Последние новости

09:44
У Києві 13 лютого обмежуватимуть рух двома вулицями в Подільському районі (схема)
17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
19:46
Микола Калашник: Кожна громада має вжити низку кризових рішень в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці
17:44
Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині
12:45
Буча шукає постачальника чотирьох пікапів за 7,5 млн гривень
09:24
За пальне для Центру медицини катастроф Київщини заплатять 11,7 млн гривень
17:04
Зеленський анонсував відкриття 10 збройних експортних центрів в Європі (відео)
11:35
Енергетичний терор триває: за тиждень росія застосувала проти України понад сотню ракет та 2 тисяч БпЛА
17:04
Київський авіаційний інститут отримав статус національного
16:02
Генштаб: уражено нафтобазу у Саратовській області рф і низку об’єктів росіян на ТОТ
15:01
Кличко дав старт реорганізації КУ “Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді”
11:33
На Київщині внаслідок атаки рф у двох районах пошкоджено будинки, авто та складський комплекс
19:55
“Креатор-Буд” відкрив продаж квартир у ЖК “Набережна вежа” за програмою “єОселя”
19:45
Продаж через АРМА родині Льовочкіна 460 га землі на Закарпатті: правоохоронці відкрили кримінальне провадження
17:45
Прокуратура вимагає звільнити ділянку на Трухановому острові від незаконної забудови
19:46
Шахрайське угруповання під виглядом допомоги ООН ошукало українців майже на мільйон гривень (відео)
13:46
У Києві судитимуть групу наркоторговців, які збували канабіс (фото)
19:45
День боротьби проти раку: КМДА нагадала про безоплатне лікування онкохворих
17:46
У Києві посли та представники іноземних держав оглянули руйнування Дарницької ТЕЦ (фото)
13:46
Справу про смерть дитини у приватній клініці Києва передали до суду
19:40
Мінкульт передав у безоплатне користування ПЦУ два корпуси на території Нижньої лаври
Больше новостей

Українці визнали найкращим ескізом до новорічної поштової марки ілюстрацію одинадцятикласниці “Роз’єднані війною"

Новости Киева
506
0
За підсумками всенародного голосування, новорічною маркою стала ілюстрація “Роз’єднані війною", де по один бік дівчина святкує Новий Рік вдома, а по іншу сторону – коханий боронить Україну. Авторкою стала одинадцятикласниця з Миколаєва Валерія Михайлова.

За підсумками всенародного голосування, новорічною маркою стала ілюстрація“Роз’єднані війною", де по один бік дівчина святкує Новий Рік вдома, а по іншу сторону – коханий боронить Україну. Авторкою стала одинадцятикласниця з Миколаєва Валерія Михайлова.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби "Укрпошти".
Підписуйтесь на “КиївВладу”
"Більшість із вас зворушила ілюстрація “Роз’єднані війною”, що створена 11-класницею з прифронтового Миколаєва Валерією Михайловою. Ескіз готувався за кордоном, куди авторка змушена була виїхати через безупинні обстріли міста росіянами. На ньому зображено дівчину й українського військового, які зустрічають свято нарізно: вона — на самоті, він — на лінії вогню.
Зазначається, що ця ілюстрація стала лідеркою онлайн-голосування.
Друге місце українці віддали ескізу з українським військовим та колядниками авторства Олександра Охапкіна, заслуженого художника України, який працює в галузі іконопису. Третє — з сім’єю, яка возз’єдналася, що його створила Ірина Бабенко.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Нова різдвяна поштова марка буде випущена у грудні. Планується доопрацювання ескіза згідно з пропозиціями учасників онлайн-голосування.

Нагадаємо, 4 листопада "Укрпошта" ввела в обіг марку “Кримський міст на біс!”. Урочисте спецпогашення штемпелем “Перший день” провели в знаковому та символічному місці – на пішохідно-велосипедному мосту, що пролягає через Володимирський узвіз, який 10 жовтня став ціллю ворога і зазнав ракетної атаки з боку росії, проте залишився майже неушкодженим.
Читайте: “Укрпошта” ввела в обіг марку “Кримський міст на біс!”
Фото: Ігоря Смілянського, Укрпошти
КиївВлада
Оксана Олійникова

0 комментариев