Последние новости

17:04
У Києві та області в неділю, 17 серпня, прогнозують грозу
16:01
Фермовий міст через Рось в селі Дешки готують до обстеження
15:03
З банкомата на Вишгородській у Києві чоловік намагався викрасти 150 тисяч гривень
13:03
“Україна повинна мати залізобетонні гарантії безпеки” – лідери європейських країн та ЄС оприлюднили спільну заяву
09:04
На Донеччині від військ рф зачищено шість населених пунктів, – “Азов”
19:41
Суд відмовив у клопотанні взяти під варту та відсторонити від посади керівника апарату КМДА Дмитра Загуменного
17:49
Суд повернув столичній громаді земділянку вартістю 31 млн гривень
11:45
У Києві 16 та 17 серпня ярмарки змінять рух 5 автобусних та тролейбусного маршрутів
19:45
Ремонт будівлі АТП був законним: керівник апарату КМДА Загуменний прокоментував підозру у розтраті
17:46
Медведчуку та ще 12 особам оголосили підозри за просування наративів кремля через проект “Другая Украина”
19:44
Столиця спрямовує 9,8 млн гривень на схеми для паркувальних майданчиків
17:42
На Київщині під час гасіння пожежі у будинку виявили тіло 73-річного власника
19:50
Микола Калашник: “Робимо все можливе, аби наші пілоти мали найкращу техніку для боротьби з ворогом”
17:55
Микола Калашник: У Бородянці розпочався новий етап розвитку дитячого футболу
13:40
Рішенням суду з заступника голови КМДА Прокопіва зняли цілодобовий домашній арешт
11:41
У Києві із 14 серпня на мосту через Десенку запроваджують реверсний рух (розклад)
13:47
Кличко знову змінив тимчасового керівника КП «Київська спадщина»
09:44
Вночі окупанти атакували Україну 71 ударним БпЛА
17:04
У Харкові БпЛА вдарив по меблевому магазину, серед постраждалих неповнолітня дівчина
15:32
Знайди себе серед своїх: 100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах
09:33
Захисники неба знешкодили крилату ракету Іскандер-К та 16 ворожих БпЛА
19:45
У Святошинському районі врятували 9 котів, які близько тижня були зачинені у квартирі
19:24
На Київщині БЕБ забезпечило відшкодування понад 6 млн не сплаченого забудовником податку
13:45
Ексдиректор столичної ДЮСШ “Козак” підозрюється у півмільйонній розтраті
09:44
У столиці цими вихідними ярмарки змінять рух 6 автобусних та одного тролейбусного маршрутів
19:40
Для горили Тоні з КиївЗоо влаштують іменинні пікніки на честь 51-річчя
17:46
Керівнику таганрогського СІЗО, який організував катування журналістки Рощиної оголошено підозру
15:46
З 1 вересня працівники ТЦК та СП зобов’язані носити бодікамери, — Денис Шмигаль 
11:43
У Києві презентують фотокнигу про війну від номінанта на премію Пулітцера
17:44
Кабмін схвалив постанову ВР про визнання Бородянки містом
Больше новостей

НАБУ скерувало справу Януковича про “Межигір'я” до суду

Новости Киева
550
0
Сьогодні, 6 грудня, працівники НАБУ та САП скерували до суду справу про заволодіння резиденцією “Межигір'я”, у якій фігурують президент-втікач Віктор Янукович та його син.

Сьогодні, 6 грудня, працівники НАБУ та САП скерували до суду справу про заволодіння резиденцією “Межигір'я”, у якій фігурують президент-втікач Віктор Янукович та його син.
Про це, як стало відомо KВ, повідомили у НАБУ.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Дії Януковича-молодшого кваліфіковані за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, а президента-втікача — ще й за ч. 5 ст. 368 КК України. У разі доведення вини їм загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 15 років з конфіскацією майна.
За даними слідства, впродовж 2002-2013 експрезидент спільно зі своїм сином заволодів земельною ділянкою у 104,61 га, будівлями, спорудами та іншим майном комплексу відпочинку “Пуща-Водиця” урочища “Межигір’я”, а також будинком №123-а по вулиці Межигірській у селі Нові Петрівці.
Під час розслідування НАБУ ініціювало арешт сотень об’єктів рухомого, нерухомого майна, та транспортних засобів, які розташовуються на території резиденції “Межигір’я”. Надалі ці об’єкти за рішенням суду передали АРМА.

25 серпня 2021 року за клопотанням детективів НАБУ слідчий суддя Вищого антикорупційного суду надав дозвіл на здійснення заочного розслідування щодо Януковича та його сина, що врешті дозволило завершити слідство. Крім того, обом підозрюваним ВАКС обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

НАБУ розслідує справу з грудня 2019 року. До того, з часу втечі Януковича до рф, справу розслідувала Генпрокуратура України. У грудні 2021 року детективи завершили розслідування справи.
За матеріалами НАБУ і САП, зібраними під час розслідування, Міністерство юстиції подало позов про стягнення в дохід держави активів Януковича, зокрема і резиденції.
Нагадаємо, 23 травня 2022 року Печерський районний суд Києва обрав колишньому президенту України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в кримінальному провадженні за обставинами вчинення ним державної зради. Мова йде про підписання у 2010 році так званих “Харківських угод”, якими перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України було продовжено на 25 років.
Читайте: ЄС запровадив нові санкції проти Віктора та Олександра Януковичей
Фото: НАБУ
КиївВлада
Оксана Олійникова

0 комментариев