Последние новости

17:08
З 9 березня у Києві обмежать рух Столичним шосе, а на Подолі змінять маршрути трамваїв (схеми)
16:47
У Харкові тривають пошукові роботи на місці удару рф, в ДСНС підтвердили загибель 10 людей
18:54
У Харкові ракета рф вбила 8-річного хокеїста ХК “Білий Барс” та його маму
17:04
Чорнобильський центр поводження з радіоактивними відходами за 18 млн гривень отримає новий автобус
13:38
Удар по багатоповерхівці в Харкові: число жертв зросло до 11 осіб
11:26
Система “Свод” армії рф працює на китайських ШІ-алгоритмах і, можливо, вже тестується в Ірані
07:59
Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Вишгороді 7 березня потребуючим роздаватимуть порції гарячої їжі
11:47
Цими вихідними автобуси 11 маршрутів курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:40
У понеділок, 9 березня, Київрада на позачерговому засіданні розгляне проєкт комплексного плана енергетичної стійкості
15:43
Військовослужбовці Військово-морських сил ЗСУ над Чорним морем збили російський вертоліт
13:46
Бойлерну Київської муніципальної академію танцю відремонтують за 4,3 млн гривень
09:44
Сили оборони уразили логістичні об’єкти та зосередження живої сили окупантів на ТОТ України
19:45
У переліку мости Патона, Південний та Північний: в Києві до 8 березня обмежуватимуть рух низкою переправ і шляхопроводів
15:45
Встановлено особу російського генерала, який координував ракетний удар по “Охматдиту”
09:46
Судитимуть чоловіка за підрив гранати в хостелі у центрі Києва (фото)
15:26
Уражено нафтовий термінал і військово-морська база в Новоросійську. Результати влучань по НПЗ “Албашнєфть”
13:44
Екснардеп визнав провину у справі про незаконні компенсації за житло та перерахував 15 млн грн для закупівлі ударних дронів
09:43
Столична служба «Телефон довіри» за два місяці надала півтори тисячі консультацій, – КМДА
17:04
Два дитсадки на Позняках за 2,3 млн гривень підключать до автономного електроживлення
16:03
Понад 92,8 тисячі осіб – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за три місяці зими
15:02
Офіс ДСНС в центрі Києва відремонтують за 23,6 млн гривень
11:02
Цієї зими рф випустила по Україні близько 19 тисяч БпЛА та понад 700 ракет – Зеленський
09:04
У лютому в Україні зафіксовано 83 випадки отруєння чадним газом – ДСНС
17:04
У Дніпровському районі столиці до 20 березня обмежуватимуть рух вулицею Малишка (схема)
16:04
Гераскевич зареєстрував петицію із закликом позбавити Бубку звання Героя України
11:04
Зранку 28 лютого ворожі БпЛА атакували Київщину – є пошкодження
19:40
Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні відвідав на Київщині Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг
15:44
Протягом доби зафіксовано 57 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
13:46
Київоблрада ухвалила зміни до 13 обласних програм на понад 5,9 млрд гривень
Больше новостей

Від 30 січня можна обміняти п’ять старих ламп розжарювання на стільки ж енергозберігаючих LED-лампочок

Новости Киева
509
0
Як очікується, масова заміна старих ламп на енергоощадні дозволить знизити споживання електроенергії на 7-10% в моменти пікового навантаження на українську енергосистему. Спочатку лампочки обмінюватимуть в обласних центрах, потім – в районах.

Як очікується, масова заміна старих ламп на енергоощадні дозволить знизити споживання електроенергії на 7-10% в моменти пікового навантаження на українську енергосистему. Спочатку лампочки обмінюватимуть в обласних центрах, потім – в районах.


Про це KВ стало відомо з повідомлення на Урядовому порталі 30 січня 2023 року. Підписуйтесь на “КиївВладу”


Обмін ламп розжарювання на нові світлодіодні LED лампи буде проходити у відділеннях Укрпошти поетапно в усіх регіонах. На першому етапі через найбільший ефект економії будуть забезпечуватися обласні центри, а також до Краматорськ, Покровськ та Кривий Ріг. Далі лампи з’являться у поштових відділеннях райцентрів. До кінця лютого лампи мають надійти і до найменших сіл.


До обміну приймаються справні лампи розжарювання. Обмін буде відбуватись у два способи – з попереднім замовленням і без нього. Інструкція, як це зробити – за посиланням.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



"Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок Дія, то вони гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях Укрпошти п’ять робочих днів після отримання підтвердження з мобільного застосунку Дія. Якщо за цей час замовник не обміняє лампи, заява анулюються", - сказано в повідомленні.


Щоб подати заяву на обмін лампочок в Дії:


авторизуйтесь в застосунку;
оберіть Послуги – Обмін лампочок;
вкажіть контактний номер телефону та відділення Укрпошти, у якому бажаєте отримати лампи;
зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.


Програма реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації та Укрпоштою за підтримки Європейського Союзу. Зазначається, що програма була ініційована наприкінці 2022 року Президентом України Володимиром Зеленським та підтримана Президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.


Вона впроваджується як один з інструментів енергоефективності, які дозволяли б вистояти під час енергокризи та забезпечити баланс енергоспоживання в пікові години.


За підрахунками, якщо українці встановлять вдома отримані лампи, ефект від заміни становитиме від 0,7 до 1,5 ГВт економії в часи пікових навантажень. Це допоможе суттєво скоротити дефіцит електроенергії в системі.


Читайте: На Київщині розгорнуто вже 438 Пунктів Незламності, – КОВА


Фото: ілюстративне, з відкритих джерел


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев