Последние новости

10:45
15 млн гривень на ремонт тротуару між Хрещатиком і Великою Васильківською можуть віддати улюбленому підряднику Київавтодору
18:45
Ворог атакував БпЛА багатоповерхівки в Дніпрі: серед 15 постраждалих є дитина
14:45
Макарів за 3,5 млн гривень отримає стоматологічний рентген
10:22
23-річний киянин на замовлення ворожих спецслужб намагався підпалити банківське відділення (фото)
08:44
Київтелесервіс витратить 10,8 млн гривень на кіберзахист столичних сервісів
14:45
Ліки, легкові авто та засоби захисту рослин найчастіше імпортували через Київську митницю
12:45
У Вишгородському районі сьогодні, 20 травня, проводять вибухові роботи
08:46
Ворог атакував Іскандером та 154-ма БпЛА: знешкоджено 131 безпілотник
19:50
Бійці полку «Кракен» отримали від «Української команди» евакомобіль – Палатний
14:45
Податкова удавка під виглядом єврореформ – «Українська команда» заявила про загрозу фіскального тиску на малий бізнес та волонтерів
12:43
Команда «Sport Quest» з Київщини – бронзовий призер мультиспортивного турніру “Ліга акТИвні”
08:43
В дітсадках України запускають пілотний проєкт Мрія.Дошкілля з використанням ШІ
19:44
Васильків за 1,7 млн гривень оновить комунальну котельню
18:49
Адвокати Андрія Єрмака готують апеляційну скаргу
12:45
Ремонт хірургічного відділення дитячої лікарні в Боярці оцінили в 41,6 млн гривень
08:45
Депутатам Київради куплять дротові навушники
17:04
У Києві до 20 червня обмежуватимуть рух Столичним шосе (схема)
10:01
Ворог за добу втратив 1170 осіб та 13 НРК, – Генштаб ЗСУ
08:31
Нічна атака БпЛА: ворог запустив 287 безпілотників, 279 було збито
17:04
Сови, пугач та сич домашній: у столичному зоопарку представили нову експозицію (фото)
16:03
За спробу зірвати рух військового ешелону у Києві диверсант отримав 15 років ув’язнення
19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
Больше новостей

ООН поповнила автопарк Центру гендерної рівності, чиї мобільні бригади борються з домашнім насильством у столиці

Новости Киева
627
0
Фонд Організації об’єднаних націй (ООН) у галузі народонаселення передав Києву три автомобілі для мобільних бригад, які допомагають постраждалим від насильства.

Фонд Організації об’єднаних націй (ООН) у галузі народонаселення передав Києву три автомобілі для мобільних бригад, які допомагають постраждалим від насильства.


Про це KВ стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва.Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Сьогодні столиця отримала три автомобілі для мобільних бригад, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Ми запустили перші мобільні бригади у серпні 2022 року у співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення. І за цей час наші фахівці надали вже більше тисячі консультацій”, – цитує портал заступницю голови КМДА Марину Хонду.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Вона нагадала, що мобільні бригади працюють на базі Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.


Послуги постраждалим особам надаються незалежно від місця їхньої реєстрації або місця проживання (перебування), наявності заяви чи повідомлення про вчинення насильства, реєстрації випадку в Єдиному державному реєстрі випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.


Нинішня закупівля автомобілів “стала можливою за підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги, а також за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції (Ольги Стефанішиної – KВ) та Міністерства соціальної політики (міністр – Оксана Жолнович – KВ).”.
Читайте: За три місяці року на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності надійшло 940 звернень щодо домашнього насильства


За спостереженнями спеціалістів КМДА, з початком повномасштабної війни рівень гендерно-зумовленого насильства зріс.


“Ось чому ми працюємо над тим, щоб кожен і кожна постраждала особа мала доступ до якісних безкоштовних послуг, створених відповідно до їхніх потреб”, – каже Марина Хонда.


Офіційний портал Києва довідково інформує, що згадані мобільні бригади – це такі спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.


Бригади надають психологічну допомогу постраждалим, реагуючи при потребі на виклики не пізніше однієї доби; рох'яснюють постраждалим про їх права і послуги, які ті можуть отримати, і загалом провадять інформаційно-просвітницьку роботу.


Досвід роботи таких бригад у столиці налічує вже понад півроку.


Читайте: У столиці запустили перші мобільні бригади, які допомагатимуть постраждалим від домашнього насильства


Фото: КМДА


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев