Последние новости

19:45
На Майдані Незалежності у Києві презентували марку “Повертаємо до життя: герої розмінування”
16:44
На Донеччині оператори СБС знищили російський вертоліт Ка-52 “Алігатор”
19:46
Завтра, 20 березня, через ремонтні роботи обмежуватимуть рух вулицею Виговського в Подільському районі (схема)
18:43
На Бучанщині зі ставка витягнули двох людей, які провалились під лід
14:50
На саміті ЄНП в Брюсселі Кличко закликав європейських політиків продовжувати закупівлю зброї для української армії
08:44
Нічна повітряна атака рф: знешкоджено 109 БпЛА, є влучання 20 безпілотників
19:45
Обмеження руху: у столиці ремонтуватимуть дорогу на Виговського (схема)
18:43
На Фастівщині внаслідок зіткнення авто з деревом загинула людина, ще одна у лікарні
14:25
Верховний Суд підтвердив право ПЦУ на Спасо-Преображенський монастир у селі Княжичі
12:44
Микола Калашник: Київщина системно інвестує у створення сучасних умов для надання високоспеціалізованої меддопомоги дітям
18:43
Командир однієї з бригад Київщини створив власну “ремонтну бригаду” з військовослужбовців
19:46
У Києві розпочали прийом рукописів для видання за кошти міського бюджету у 2026 році
16:45
У Києві за тиждень зафіксували понад 11,7 тисячі випадків грипу та ГРВІ
14:24
У Києві за минулу добу сталося три пожежі в екосистемах (фото)
08:45
НАБУ заявляє про безпідставне затримання співробітника працівниками СБУ
17:05
Київводоканал витратить 1,7 млн гривень на захищені бланки і смарт-картки
14:31
На службу у своїх підрозділах запрошує 100 окрема механізована бригада ЗСУ
09:01
На столичному Голосіївському проспекті змінено рух транспорту через прорив тепломережі
18:05
Число загиблих унаслідок нічного удару рф по Київщині зросло до п’яти осіб
17:05
Пошкоджений росіянами будинок по проспекту Відрадному 28-б за 1,2 млн гривень готують до ремонту
11:32
Першими стали до строю – в Україні відзначають День українського добровольця
09:34
У Броварах біля постраждалої від атаки рф багатоповерхівки розгорнули пункт допомоги мешканцям
13:44
Чиста водичка та гніздові платформи: пелікани Київського зоопарку повернулися до літніх домівок (фото)
11:44
Білецький живий: СБУ завадила росіянам ліквідувати командира Третього армійського корпусу ЗСУ
07:59
Загальнонаціональна Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Музеї історії Києва відкрили виставку, присвячену 90-річчю художника Івана Марчука
17:45
Фальшиві долари за півціни: у Києві судитимуть двох збувачів валюти
09:25
Питання подальшого системного розмінування територій лісництв Іванківської та Макарівської громад розглянули учасники наради в КОДА
19:42
Завтра, 12 березня, частково обмежуватимуть рух транспорту в Подільському районі
17:45
Консорціум, якому передали в управління Будинок профспілок у Києві, заборгував бюджету майже 7,5 млн гривень
Больше новостей

Екснардепам - “регіоналам” Царьову, Святашу та Маркову повідомили про підозру в держзраді

Новости Киева
601
0
Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру трьом колишнім нардепам від Партії регіонів. За матеріалами спецслужби Олег Царьов, Дмитро Святаш та Ігор Марков сприяли росії у веденні агресивної війни проти України.

Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру трьом колишнім нардепам від Партії регіонів. За матеріалами спецслужби Олег Царьов, Дмитро Святаш та Ігор Марков сприяли росії у веденні агресивної війни проти України.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Служби безпеки України (СБУ).


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Згідно з повідомленням, наразі всі фігуранти переховуються від правосуддя на території країни-агресора.


“На підставі нових доказів слідчі СБУ повідомили всім трьом фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану)”, –
повідомили в пресслужбі відомства.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

За даними слідства, Олег Царьов співпрацював з керівництвом міноборони рф після початку повномасштабного вторгнення.
“Встановлено, що екснардеп “зливав” агресору інформацію про наслідки ворожих повітряних ударів по території України. Саме він передав окупантам детальні відомості про результати ракетного обстрілу Кременчуцького нафтопереробного заводу”, – зазначили в спецслужбі.


Водночас, цю інформацію Царьов отримав від ще одного “регіонала” – Дмитра Святаша. Як зауважили в СБУ, псля 24 лютого минулого року Святаш активно виступав на підтримку країни-агресора, за що кремль розглядав його як потенційного гауляйтера Харківщини.
“Цей фігурант передавав загарбникам інформацію про озброєння, час та напрямки руху підрозділів Сил оборони по території регіону.Розвіддані зрадник отримував через свої “партійні” зв’язки на території Харківської області”, – йдеться в повідомленні.
Ще один підозрюваний – колишній нардеп-регіонал Ігор Марков – регулярно виправдовував збройну агресію рф проти нашої держави.
Відео з його провокаційними виступами неодноразово показували в ефірах центральних російських телеканалів.
Слідчі СБУ додатково кваліфікували злочинні дії Маркова за двома статтями Кримінального кодексу України:т ст. 436 (пропаганда війни) та ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).
В СБУ додали, що раніше спецслужба вже повідомляла цим фігурантам про підозру у вчиненні інших злочинів проти державної безпеки України.


Нагадаємо, у серпні 2022 року СБУ повідомила про підозру та оголосила у міжнародний розшук екснардепа-колаборанта від “Партії регіонів” Ігоря Маркова. У грудні того ж року СБУ оголосила у розшук колишнього народного депутата від “Партії регіонів” Дмитра Святаша, який публічно підтримав російську агресію і закликав отримувати російські паспорти. Також у 2022 році спецслужба повідомила про підозру у державній зраді колишнім народним депутатам від "Партії регіонів" Олегу Царьову та Володимиру Олійнику.


Читайте: Колишнім нардепам -”регіоналам” Царьову та Олійнику повідомили про підозру в держзраді й незаконному перетині кордону


Фото: СБУ


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев