Последние новости

19:50
У Києві у формі відкритих даних оприлюднили інформацію про дитячі садочки
15:46
У KAN Development відзвітували про хід будівництва ЖК “Республіка”
19:46
Креатор-Буд прозвітував про будівництво елітного ЖК “Набережна вежа”
19:20
Керівника будфірми на Київщині судитимуть за ухилення від сплати понад 21 млн грн податків, – БЕБ
15:44
Переможцем інвестконкурсу на облаштування “Арт-центру” в Подільському районі визначено компанію, співвласниками якої є гвалтівник неповнолітніх дівчат і екс регіонал
13:22
Прокурори підозрюють киянина у втручанні в роботу сервісних центрів МВС
12:00
Киян застерігають: не лишайте тварин в авто у спеку!
19:45
У Тетіївській громаді 9 та 10 липня проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити
19:27
У Києві спіймала крадія рятувального приладдя
13:46
В Києві утворено комісію з обліку житла для біженців
17:04
На Київщині легковик зіткнувся з авто патрульних: двох поліцейських госпіталізували
15:28
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
17:04
ЗСУ вдарили по об’єкту ВПК в Чебоксарах, де виробляють компоненти для ракет і БпЛА
16:32
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах – долучайся до “Сталевої Сотки”
16:02
У Славутичі готуються ремонтувати «Кіноконцертний комплекс»
15:03
У столиці з 5 липня змінили маршрути трьох автобусів (схеми)
11:01
Сили оборони за добу зменшили армію рф на понад тисячу осіб 56 артсистем
19:41
Громадська антикорупційна рада при Міноборони наполягає на необхідності доопрацювати законопроєкти Defence City
19:20
Начальник Київської ОВА Микола Калашник привітав з Днем Національної поліції України
13:46
У Києві планують протиаварійний ремонт шляхопроводу на Наддніпрянському шосе
09:43
На Київщині внаслідок масованої атаки ворога пошкоджені будівлі у трьох районах
19:45
У столичному Літературному сквері після ремонту відновили роботу фонтана
19:23
Київ інвестує 320 млн гривень в програму енергоефективності будинків “70/30”
15:44
Метро Києва витратить 9,6 млн євро на модернізацію системи телемеханіки
19:43
Вибухи біля Житомира: щонайменше двоє людей загинуло, 15 – отримали поранення
15:44
Генштаб: Сили оборони України надвечір середи мали 76 боїв з росармією
19:50
Відбулася нарада з питань реалізації ветеранської політики та соціального захисту населення у Бучанському районі, – КОВА
17:44
Заступниця голови КОДА провела нараду з бюджетних питань з головами громад Обухівського району
15:44
Орендоване житло та прописка в гуртожитку – декларація начальниці туристичного управління КМДА
11:41
Девелопер Alliance Novobud прозвітував про хід будівництва у червні
Больше новостей

У Києві на 16 маршрутах наземного транспорту за проїзд тепер можна сплатити банківською карткою

Новости Киева
586
0
Відсьогодні, 15 жовтня, у наземному транспорті Києва за проїзд можна буде розплатитися банківською карткою чи телефоном. Наразі банківською карткою можна було сплатити лише проїзд у метро. Планується, що впродовж двох-трьох наступних тижнів система працюватиме вже на всіх маршрутах.

Відсьогодні, 15 жовтня, у наземному транспорті Києва за проїзд можна буде розплатитися банківською карткою чи телефоном. Наразі банківською карткою можна було сплатити лише проїзд у метро. Планується, що впродовж двох-трьох наступних тижнів система працюватиме вже на всіх маршрутах.
Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні Київського міського голови Віталія Кличка в Telegram.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Для оплати проїзду достатньо прикласти банківську картку або гаджет з функцією безконтактної оплати до валідатора. Підтвердженням роботи системи на тому чи іншому маршруті є фірмові наліпки на валідаторах”, – повідомив мер столиці.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Зазначається, що сервіс дозволяє користуватися також і застосунком “Київ Цифровий”, і карткою киянина.


Мер Києва додав, що вартість разової поїздки при оплаті банківською карткою становить вісім гривень. "Якщо у вас є право на безкоштовний проїзд, на вашій картці киянина повинна бути підключена та активована відповідна пільга", — уточнив Кличко


Оплата проїзду банківською карткою вже доступна в автобусах за маршрутами: 6, 21, 41, 46, 50, 59, 61, 70, 73, 79, 98, 99, 101, 102, 103, 114.


"Упродовж двох-трьох наступних тижнів система працюватиме вже на всіх маршрутах та всіх видах комунального наземного громадського транспорту", – пообіцяв Кличко.


Нагадаємо, у столиці від 10 жовтня відновлять рух тролейбусних маршрутів №№ 6, 18, 28, 33 за постійними схемами. Також, з метою зменшення інтервалів руху столичного громадського транспорту, на маршрутах додатково працюватимуть 49 автобусів, 22 тролейбуси, 18 трамваїв.


Читайте: у Києві 15 жовтня за постійною схемою відновлює роботу тролейбусний маршрут до станції метро “Мінська”


Фото: КМДА


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев