Последние новости

19:44
Бориспіль витратить 27 млн гривень на харчування дітей у школах
18:44
Нардеп Микола Тищенко вніс 10 млн грн застави
14:45
«Інтергал-Буд» розповів, де у Львові придбати квартиру в готовому будинку
12:43
«ЗеМолодіжку» Київщини очолив депутат Бучанської міськради Микита Геращенко
19:47
Уряд спрямовує понад 3 млрд грн на відновлення житла та інфраструктури у Вишневому
18:44
Шахрай під маскою успішного бізнес-блогера ошукав щонайменше 12 довірливих інвесторів на мільйони
10:48
У «Інтергал-Буд» стартували липневі знижки на квартири
08:48
Азербайджан профінансує відбудову чотирьох інфраструктурних обʼєктів у Ірпені
19:49
У Згурівській громаді встановлюють сонячну електростанцію для потреб водопостачання
18:48
Мар’яна Безугла знову пропонує посилити відповідальність за “невиправдані втрати” особового складу в ЗСУ
14:47
В Обухівському районі орудують телефонні шахраї, що представляються працівниками Обухівською РВА, – голова РВА Сиваненко
08:45
Київпастранс витратить 6,98 млн гривень на теплий формений одяг
18:43
Київ вимагає невідкладного засідання РНБО щодо реалізації Комплексного плану стійкості столиці, – Кличко
16:45
Спортзал Глибоцького ліцею відремонтують за 7,6 млн гривень (перелік робіт)
17:04
На Київщині з 6 липня відновлює рух електричка Фастів – Київ
12:03
На Оболонських озерах у Києві рятують тварин, що постраждали внаслідок екокатастрофи після обстрілу рф
08:01
Генштаб ЗСУ зафіксував впродовж доби 295 бойових зіткнень, найбільше на Гуляйпільському напрямку
17:04
Ударні “санкції” вивели з ладу 42,74% від загальної проєктної потужності нафтопереробки рф
14:03
У Чорнобильській зоні ліквідували пожежу на 130 га, роботи тривають ще на трьох осередках
10:01
За добу втрати армії рф зросли на 1190 осіб та сотню артсистем, – Генштаб ЗСУ
19:44
Дах Таращанського геріатричного пансіонату відремонтують за 1 млн гривень
19:30
У Києві оголосили конкурс на заміщення 31 вакантної посади директорів шкіл
16:44
На ремонт кисневого обладнання швидких Києва витратять на 7,6% менше
12:45
Психіатрію на Кирилівській у Києві за 10,8 млн гривень відремонтує знайомий підрядник
08:43
Сили ППО з вечора знешкодили одну ракету та 82 із 105 ворожих БпЛА
19:45
Храмові свята відзначили одразу у трьох селах Білогородської громади
18:52
У Дарницькому районі столиці виявили ще одне тіло жертви обстрілу рф
16:45
В академії Міноборони затримала російського “крота”, який шпигував за розробками дронів
10:44
Святошинська РДА витратить 17 млн гривень на безперебійники
19:44
Україна відкриває прозорий експорт оборонних технологій для країн-партнерів, – Федоров
Больше новостей

Поліція Київщини повідомила про підозру матері та її співмешканцю за катування та гвалтували малолітніх дітей (відео)

Новости Киева
743
0
Поліція Київщини повідомила про підозру матері та її співмешканцю за катування та гвалтували малолітніх дітей. Наразі дітей вилучено із родини, і вони знаходяться під опікою патронатних служб.

Поліція Київщини повідомила про підозру матері та її співмешканцю за катування та гвалтували малолітніх дітей. Наразі дітей вилучено і вони знаходяться під опікою патронатних служб.
Про це KВ стало відомо з =AZVhyB0xvLIhpqyQlDjZf-sAst79H-XpD8cAv1sx6SGexoy1IBqweAgK1GxuVl31z-kiT-Fv2Bknv96QT2oGD5YMmz_7_1IIg3v5QpKRx5brw409BX2vRQeFKAao6UMHBM5X6TNlk7wEb7YfURmegWyFZF9TdjNc01PmXwZzma2zzsFqZEdOIA1XHh-GyKitclw&__tn__=%2CO%2CP-R]повідомлення поліції Київської області.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Повідомляється, що 29-річна мешканка Броварщини спільно зі своїм цивільним чоловіком протягом тривалого часу здійснювали фізичне, психологічне та сексуальне насильство стосовно дітей.
"Сама мати демонструвала свої полові органи та вчиняла над дітьми сексуальне насильство неприроднім способом. Хлопчики віком 11 і 5 років та 3-річна дівчинка проживали в жахливих антисанітарних умовах, недоїдали, ходили оголеними в квартирі", – йдеться у повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Зловмисниця разом із співмешканцем катувала дітей та погрожувала їм вбивством, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння. Жінка, ставила дітей на коліна, принижувала, залякувала. Наразі дітей вилучено із родини, і вони знаходяться під опікою патронатних служб.

За даним фактом слідчі повідомили зловмисникам про підозру (126-1, ч.2 ст. 127, ч.1 ст. 129, ч.3 ст. 149, ч. 4, 5 ст. 152, ч.4 ст.153, ч.2 ст. 156, ст. 166 ККУ).
Читайте: Нелюдська жорстокість до дитини: вихователька дитячого будинку на Фастівщині відверто катувала 9-річну дівчинку
Фото: відкриті джерела
КиївВлада
Оксана Олійникова

0 комментариев