Последние новости

08:01
На фронті 260 боєзіткнень, найбільше на Покровському та Слов’янському напрямках, – Генштаб ЗСУ
17:19
Удар КАБами по Сумах забрав життя п’яти людей
16:02
Удар по Сумах: 4 вбитих, серед них дитина
12:01
В Азовському морі СБС уразили ще 21 танкер, буксири, суховантажі (відео)
10:03
Армія рф за добу втратила 1490 осіб та 18 одиниць бронетехніки, – Генштаб ЗСУ
18:44
Микола Калашник: Близько 100 дітей із Київської області відпочили у Хусті на Закарпатті у межах «Карпатської зміни»
12:49
Микола Калашник: У межах підготовки Київщини до зими стартував пілотний проєкт «Перший енергонезалежний квартал Броварів»
19:44
Бориспіль витратить 27 млн гривень на харчування дітей у школах
18:44
Нардеп Микола Тищенко вніс 10 млн грн застави
14:45
«Інтергал-Буд» розповів, де у Львові придбати квартиру в готовому будинку
12:43
«ЗеМолодіжку» Київщини очолив депутат Бучанської міськради Микита Геращенко
19:47
Уряд спрямовує понад 3 млрд грн на відновлення житла та інфраструктури у Вишневому
18:44
Шахрай під маскою успішного бізнес-блогера ошукав щонайменше 12 довірливих інвесторів на мільйони
10:48
У «Інтергал-Буд» стартували липневі знижки на квартири
08:48
Азербайджан профінансує відбудову чотирьох інфраструктурних обʼєктів у Ірпені
19:49
У Згурівській громаді встановлюють сонячну електростанцію для потреб водопостачання
18:48
Мар’яна Безугла знову пропонує посилити відповідальність за “невиправдані втрати” особового складу в ЗСУ
14:47
В Обухівському районі орудують телефонні шахраї, що представляються працівниками Обухівською РВА, – голова РВА Сиваненко
08:45
Київпастранс витратить 6,98 млн гривень на теплий формений одяг
18:43
Київ вимагає невідкладного засідання РНБО щодо реалізації Комплексного плану стійкості столиці, – Кличко
16:45
Спортзал Глибоцького ліцею відремонтують за 7,6 млн гривень (перелік робіт)
17:04
На Київщині з 6 липня відновлює рух електричка Фастів – Київ
12:03
На Оболонських озерах у Києві рятують тварин, що постраждали внаслідок екокатастрофи після обстрілу рф
08:01
Генштаб ЗСУ зафіксував впродовж доби 295 бойових зіткнень, найбільше на Гуляйпільському напрямку
17:04
Ударні “санкції” вивели з ладу 42,74% від загальної проєктної потужності нафтопереробки рф
14:03
У Чорнобильській зоні ліквідували пожежу на 130 га, роботи тривають ще на трьох осередках
10:01
За добу втрати армії рф зросли на 1190 осіб та сотню артсистем, – Генштаб ЗСУ
19:44
Дах Таращанського геріатричного пансіонату відремонтують за 1 млн гривень
19:30
У Києві оголосили конкурс на заміщення 31 вакантної посади директорів шкіл
16:44
На ремонт кисневого обладнання швидких Києва витратять на 7,6% менше
Больше новостей

“Українська команда” за день зібрала 1 млн гривень на хотпаки для бійців ЗСУ на передовій, потрібно зібрати ще 1 млн гривень – Артур Палатний

Новости Киева
625
0
Протягом доби волонтерський штаб “Українська команда” зібрав майже 1 млн гривень на хотпаки (термохімічні грілки) для бійців ЗСУ на передовій. Потрібно зібрати ще 1 млн гривень.

Протягом доби волонтерський штаб “Українська команда” зібрав майже 1 млн гривень на хотпаки (термохімічні грілки) для бійців ЗСУ на передовій. Потрібно зібрати ще 1 млн гривень.


Про це, як стало відомо KВ, повідомив на своїй Facebook-сторінці керівник волонтерського штабу “Українська команда” Артур Палатний.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


"Ворог даремно розраховував залякати українців. Божевільний бункерний дід лише нас розлютив! Збройні Сили України продовжують свій героїчний наступ, а українці ще більше допомагають нашим героям. У відповідь на масовану ракетну атаку волонтерський штаб "Українська команда" розпочав збір на хотпаки й інші засоби обігріву для наших захисників. Незважаючи на масові обстріли росіянами території України, лише за день українці перерахували майже 1 млн гривень", – заявив Палатний.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Він також зазначив, що збір триває. "Залишається зібрати ще 1 млн грн, щоб зігріти військових на передовій! Зігріємо наших! Помстимося за нашу святу землю і за кожного українця! Влаштуємо ворогам пекло! І обов'язково переможемо!" – наголосив керівник "Української команди".">
Рахунки для збору коштів на хотпаки для бійців ЗСУ на передовій:
Волонтерський штаб “Українська команда”
Приватбанк: https://bit.ly/3Bwii4S
Монобанк: https://bit.ly/3CLxxaYUAPay: https://bit.ly/3Dd68PMПовні реквізити: https://bit.ly/3VjMCYj

Фото: скріншот відеоКиївВлада
Олексій Алтинов

0 комментариев