Последние новости

17:04
У Києві до 20 червня обмежуватимуть рух Столичним шосе (схема)
10:01
Ворог за добу втратив 1170 осіб та 13 НРК, – Генштаб ЗСУ
08:31
Нічна атака БпЛА: ворог запустив 287 безпілотників, 279 було збито
17:04
Сови, пугач та сич домашній: у столичному зоопарку представили нову експозицію (фото)
16:03
За спробу зірвати рух військового ешелону у Києві диверсант отримав 15 років ув’язнення
19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
10:44
«Київпастранс» після скандалу з закупівлею тролейбусів на 306 млн грн готує новий тендер до 50 млн євро, – експерт
18:49
У столиці побудували об’єкти розподіленої когенерації потужністю 40 МВт
16:48
Бровари отримали генератор від партнерів з німецького Ерлангена
08:45
Міст через Венеціанську протоку готують за 5,97 млн гривень до ремонту
19:45
Федоров подарував Пісторіусу мед з мінних полів, сіль з Соледару та браслет “Азовсталь”
16:45
Тротуари Північного мосту відремонтують за 11,6 млн гривень
10:28
У столиці оновлюють дорожні знаки
17:04
На одній з найстаріших вулиць Києва до 15 травня змінять маршрути трамваїв (схеми)
14:23
На мосту Патона до 14 травня обмежать рух через невідкладний ремонт
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 840 осіб та 11 НРК, – Генштаб ЗСУ
17:35
У Чорнобильській зоні врятували ще одне лосеня (фото)
16:33
У столичному метрополітені переглянуть алгоритми дій після смерті чоловіка біля станції “Політехнічний інститут”
12:03
У Києві викрили злочинну організацію, яка привласнила 5 квартир померлих і зниклих власників, – ОГП
08:31
Зеленський: узгоджено обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000 та режим тиші на три дні
19:45
«Рух без бар’єрів»: які зміни відбулися у Музеї міста Славутича та Чорнобильської АЕС
16:44
У Гатненській громаді вшанували пам’ять жертв Другої світової війни
Больше новостей

На площі Українських Героїв планують встановити монумент, який вшановуватиме українських героїв

Новости Киева
619
0
На площі Українських Героїв (колишня площа Льва Толстого) замість конструкції з футбольним м’ячем планують встановити об’єкт монументального мистецтва, який вшановуватиме українських героїв. Відповідний проект зареєстровано в Київській міській раді.

На площі Українських Героїв (колишня площа Льва Толстого) замість конструкції з футбольним м’ячем планують встановити об’єкт монументального мистецтва, який вшановуватиме українських героїв. Відповідний проект зареєстровано в Київській міській раді.


Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської ради.
Підписуйтесь на “КиївВладу”


Як йдеться в повідомленні, на площі Українських Героїв планують провести роботи з благоустрою території, а саме упорядкувати клумбу зі спорудженням об’єкта монументального мистецтва, який буде вшановувати Українських Героїв, як минулого, так і сьогодення.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Зазначається, що проект рішення за ініціативи депутатки Київської міської ради Олесі Пинзеник вже зареєстровано в Київській міській раді.


За словами Олесі Пинзеник, війна залишає глибоку рану в нашій колективній свідомості й те, наскільки ми готові працювати з нашою пам’яттю, обернути наш біль на нашу силу, і визначає наше майбутнє.


“Протягом останнього року Київська міська рада плідно працює над процесом дерусифікації міських об’єктів, зокрема площу Льва Толстого перейменовано на площу Українських Героїв. На цей час на площі розміщено конструкцію із футбольним м’ячем, який було встановлено замість рекламних носіїв напередодні Євро-2012. Така конструкція вже застаріла та не відповідає нинішнім реаліям і запитам суспільства. Тому об'єкти на площі потрібно гармонізувати відповідно до назви і вшанувати Українських Героїв, як минулого, так і сьогодення”, – наголосила Олеся Пинзеник.


Нагадаємо, Верховна Рада (ВР) схвалила передачу в користування та зміну цільового призначення земельних ділянок державної, комунальної власності для розміщення військового меморіального кладовища на Броварському проспекті у Дніпровському районі міста Києва.


Читайте: ВР підтримала створення військового меморіального кладовища у Києві
Фото: Київська міська рада КиївВлада

Павло Башинський

0 комментариев