Последние новости

19:45
ГУР показало, як днями Сили оборони України уразили важливі цілі ворога у Криму (відео)
17:48
У Києві до очного формату навчання повернулися ще 50 шкіл – КМДА
11:42
На Київщині судитимуть жінку, у “притулку” якої знайшли 51 загиблу тварину
17:16
У Києві після атаки 12 лютого без тепла залишаються близько 500 будинків
15:03
Київський театр Лесі Українки витрить 1,6 млн гривень на оксамит
17:04
На водоймах Києва та області 15 лютого розпочинається заборона на вилов щуки
13:01
За рік “Альфа” СБУ знищила половину ворожих ЗРГК “Панцир” (відео)
09:31
Вночі росія атакувала Іскандером та 112-ма БпЛА: знешкоджено 91 безпілотник
19:40
Через капремонт на перетині вулиць Рейгана та Бальзака до 30 листопада змінить рух пасажирський транспорт (схеми)
17:46
Ірпіньводоканал спрямує 1,5 млн гривень на автозапчастини
09:44
У Києві 13 лютого обмежуватимуть рух двома вулицями в Подільському районі (схема)
17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
19:46
Микола Калашник: Кожна громада має вжити низку кризових рішень в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці
17:44
Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині
12:45
Буча шукає постачальника чотирьох пікапів за 7,5 млн гривень
09:24
За пальне для Центру медицини катастроф Київщини заплатять 11,7 млн гривень
17:04
Зеленський анонсував відкриття 10 збройних експортних центрів в Європі (відео)
11:35
Енергетичний терор триває: за тиждень росія застосувала проти України понад сотню ракет та 2 тисяч БпЛА
17:04
Київський авіаційний інститут отримав статус національного
16:02
Генштаб: уражено нафтобазу у Саратовській області рф і низку об’єктів росіян на ТОТ
15:01
Кличко дав старт реорганізації КУ “Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді”
Больше новостей

Київський медуніверситет оцінив охорону в 7,2 млн гривень, йому запропонували дешевше на мільйон

Новости Киева
560
0
Державний вищий навчальний заклад (ДВНЗ) "Національний медичний університет імені О.О. Богомольця" провів тендер на охоронні послуги. За охорону майже двох десятків різних об’єктів, підпорядкованих університету, освітянам запропонували на мільйон гривень менше. Оскільки в “електронних торгах з особливостями” взяла участь лише одна фірма, з нею, скоріше за все, і буде укладено договір.

Державний вищий навчальний заклад (ДВНЗ) "Національний медичний університет імені О.О. Богомольця" провів тендер на охоронні послуги. За охорону майже двох десятків різних об’єктів, підпорядкованих університету, освітянам запропонували на мільйон гривень менше. Оскільки в “електронних торгах з особливостями” взяла участь лише одна фірма, з нею, скоріше за все, і буде укладено договір.


Про це KВ стало відомо з оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.Підписуйтесь на “КиївВладу”


Згідно оголошення, згаданий ДВНЗ за річний пакет послуг з охорони 18 об’єктів, що знаходяться у різних куточках столиці та в смт Козин, готове заплатити 7 млн 200 тис. гривень.


Це – очікувана вартість закупівлі, оприлюднена в оголошенні про проведення “відкритих торгів з особливостями”.


На оголошення відгукнулось ТОВ “КОМПАНІЯ – ГЕПАРД” з тендерною пропозицією забезпечити охорону об’єктів медуніверситету за 5 млн 990 тис. гривень.


Оскільки 22 січня 2023 року сплив термін подання пропозицій, ця фірма – єдина, хто претендує на замовлення. Наразі триває “кваліфікація переможця”.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Як інформувала KВ, Кабінет міністрів в останні дні 2022 року змінив правила проведення аукціонів на prozorro – тимчасово скасував торги у системі електронних закупівель, оскільки, кажуть урядовці, не всі можуть брати участь в аукціонах через постійні обстріли енергетичної інфраструктури, а, відповідно, відсутності електрики й інтернету.


За новими тимчасовими правилами переможцем тендерів визнаються учасники, які запропонували найнижчу “вхідну” ціну.


Читайте: ТОП-10 найдорожчих закупівель з бюджету Києва за 2022 рік


Фото: ілюстративне, з відкритих джерел


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев