Последние новости

17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
19:46
Микола Калашник: Кожна громада має вжити низку кризових рішень в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці
17:44
Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині
12:45
Буча шукає постачальника чотирьох пікапів за 7,5 млн гривень
09:24
За пальне для Центру медицини катастроф Київщини заплатять 11,7 млн гривень
17:04
Зеленський анонсував відкриття 10 збройних експортних центрів в Європі (відео)
11:35
Енергетичний терор триває: за тиждень росія застосувала проти України понад сотню ракет та 2 тисяч БпЛА
17:04
Київський авіаційний інститут отримав статус національного
16:02
Генштаб: уражено нафтобазу у Саратовській області рф і низку об’єктів росіян на ТОТ
15:01
Кличко дав старт реорганізації КУ “Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді”
11:33
На Київщині внаслідок атаки рф у двох районах пошкоджено будинки, авто та складський комплекс
19:55
“Креатор-Буд” відкрив продаж квартир у ЖК “Набережна вежа” за програмою “єОселя”
19:45
Продаж через АРМА родині Льовочкіна 460 га землі на Закарпатті: правоохоронці відкрили кримінальне провадження
17:45
Прокуратура вимагає звільнити ділянку на Трухановому острові від незаконної забудови
19:46
Шахрайське угруповання під виглядом допомоги ООН ошукало українців майже на мільйон гривень (відео)
13:46
У Києві судитимуть групу наркоторговців, які збували канабіс (фото)
19:45
День боротьби проти раку: КМДА нагадала про безоплатне лікування онкохворих
17:46
У Києві посли та представники іноземних держав оглянули руйнування Дарницької ТЕЦ (фото)
13:46
Справу про смерть дитини у приватній клініці Києва передали до суду
19:40
Мінкульт передав у безоплатне користування ПЦУ два корпуси на території Нижньої лаври
19:24
Дарницька ТЕЦ тимчасово зупинила роботу після обстрілів рф
Больше новостей

Голова Рахункової палати Пацкан вважає підозру в отриманні незаконної компенсації за житло необгрунтованою

Новости Киева
545
0
Напередодні співробітники правоохоронних органів повідомили про підозру у незаконному отриманні 117 тис. гривень компенсації за оренду житла у столиці народному депутату VIII скликання, нинішньому голові Рахункової палати Валерію Пацкану (на фото). Сам він вважає підозру необґрунтованою.

Напередодні співробітники правоохоронних органів повідомили про підозру у незаконному отриманні 117 тис. гривень компенсації за оренду житла у столиці народному депутату VIII скликання, нинішньому голові Рахункової палати Валерію Пацкану (на фото). Сам він вважає підозру необґрунтованою.


Про це KВ стало відомо з реакції на повідомлення Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) фігуранта справи.Підписуйтесь на “КиївВладу”


Голова Рахункової палати, колишній народний депутат (VIII скликання) Валерій Пацкан підтвердив висування йому підозри за статтею про зловживання владою у зв'язку з отриманням ним 117 тис. грн компенсації за оренду житла у Києві, проте назвав її необґрунтованою та заявив про наміри захищати свою честь і репутацію.


“Йдеться про справу багаторічної давнини. Ще до того, як я очолив Рахункову палату. З того часу тема з офіційно задекларованою і непридатною для проживання квартирою періодично тиражується зацікавленими особами. (...) Не стану нікого звинувачувати, а захищатиму свою честь, гідність та репутацію у встановленому законом порядку. В свою чергу, сподіваюся на неупередженість дій НАБУ та САП”, – запостив Пацкан у себе на Фейсбуці.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Як інформувала KВ, САП повідомила, що у рамках досудового розслідування “встановлено, що народний обранець з вересня 2017 по березень 2018 року отримав компенсацію за винайм житла, незважаючи на наявність власної квартири у столиці. Як наслідок, з державного бюджету депутат незаконно отримав понад 117 тис. грн”.


Колишньому нардепу інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою, що завдало суттєвої шкоди). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ, дорівнює 17 гривням), тобто від 4 тис. 250 до 12 тис. 750 гривень.


Читайте: Голові Рахункової палати повідомили про підозру у незаконному одержанні компенсації за житло


Фото: “Економічна правда”


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев