Последние новости

21:09
Бігові маршрути Києва: з чого почати?
17:48
У Києві відкрили меморіальну дошку Єжи Ґєдройцю
15:46
Про НАТО не без НАТО: в альянсі не хочуть перемовин про мир в Україні без них
13:41
У Броварах відновлюють пошкоджені обстрілом будинки та дитсадок, — мер Сапожко
19:42
Два нових трамвайних вагони вже курсують на столичному маршруті № 27 (фото)
17:44
5 поверх онкодиспансеру Київщини відремонтують за 3,8 млн гривень
13:44
Настає вирішальний час для дипломатії у перемовинах про війну та мир – ЄС
11:46
СБС у листопаді уразили майже 24 тис. ворожих цілей
17:04
Зеленський призначив Маркарову радником з питань відбудови та інвестицій
13:49
Де в Києві знайти “dark academia”: гід старими бібліотеками, таємничими двориками та місцями, що надихають
18:55
У Боярській громаді внаслідок нічної атаки рф загинула людина
17:07
Зеленський оновив склад делегації для переговорів з США та представниками рф
13:45
Фастів без світла: погрітися та підзарядитися містяни можуть у міськраді, школах і Палаці культури
11:01
Близько тисячі осіб та 16 одиниць бронетехніки – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за добу
19:49
Від суботи частково обмежать рух на з’їзді з Богатирської в напрямку Великої кільцевої
15:46
Микола Калашник: Фундація Олени Зеленської відновила та облаштувала сучасне укриття у Кагарлицькому ліцеї
11:49
У Києві на вихідних ярмарки змінять рух низки автобусних та тролейбусних маршрутів
09:45
Ворог за добу втратив 1100 осіб та 7 танків, – Генштаб ЗСУ
19:44
Бучанська РДА на 1 млн гривень закупить дрони-камікадзе для Сил оборони України
19:20
На Гуляйпільському напрямку росіяни розстріляли п’ятьох українських захисників, які потрапили в полон
13:46
Київська ОДА долучилася до форуму «Безпечне освітнє середовище під час війни: політика і практика»
19:45
У Київ Мілітарі Хаб з початку року опрацьовано понад 2,7 тисячі звернень
17:44
Засновник KAN Ніконов назвав три причини, чому не планує будувати житло поза Києвом
15:45
На фронті надвечір 26 листопада зафіксовано 144 боєзіткнення, – Генштаб
11:47
В Плесеському за 4,3 млн гривень облаштують укриття в ліцеї
09:41
На Броварщині водій автомобіля Mitsubishi збив на смерть 19-річного пішохода
17:48
У столиці на два дні тролейбуси №№ 4, 26, 35 змінять маршрути (схеми)
13:44
НАБУ допускає, що власників анонімних ТГ-каналів “оплачують” бронюванням
17:46
У Броварах перевірили готовність комунальної техніки до зими: 42 одиниці техніки на чергуванні, ще 35 – у резерві
17:05
На території музею “Пирогів” збудують залізобетонні захисні споруди
Больше новостей

В Нацасамблеї Франції закликають розслідувати удари РФ по інфраструктурі в Гаазі як військові злочини

Новости Киева
492
0
Удари російської армії по об'єктах критичної інфраструктури в Україні є військовими злочинами та, можливо, формою геноциду українського народу з боку РФ. Усі докази таких злочинів мають бути задокументовані та передані до Гааги – до Міжнародного кримінального суду або до Міжнародного суду ООН.

Удари російської армії по об'єктах критичної інфраструктури в Україні є військовими злочинами та, можливо, формою геноциду українського народу з боку РФ. Усі докази таких злочинів мають бути задокументовані та передані до Гааги – до Міжнародного кримінального суду або до Міжнародного суду ООН.
Про це, як стало відомо KВ, в коментарі Guildhall заявив депутат Національної Асамблеї Франції від партії "Вперед, республіка!", член комітету з оборони Жан-Шарль Ларссоньє (на фото ліворуч).
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Удари російської армії по об'єктах критичної та енергетичної інфраструктури України – предмет для розгляду міжнародного правосуддя. Вже зараз всі докази вказують на те, що це військові злочини. Все це має бути задокументовано і передано до Гааги Міжнародному кримінальному суду або Міжнародному суду ООН для початку розгляду”, – заявив політик.
“Моя думка з того, що я знаю, хоч і не знаю всього, – це військові злочини, однозначно. Можливо, це також форма геноциду. Міжнародне правосуддя має дати кваліфікацію та оцінку. Найважливіше зараз – зібрати докази. Довести геноцид складніше, оскільки потрібна доказова база для масштабу злочину. Але в чому я ще переконаний, коли конфлікт буде завершено і настане момент залагодження, ми категорично не можемо залишити за дужками, не можемо відкинути питання відповідальності. Тому докази мають бути зібрані зараз, негайно і має розпочатися процес правосуддя”, – підсумував депутат французької Національної Асамблеї.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Раніше Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу для іноземних ЗМІ виступив із закликом до світової спільноти розглядати атаки на енергетичну інфраструктуру нашої країни як частину російського геноциду українського народу.
Із заявою про те, що удари Росії по об'єктах критичної інфраструктури є військовими злочинами і мають стати предметом розгляду у Міжнародному кримінальному трибуналі, виступили також у верхній палаті французького парламенту – Сенаті.
Так, французький сенатор, член комітету Сенату Франції з оборони та міжнародних відносин Гійом Гонтар заявив, що удари російської армії по об'єктах української критичної інфраструктури є військовими злочинами. За його словами, міжнародному співтовариству варто направити своїх представників для збирання доказів таких військових злочинів та передачі їх до Міжнародного кримінального суду.
Фото: з відкритих джерелКиївВлада
Олексій Алтинов

0 комментариев