Последние новости

19:44
У Києві розпочинають капітальний ремонт вулиці Милославської: рух транспорту частково обмежать (схема)
16:45
У Києві та області 1 липня прогнозують високий рівень пожежної небезпеки
12:44
В Києві затримали окупаційного «ексміністра» енергетики Криму
08:45
На Київщині 23-річний хлопець загинув через ураження струмом
19:24
На ремонт краєзнавчого музею у Славутичі додають ще майже 3 млн гривень
16:54
Бровари частково залишились без електроенергії
12:55
тест
17:04
У Києві з 29 червня обмежать рух проспектом Шухевича та вулицею Юності (схеми)
16:29
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу – обирай шлях воїна
16:02
Президент підписав указ про підготовку до відзначення тисячоліття Києво-Печерської лаври
14:02
За нові вікна для будівлі Уряду на Грушевського заплатять 4,19 млн гривень
10:28
Кличко у День Конституції: принципи Основного закону завжди будемо відстоювати
17:04
Київська дитяча залізниця до Дня Конституції запускає унікальний паровоз
19:45
П’ять районів столиці мають завершити будівництво 9 нових укриттів у закладах освіти
18:44
У Згурівській громаді збільшили видатки бюджету на 23,7 млн гривень
14:45
Ще 160 українських Захисників повернулися з російського полону (фото)
08:41
Протягом минулої доби зафіксовано 257 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
16:43
Реконструкція Енергетиків у Бучі знову опинилася під шквалом критики
14:45
Ексначальнику управління освіти Солом’янської РДА повідомили про підозру через збитки на 5,4 млн гривень
10:45
Київська “Кінопанорама” на межі продажу та знищення
08:44
Ворог атакував Україну балістичною ракетою та 90 БпЛА, знешкоджено 83 цілі
19:44
Kyiv City Express повертається на Почайну та Райдужний
16:44
Гостомель за 3,8 млн гривень відремонтує навчальні кабінети в ліцеї
10:22
У столиці обмежуватимуть рух вантажівок в періоди підвищення температури понад +28ºС
08:45
Ворог за добу втратив 1 260 осіб та 1 873 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
16:43
Зарплата до 73 тисяч і бронювання: БЕБ шукає керівника для Київщини
14:47
На обрізку дерев біля шкіл і садочків Печерська витратять 1,66 млн гривень
19:45
У Києві на маршрути вийшов новий низькопідлоговий транспорт
16:47
На Київщині побільшало потонулих у водоймах людей – ДСНС
10:44
ВМС врятували екіпаж турецького судна у Чорному морі (фото)
Больше новостей

У столичному зоопарку утеплюють приміщення та змінюють раціон тварин (відео)

Новости Киева
676
0
У КиївЗоо розпочалась підготовка до зими. Фахівці не лише створюють запаси кормів, утеплюють будівлі, закуповують електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі, дров’яні пічки тощо, а й змінюють раціон тварин. Цьогоріч тут зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 врятованих тварин із найбільш постраждалих регіонів нашої країни.

У КиївЗоо розпочалась підготовка до зими. Фахівці не лише створюють запаси кормів, утеплюють будівлі, закуповують електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі, дров’яні пічки тощо, а й змінюють раціон тварин. Цьогоріч тут зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 врятованих тварин із найбільш постраждалих регіонів нашої країни.
Про це KВ стало відомо з повідомлення КМДА з посиланням на КП “Київський зоопарк”.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Зазначається, що порції кормів збільшено на 10-15%. Сезонну зелену масу поступово замінюють на сушене різнотрав’я, сухофрукти, ягідно-плодове варення, компоти, заморожені овочі та фрукти. Також збільшують вітамінно-мінеральні добавки для збалансованого та здорового харчування мешканців КиївЗоо.
“Ведмеді перед зимовим сном нагулюють жирок на медку та горішках, моркві та гарбузах, рибі та м’ясі, осінніх ягодах та фруктах. Примати у затишних тепленьких домівках п’ють компоти та чай з лимончиком, ласують печеними гарбузами, горішками і сухофруктами. Птахи жваво налітають на мішанку з різних круп, насіння, варених яєць, мінеральних добавок та вітамінів. Копитні ласують запашним луговим сіном, смакують овочевими дарами осені та вітамінними гранульованими кормами. А справжні “гурмани” приправляють свої страви соляним лизунцем”, – розповіли фахівці зоологічного парку.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

За їхніми словами, цьогоріч запроваджено нові підходи в роботі: тепер кожен відділ на власних городах, теплицях і садах вирощує свіжу зелень, натуральні овочі, фрукти та ягоди. Таким чином працівники зоопарку роблять все, щоб кожному його мешканцю було затишно, тепло та ситно.

Долучитись до цієї справи можуть усі охочі: купити квитки до зоопарку або зробити донат на підтримку тварин Київзоо.

Читайте: У Київському зоопарку на зимівлю залишилось понад 200 тварин, врятованих з постраждалих від окупантів регіонів України (фото)
Фото: КиївЗоо
КиївВлада
Оксана Олійникова

0 комментариев