Последние новости

19:45
Генасамблея ООН вимагає повернення українських дітей росією
15:46
Київрада присвоїла парку в Солом’янському районі ім’я Сергія Параджанова
09:44
У Києві 7-річний хлопчик помер у стоматології
19:44
Київгаз вкладе понад 1 млн гривень у запас питної води
19:20
Кабмін розпустив наглядові ради ключових компаній в енергетиці (перелік)
17:49
Експрем’єра Азарова ув’язнили заочно на 15 років за державну зраду
13:46
Київські митники виявили понад 12 тис. контрафактних іграшок, що порушували права Hasbro (фото)
11:44
Гатне вкладе півмільйона гривень в 19 нових вуличних лавок
21:09
Бігові маршрути Києва: з чого почати?
17:48
У Києві відкрили меморіальну дошку Єжи Ґєдройцю
15:46
Про НАТО не без НАТО: в альянсі не хочуть перемовин про мир в Україні без них
13:41
У Броварах відновлюють пошкоджені обстрілом будинки та дитсадок, — мер Сапожко
19:42
Два нових трамвайних вагони вже курсують на столичному маршруті № 27 (фото)
17:44
5 поверх онкодиспансеру Київщини відремонтують за 3,8 млн гривень
13:44
Настає вирішальний час для дипломатії у перемовинах про війну та мир – ЄС
11:46
СБС у листопаді уразили майже 24 тис. ворожих цілей
17:04
Зеленський призначив Маркарову радником з питань відбудови та інвестицій
13:49
Де в Києві знайти “dark academia”: гід старими бібліотеками, таємничими двориками та місцями, що надихають
18:55
У Боярській громаді внаслідок нічної атаки рф загинула людина
17:07
Зеленський оновив склад делегації для переговорів з США та представниками рф
13:45
Фастів без світла: погрітися та підзарядитися містяни можуть у міськраді, школах і Палаці культури
11:01
Близько тисячі осіб та 16 одиниць бронетехніки – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за добу
19:49
Від суботи частково обмежать рух на з’їзді з Богатирської в напрямку Великої кільцевої
15:46
Микола Калашник: Фундація Олени Зеленської відновила та облаштувала сучасне укриття у Кагарлицькому ліцеї
11:49
У Києві на вихідних ярмарки змінять рух низки автобусних та тролейбусних маршрутів
09:45
Ворог за добу втратив 1100 осіб та 7 танків, – Генштаб ЗСУ
19:44
Бучанська РДА на 1 млн гривень закупить дрони-камікадзе для Сил оборони України
19:20
На Гуляйпільському напрямку росіяни розстріляли п’ятьох українських захисників, які потрапили в полон
13:46
Київська ОДА долучилася до форуму «Безпечне освітнє середовище під час війни: політика і практика»
19:45
У Київ Мілітарі Хаб з початку року опрацьовано понад 2,7 тисячі звернень
Больше новостей

“Резиденція св. Миколая” у Великій лаврській дзвіниці буде і цієї зими, запрацює 1 грудня 2022

Новости Киева
586
0
Першого грудня у центрі найбільшого музейного комплексу України, у величній пам’ятці архітектури, Великій лаврській дзвіниці, розпочне свою роботу “Резиденція святого Миколая”. Усі охочі зможуть зустрітися зі “святим Миколаєм”, побачити традиційну “арку бажань” і зробити втішне фото на згадку.

Першого грудня у центрі найбільшого музейного комплексу України, у величній пам’ятці архітектури, Великій лаврській дзвіниці, розпочне свою роботу “Резиденція святого Миколая”. Усі охочі зможуть зустрітися зі “святим Миколаєм”, побачити традиційну “арку бажань” і зробити втішне фото на згадку.


Про це KВ стало відомо з повідомлення столичної Печерської РДА.Підписуйтесь на “КиївВладу”


“1 грудня у центрі найбільшого музейного комплексу України, у величній пам’ятці архітектури, Великій лаврській дзвіниці, розпочне свою роботу Резиденція святого Миколая. Адже сьогодні діти і дорослі мають надію на диво, на здійснення мрій і сподівань. Зараз одним із найзаповітніших бажань усіх українців є перемога і мир!”, – сказано в повідомленні Печерської РДА.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Районна влада інформує, що відвідувачі матимуть змогу оглянути “казкові полотна” художниці Тетяни Бєлоусової, Олени Смаль, Яни Власенко-Бернацької, “вишукані ажурні скульптури” Володимира Балибердіна, “мереживні текстильні витвори” Галини Дюговської, “магічне вітражне мистецтво” Лариси Пішої, “клаптикові дива” від громадської організації “Асоціація майстрів клаптикового шиття України”, а також виставку чарівних ляльок із серії “Аліса в Дивокраї” від Української Асоціації Ручної Творчості та ніжно-проникливі твори Світлани Кришталь.


“Резиденція” буде відкрита у вихідні дні та 19 грудня з 11:00 до 16:00 за адресою: вул. Лаврська, 9, Велика лаврська дзвіниця.


“У зв’язку із Воєнним станом кількість відвідувачів у день відкриття (1 грудня о 14.00) обмежена, виключно за запрошеннями”, – зауважили організатори.


Але протягом усієї роботи Резиденції для дітей триватимуть майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас – “з вірою в Перемогу, з вдячністю нашим мужнім Збройним Силам України і усім, хто тримає свій фронт, щоб наша країна виборола волю!”.


Читайте: Кличко розповів, якою у Києві цьогоріч буде головна ялинка країни


Фото: з відкритих джерел


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев