Последние новости

10:46
У Броварах встановили нові правила для електросамокатів
19:45
У столиці модернізували центр репродуктивної медицини
16:44
Сили оборони уразили пункти управління, переправу та склад ворога, – Генштаб ЗСУ
10:44
рф атакувала пристоличний регіон та столицю Цирконами, Оніксами, Іскандерами та дронами: жодної з 28 ракет збити не вдалось
19:45
Університет Грінченка виграв грант на реалізацію великого міжнародного проєкту
14:45
Комерційна директорка «Інтергал-Буд» увійшла до рейтингу найкращих топменеджерів України
08:45
Ворог за добу втратив 1 390 осіб та 1 657 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
16:03
Поблизу Харкова російський БпЛА вдарив по поштовому терміналу – вбито людину
14:03
У Києві запровадили пересадковий QR-квиток з безлімітними пересадками протягом 90 хвилин
10:27
Армія рф за добу втратила 8 РСЗВ та півтори тисячі осіб, – Генштаб ЗСУ
17:04
Київська дитяча залізниця у свій 73-й день народження запускає унікальний ретропаровоз
12:01
У столиці російські ракети влучили на територію Київмедспецтрансу та пошкодили посольство Литви
10:35
У Києві в Солом’янському та Дарницькому районах розгорнули штаби допомоги (контакти)
19:46
У КиївЗоо створили просторий авіарій для пернатих мешканців Полісся (фото)
12:45
Цими вихідними низка столичних автобусів і тролейбус №34 курсуватимуть зі змінами руху
19:45
У столиці та на Київщині очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки
18:46
У Києві знімають захисні конструкції біля пам’ятника Лесі Українці
14:45
У Києві суд скасував реєстрацію земельної ділянки вартістю понад 102 млн гривень, яку використовували під парковку
12:44
ДБР встановлює причини падіння винищувача F-16 на Полтавщині
18:45
Керівник столичной компанії “захопив” понад 3000 кв. м комунальной землі та облаштував на ній автостоянку
16:48
Проблемна відбудова на Броварщині: як вже 4 роки відновлюють пошкоджені будівлі після російської окупації
08:44
На бульварі Тараса Шевченка у Києві до середини дня не працюють світлофори
19:42
Дорожні роботи обмежать рух транспорту в Києві на пару днів
16:50
Оленівка: Акцію пам’яті загиблих полонених скасували через ракетну небезпеку в Києві
14:45
Зеленський і Трамп зустрінуться без присутності преси – речник Президента України
08:44
Ворог за добу втратив 1 560 осіб та 1 755 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:42
У Києві та області 28–30 липня прогнозують високий рівень пожежної небезпеки
16:45
Стимулювання попиту і роботи девелоперів — найважливіший виклик для ринку, — MarCom Advisor Alliance Novobud Міхальова
14:40
Удар балістикою по виставці зброї на Київщині: організатора заходу Гончарука заарештували
10:45
Буча придбає БПЛА Matrice та Sting для Сил оборони України
Больше новостей

Прокуратура вимагає повернути столичній громаді приміщення архіву комунального підприємства у Подільському районі

Новости Киева
670
0
Подільська окружна прокуратура Києва спрямувала до суду позовну заяву щодо повернення громаді нежитлових приміщень по вулиці Полковій вартістю понад 14 млн гривень. Прокурори встановили, що об’єкти, в яких зберігається архів комунального підприємства, незаконно перейшли у приватні руки на підставі підробленого рішення суду.

Подільська окружна прокуратура Києва спрямувала до суду позовну заяву щодо повернення громаді нежитлових приміщень по вулиці Полковій вартістю понад 14 млн гривень. Прокурори встановили, що об’єкти, в яких зберігається архів комунального підприємства, незаконно перейшли у приватні руки на підставі підробленого рішення суду.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Як встановила прокуратура, розпорядженням Подільської РДА будинок по вул. Полковій з усіма житловими та нежитловими приміщеннями був переданий на баланс та закріплений на праві господарського відання за КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району Києва”, – йдеться в повідомленні.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Однак, зауважили прокурори, на підставі підробленого рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області право власності на 4 нежитлових приміщення у будинку, в яких зберігався архів комунального підприємства, незаконно перейшло у приватні руки. Після цього майно було продано. Площа незаконно відчужених комунальних приміщень становить понад 1000 кв.м.


Прокуратура заявила позов про скасування державної реєстрації права власності, визнання недійсними договорів купівлі-продажу нерухомого майна та витребування нежитлових приміщень до комунальної власності. На цей час Господарським судом Києва відкрито провадження у цій справі.


За фактом незаконного заволодіння даним приміщенням триває кримінальне розслідування, у ході якого накладено арешт на вказане комунальне майно.
Нагадаємо, Подільський районний суд повернув столичній територіальній громаді міста два нежитлові приміщення на вулиці Хорива на Подолі. Приміщення, які використовувались як майстерні художників, вибули з комунальної власності на основі шахрайських дій та в подальшому були незаконно відчужені.


Читайте: У столиці зловмисники намагалися вкрасти арештовану будівлю “Росатому” на Подолі


Фото: Київська міська прокуратура
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев