Последние новости

18:31
На Київщині працює понад 50 когенераційних установок для підтримки критичної інфраструктури
18:08
У Василькові запрацювали перші «Вагони незламності» для обігріву та зарядки гаджетів
17:04
У Київському хореографічному коледжі стартує масштабне оновлення за понад 225 млн гривень
16:05
На капремонт вулиці Енергетиків у Бучі додали понад 49 млн гривень
13:32
Браковані міни для ЗСУ: викрито схему з постачання неякісних боєприпасів майже на 3 млрд гривень (відео)
11:42
Під час повторного удару по столиці загинув медик Сергій Смоляк
15:30
У Бучанському Центрі життєстійкості відкрили запис до груп психологічної підтримки для дітей та дорослих
13:30
Начальник одного з управлінь ФДМУ задекларував золото на 80 млн євро на зберіганні в рф
09:01
Київщина підготувалася до значного погіршення погоди – КОДА
18:00
Кияни у поїзді залізницею до Рахова матимуть платний швидкісний інтернет, – УЗ
17:30
Підлітків з Ірпеня запрошують на арттерапію, курси з вивчення мов та рукоділл
15:30
У Борщагівській громаді шукають патронатні сім’ї
09:01
У Славутичі відновили постачання електрики – Калашник
17:02
За м’ясо для пацієнтів київського ОХМАТДИТу заплатять 5 млн гривень
14:10
«Або живий без ноги, або мертвий із коліном»: історія пораненого захисника про шлях через біль до повернення в життя
13:02
Міжнародна підтримка та інновації: як розвивається профосвіта Київської області
17:03
Екологи подали до суду на Мінекономіки через заготівлю очерету у національних парках
13:33
Малюк залишається в СБУ керувати спецопераціями
09:30
На Київщині атака рф вбила чоловіка, наслідки ударів фіксують у трьох районах (фото)
17:15
Дейнека тимчасово замінить у прикордонній службі Вавринюк
15:02
Березань за 1,4 млн гривень відремонтує опалення в будівлі управління соцветполітики
11:02
Робота ППО: У ніч на 4 січня збито або подавлено 39 з 52 ворожих БПЛА
17:00
Зоозахисники нагадали киянам, як допомогти безпритульним тваринам пережити холоди
13:04
Поліція Києва затримала п’яного чоловіка, який угнав автобус і влаштував ДТП
17:32
У Баришівській громаді триває відновлення трьох освітніх закладів
17:01
У Києві розпочали роботу 72 пункти прийому ялинок (перелік)
16:43
Зеленський анонсував зміни у керівництві ДПСУ, Сергій Дейнека отримає нову посаду
15:24
Підтримка Захисників і Захисниць: ключові результати ветеранської політики у 2025 році на Київщині
17:04
У новорічну ніч в Києві народилися 12 немовлят
15:35
Під новий рік Сили оборони вдарили по Туапсинському НПЗ та інших цілях ворога
Больше новостей

Суд призначив 15 років за гратами киянину, який в березні 2022 року коригував ракетні удари по Києву

Новости Киева
520
0
За матеріалами Служби безпеки України (СБУ) суд призначив 15 років ув’язнення з конфіскацією майна жителю Святошинського району, який у березні минулого року коригував прицільні ракетні удари по Києву на початку повномасштабного вторгнення. Саме за його “наводкою” окупанти обстріляли з реактивних систем залпового вогню “Град” та “Смерч” один з районів столиці.

За матеріалами Служби безпеки України (СБУ) суд призначив 15 років ув’язнення з конфіскацією майна жителю Святошинського району, який у березні минулого року коригував прицільні ракетні удари по Києву на початку повномасштабного вторгнення. Саме за його “наводкою” окупанти обстріляли з реактивних систем залпового вогню “Град” та “Смерч” один з районів столиці.


Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Головного управління СБУ в Києві та Київській області.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Служба безпеки зібрала обґрунтовані докази вини ще одного поплічника рашистів, який коригував прицільні ракетні удари по Києву на початку повномасштабного вторгнення. Саме за його “наводкою” у березні минулого року російські окупанти обстріляли з реактивних систем залпового вогню “Град” та “Смерч” один з районів столиці”, – йдеться в повідомленні.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Зазначається, що внаслідок ворожого обстрілу двоє людей загинуло, ще четверо – зазнали поранень. Того ж місяця співробітники СБУ затримали зловмисника за місцем його проживання. За матеріалами Служби безпеки суд призначив йому 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.


“Як свідчать дані слідства, злочинцем виявився мешканець Святошинського району Києва, який підтримав збройну агресію рф. Щоб допомогти окупантам, він створив публічний Телеграм-канал, де розміщував координати базування українських захисників та локації критичної інфраструктури. Серед активних користувачів цього інтернет-ресурсу були учасники окупаційних угруповань рф, які використовували оприлюднені відомості для ракетно-артилерійських обстрілів столиці”, – додають в СБУ.


Крім того, зловмисник закликав через соцмережу до підтримки російських загарбників та виправдовував їхні воєнні злочини. Під час обшуків у його квартирі правоохоронці виявили електронні файли з переліком і координатами українських військових об’єктів.


На підставі зібраних доказів суд визнав ворожого поплічника винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Нагадаємо, СБУ викрили нові факти злочинної діяльності президента АТ “Мотор Січ” В'ячеслава Богуслаєва. Колишнього високопосадовця підозрюють у фінансуванні терористичної організації “днр” через сплату “податків” та “зборів” у бюджет цього квазіутворення.


Читайте: СБУ викрила президента “Мотор Січі” Богуслаєва у співпраці з терористами “днр” (фото)
Фото: Судово-юридична газетаКиївВлада



Павло Башинський

0 комментариев