Последние новости

09:44
Ворожі втрати: За добу ЗСУ скоротили росармію на 700 вояків
19:46
Київщина долучилася до Культурної Олімпіади Milano Cortina 2026
17:46
Баришівка витратить 3,1 млн гривень на свіжі фрукти та овочі для дітей
09:47
Майже дві сотні одиниць спецтехніки «Київавтодору» обробляють проїжджі частини та тротуари протиожеледними засобами
19:46
Завтра, 27 січня, у Києві прогнозують ожеледицю
15:42
Керівник «ШЕУ Солом’янського району» отримав підозру через недекларування майна
11:46
Українка вкладе 3,2 млн гривень в озеленення і догляд за деревами
17:40
У Києві без тепла залишаються понад 1,3 тисячі багатоповерхівок – Кличко
17:22
За опалення урядового АТП в центрі Києва заплатять 5,6 млн гривень
13:05
За паливо для швидких Києва заплатять 11 млн гривень
17:36
У столиці без тепла 3300 багатоповерхівок, водопостачання відновлено – Кличко
17:03
В Чехії за 40 годин зібрали мільйон євро на генератори для Києва
15:26
У Славутичі відновлюється світло після ворожої атаки, – мер Фомічев
11:24
Рух на “зеленій” лінії метро в Києві відновили у звичайному режимі
19:45
ЦВК визнала Сергія Карабуту обраним народним депутатом від “Слуг народу”
15:46
Унаслідок нічної атаки дронів на Донеччині загинули четверо цивільних, серед поранених — троє дітей
11:41
Нардеп заявив про втрату «Енергоатомом» 2 млрд грн через перепродаж електроенергії трейдерами під час блекаутів
19:40
Місяць охорони Гостинного двору обійдеться у понад півмільйона гривень
19:20
ЄС вніс 10 млн євро на створення спецтрибуналу щодо злочинів рф, – Каллас
15:43
Солом’янська РДА визнала, що СБУ затримала її першого заступника голови Олександра Смика
13:46
СБС за дорбу знешкодила на фронті майже 900 цілей противника
19:45
Світовий конгрес українців оголосив міжнародний збір на генератори для потерпаючих від війни і холодів співвітчизників
15:44
У Згурівській громаді з 1 січня суттєво підвищили тарифи на воду
19:40
Київ домовився з німецькими партнерами про передачу двох міні -ТЕЦ
17:46
Киян запрошують на ярмарок вакансій, який відбудеться на станції метро «Позняки»
13:46
Експрезидент Янукович отримав ще 15 років за заволодіння землями Сухолуччя на Київщині
19:42
У медзакладах Києва з початку року народилася 901 дитина, – КМДА
15:46
Бориспіль купить 50 дронів DJI Matrice 4T для Сил оборони України
13:45
У Києві судитимуть двох експравоохоронців, обвинувачених у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК
17:38
Енергетики частково відновили електропостачання у Броварах після екстреного відключення
Больше новостей

ПАРЄ услід за Європарламентом закликала створити Спеціальний міжнародний кримінальний Трибунал для злочину агресії проти України

Новости Киева
503
0
Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила рішення, яким затвердила вимоги щодо створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. У резолюції, прийнятій на основі доповіді швейцарця Деміена Коттьє (на фото), значна увага приділена створенню нового міжнародно-правового механізму покарання за злочин агресії.

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила рішення, яким затвердила вимоги щодо створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. У резолюції, прийнятій на основі доповіді швейцарця Деміена Коттьє (на фото), значна увага приділена створенню нового міжнародно-правового механізму покарання за злочин агресії.


Про це KВ стало відомо з повідомлення ПАРЄ 26 січня 2023 року.Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) одноголосно зажадала створення в Гаазі спеціального міжнародного кримінального трибуналу для притягнення до відповідальності російських і білоруських політичних і військових лідерів, які “планували, готували, ініціювали або виконували” агресивну війну Росії проти України”, – сказано в повідомленні ПАРЄ.


"Без їхнього (росії та білорусі – KВ) рішення вести цю агресивну війну проти України звірства, які з неї випливають, а також руйнування, смерті та збитки, спричинені війною, в тому числі від законних актів війни, не відбулися б", – вказала Асамблея, затвердивши резолюцію на основі доповіді Деміена Коттьє (Швейцарія, ALDE).
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Відповідний трибунал повинен бути “схвалений і підтриманий якомога більшою кількістю держав і міжнародних організацій, і зокрема Генеральною Асамблеєю ООН”, – наполягають в Асамблеї, де вважають, що Рада Європи повинна відігравати активну провідну роль і надавати конкретну підтримку.


“Жоден інший міжнародний кримінальний трибунал не компетентний переслідувати і карати за злочин агресії проти України, вказала Асамблея, зазначивши, що Міжнародний кримінальний суд (МКС) наразі не має юрисдикції”, а “направлення до Суду Ради Безпеки ООН було “дуже неправдоподібним за нинішніх обставин” з огляду на вето Росії, в той час як МКС і надалі матиме юрисдикцію щодо воєнних злочинів, злочинів проти людяності та можливого геноциду, вчиненого в Україні”.


"Російські та білоруські політичні та військові лідери, які планували, готували, ініціювали або здійснювали ці дії, і які мали можливість контролювати або керувати політичними або військовими діями держави, повинні бути ідентифіковані та притягнуті до відповідальності. Без їхнього рішення про розв'язання цієї агресивної війни проти України не відбулося би звірств, що випливають з цієї війни", – підкреслює документ.


ПАРЄ, утім, наголошує і на потребі розслідувати також воєнні злочини, злочини проти людяності та звинувачення у геноциді, які підпадають під юрисдикцію МКС.


Як інформувала KВ, тиждень тому Європейський парламент проголосував за резолюцію, яка закликає до створення спеціального міжнародного трибуналу для переслідування злочину агресії росії проти України.


Європарламент вважає, що створення спеціального трибуналу заповнить велику прогалину в поточній інституційній структурі міжнародного кримінального правосуддя та має ґрунтуватися на стандартах і принципах, які застосовуються до МКС.


Читайте: Європарламент підтримав резолюцію про визнання рф державою – спонсором тероризму


Фото: ПАРЄ


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев