Последние новости

18:52
У Дарницькому районі столиці виявили ще одне тіло жертви обстрілу рф
16:45
В академії Міноборони затримала російського “крота”, який шпигував за розробками дронів
10:44
Святошинська РДА витратить 17 млн гривень на безперебійники
19:44
Україна відкриває прозорий експорт оборонних технологій для країн-партнерів, – Федоров
16:48
Alliance Novobud відзвітувала про динаміку будівництва своїх проєктів у червні
19:44
У Києві розпочинають капітальний ремонт вулиці Милославської: рух транспорту частково обмежать (схема)
16:45
У Києві та області 1 липня прогнозують високий рівень пожежної небезпеки
12:44
В Києві затримали окупаційного «ексміністра» енергетики Криму
08:45
На Київщині 23-річний хлопець загинув через ураження струмом
19:24
На ремонт краєзнавчого музею у Славутичі додають ще майже 3 млн гривень
16:54
Бровари частково залишились без електроенергії
12:55
тест
17:04
У Києві з 29 червня обмежать рух проспектом Шухевича та вулицею Юності (схеми)
16:29
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу – обирай шлях воїна
16:02
Президент підписав указ про підготовку до відзначення тисячоліття Києво-Печерської лаври
14:02
За нові вікна для будівлі Уряду на Грушевського заплатять 4,19 млн гривень
10:28
Кличко у День Конституції: принципи Основного закону завжди будемо відстоювати
17:04
Київська дитяча залізниця до Дня Конституції запускає унікальний паровоз
19:45
П’ять районів столиці мають завершити будівництво 9 нових укриттів у закладах освіти
18:44
У Згурівській громаді збільшили видатки бюджету на 23,7 млн гривень
14:45
Ще 160 українських Захисників повернулися з російського полону (фото)
08:41
Протягом минулої доби зафіксовано 257 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
16:43
Реконструкція Енергетиків у Бучі знову опинилася під шквалом критики
14:45
Ексначальнику управління освіти Солом’янської РДА повідомили про підозру через збитки на 5,4 млн гривень
10:45
Київська “Кінопанорама” на межі продажу та знищення
08:44
Ворог атакував Україну балістичною ракетою та 90 БпЛА, знешкоджено 83 цілі
19:44
Kyiv City Express повертається на Почайну та Райдужний
16:44
Гостомель за 3,8 млн гривень відремонтує навчальні кабінети в ліцеї
10:22
У столиці обмежуватимуть рух вантажівок в періоди підвищення температури понад +28ºС
08:45
Ворог за добу втратив 1 260 осіб та 1 873 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
Больше новостей

На Київщині засновника благодійного фонду зі спільниками підозрюють у продажі гумдопомоги на 800 тисяч гривень

Новости Киева
679
0
У Київській області правоохоронці викрили схему продажу гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ та жителів постраждалих від агресії рф регіонів. Під прикриттям створеного благодійного фонду зловмисники отримували продукти, медикаменти та гроші. Пожертви шахраї обготівковували через підконтрольних ФОПів, їжу та ліки продавали.

У Київській області правоохоронці викрили схему продажу гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ та жителів постраждалих від агресії рф регіонів. Під прикриттям створеного благодійного фонду зловмисники отримували продукти, медикаменти та гроші. Пожертви шахраї обготівковували через підконтрольних ФОПів, їжу та ліки продавали.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської обласної прокуратури.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“За даними слідства, підозрювані, діючи у складі організованої групи, налагодили механізм реалізації гуманітарної допомоги, отриманої від підприємств та організацій. Для цього вони використовували створений організатором благодійний фонд, який отримував благодійні пожертви і гуманітарну допомогу для потреб військових частин ЗСУ та жителів постраждалих від війни регіонів”, – йдеться в повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Надалі отриману гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування і медикаментів шахраї реалізовували через продовольчі магазини, заклади торгівлі, аптеки та фізичних осіб-підприємців. Грошові пожертви з рахунку благодійного фонду підозрювані обготівковували через підконтрольних ФОП.


Загалом зловмисники продали товарів гуманітарної допомоги та використали для власних потреб благодійні пожертви на суму майже 800 тис. гривень.


За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури трьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру за фактами продажу гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку та заволодіння благодійними пожертвами (ч. 3 ст. 201-2 КК України). До суду скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.




Нагадаємо, у Києві правоохоронці викрили організаторів схеми привласнення коштів, які ошукали близько 6 тисяч осіб на 9 млн гривень. Зловмисники під прикриттям благодійного фонду збирали гроші на придбання для ЗСУ бронежилетів, шоломів, приладів нічного бачення та іншої амуніції. В подальшому всі гроші учасники групи привласнювали.


Читайте: Правоохоронці повідомили про підозру столичному адвокату, який привласнив виплати для вимушених переселенців на суму понад 360 тисяч гривень


Фото: Київська міська прокуратура
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев