера Володимира Кличка

Новости Киева
743
0
В Державного бюро розслідувань в місті Києві (ДБР Києва) намагаються забрати розслідування кримінального провадження, яке стосується незаконної забудови рекреаційних земель на острові Муромець закладами готельно-ресторанного бізнесу та незаконного видобутку піску під виглядом розвитку X-Park. Фактичними власниками X-Park є Юрій Зозуля (на фото ліворуч) та його дружина Олена Зозуля, але зовсім нещодавно їхнім партнером по X-Park був Володимир Кличко (на фото праворуч) – рідний брат мера Києва ВІталія Кличка.

В Державного бюро розслідувань в місті Києві (ДБР Києва) намагаються забрати розслідування кримінального провадження, яке стосується незаконної забудови рекреаційних земель на острові Муромець закладами готельно-ресторанного бізнесу та незаконного видобутку піску під виглядом розвитку X-Park. Фактичними власниками X-Park є Юрій Зозуля (на фото ліворуч) та його дружина Олена Зозуля, але зовсім нещодавно їхнім партнером по X-Park був Володимир Кличко (на фото праворуч) – рідний брат мера Києва ВІталія Кличка.
Про це KВ стало відомо від джерел в правоохоронних органах та відкритих джерел.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Нещодавно КВ повідомила, що ДБР Києва проводить розслідування в рамках кримінального провадження №42022100000000366 від 13 липня 2022 року, яке стосується незаконної забудови рекреаційних земель на острові Муромець закладами готельно-ресторанного бізнесу та незаконного видобутку піску. Зокрема, мова йдеться про близько 30 га на острові Муромець, які дістались інвестору Х-Park Юрію Зозулі майже задарма: 102 тис. гривень на рік, ніякої оренди, а земельний податок сплачує місто, тобто – кияни зі спільного міського бюджету.


Читайте: X-Park і замурований Чорторий
Перевірка, проведена Департаментом культури Київської міськдержадміністрації (КМДА) в 2021 році, встановила, що спортивний парк споруджено лише на 27%. Крім того, поза проєктом побудовано 80 об’єктів, серед яких багато ресторанів, кафе, альтанок. Департамент культури КМДА запропонував інвесторам знести побудоване поза проєктом і забути про інвестиційний договір 2015 року.


Одночасно ДБР Києва відкрило з цього приводу кримінальне провадження.


Читайте: X-Park і замурований Чорторий: “капітальні” ресторани, кафе та незаконні кар’єри із видобутку піску на острові Муромець
Тиждень тому Департамент культури КМДА отримав повідомлення про проведення виїмки всіх документів, що стосуються цієї справи. Але ДБР Києва у вказаний термін так і не вийшло на проведення виїмки. А днями від джерел в правоохоронних органах стало відомо, що на слідство здійснюється тиск: кримінальне провадження намагаються забрати з ДБР Києва та передати до органів Нацполіції, де, ймовірно, справу “поховають”.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Водночас стало відомо, що Юрій Зозуля є не тільки офиційним радником Київського міського голови Віталія Кличка, але й бізнес-партнером його брата – Володимира Кличка. Щонайменше, вони були бізнес-партнерами зовсім нещодавно.
За даними аналітичної системи Youcontrol, Володимир Кличко э кінцевим бенефіціаром компанія компанії “Клівла Фемілі Офіс АГ” (Монако), яка разом з Юрієм Зозулею заснувала дві компанії:
ТОВ "Діджитал Муромець" (2018 рік);
ТОВ "Екстрім Спорт Муромець" (2020 рік).



Олег Якимчук, Юрій Зозуля та Володимир Кличко на презентації загальноукраїнського спортивного порталу Mixsport.Pro, 31 жовтня 2018 року, фото: X-Park


На сьогодні бенефіціари цих компаній змінені. Проте, зважаючи на дивну ситуацію навколо незаконної забудови острова Муромець об’єктами X-Park, можна зробити припущення, що зв'язок між Кличками та Зозулею залишився.


X-Park перебуває під егідою Департаменту культури КМДА. директором якого з 28 липня ц.р. є Сергій Анжияк. До нього з березня в.о. директора департаменту був Володимир Мацюк. З квітня 2021 року по березень 2022 року директором департаменту була Яна Барінова. До Яни Барінової з жовтня 2014 року Департамент культури КМДА очолювала Діана Попова, яку в вересні ц.р. було призначено генеральним директором Музею історії міста Києва.


Куратором всього культурного життя та культурних об’єктів Києва є заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
Читайте: Столичний Департамент культури штормить: розпочаті розслідування по нових кримінальних справах та внутрішні службові розслідуванняФото: колаж KВКиївВлада
Аннабелла Морина

0 комментариев