Последние новости

09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
19:46
Микола Калашник: Кожна громада має вжити низку кризових рішень в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці
17:44
Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині
12:45
Буча шукає постачальника чотирьох пікапів за 7,5 млн гривень
09:24
За пальне для Центру медицини катастроф Київщини заплатять 11,7 млн гривень
17:04
Зеленський анонсував відкриття 10 збройних експортних центрів в Європі (відео)
11:35
Енергетичний терор триває: за тиждень росія застосувала проти України понад сотню ракет та 2 тисяч БпЛА
17:04
Київський авіаційний інститут отримав статус національного
16:02
Генштаб: уражено нафтобазу у Саратовській області рф і низку об’єктів росіян на ТОТ
15:01
Кличко дав старт реорганізації КУ “Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді”
11:33
На Київщині внаслідок атаки рф у двох районах пошкоджено будинки, авто та складський комплекс
19:55
“Креатор-Буд” відкрив продаж квартир у ЖК “Набережна вежа” за програмою “єОселя”
19:45
Продаж через АРМА родині Льовочкіна 460 га землі на Закарпатті: правоохоронці відкрили кримінальне провадження
17:45
Прокуратура вимагає звільнити ділянку на Трухановому острові від незаконної забудови
19:46
Шахрайське угруповання під виглядом допомоги ООН ошукало українців майже на мільйон гривень (відео)
13:46
У Києві судитимуть групу наркоторговців, які збували канабіс (фото)
19:45
День боротьби проти раку: КМДА нагадала про безоплатне лікування онкохворих
17:46
У Києві посли та представники іноземних держав оглянули руйнування Дарницької ТЕЦ (фото)
13:46
Справу про смерть дитини у приватній клініці Києва передали до суду
19:40
Мінкульт передав у безоплатне користування ПЦУ два корпуси на території Нижньої лаври
19:24
Дарницька ТЕЦ тимчасово зупинила роботу після обстрілів рф
17:27
«Київський міський центр крові» закликає мешканців столиці стати донорами крові
13:44
Головні вокзали Києва майже за 35 млн гривень охоронятимуть поліцейські чотирьох областей
Больше новостей

“Слуга народу” повідомила про відкликання депутата Київради Трубіцина

Новости Киева
576
0
Народна депутатка від партії "Слуга народу" Леся Забуранна повідомила про відкликання депутата Київради Владислава Трубіцина (на фото) за народною ініціативою. Відповідне рішення прийнято на зборах Київської міської організації партії.

Народна депутатка від партії "Слуга народу" Леся Забуранна повідомила про відкликання депутата Київради Владислава Трубіцина (на фото) за народною ініціативою. Відповідне рішення прийнято на зборах Київської міської організації партії.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці народної депутатки від партії "Слуга народу" Лесі Забуранної.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“На зборах Київської міської організації партії “Слуга народу” прийнято рішення про внесення пропозиції щодо відкликання депутата Київради Владислава Трубіцина за народною ініціативою”, – повідомила Забуранна.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Зауважимо, що наприкінці травня 2023 року САП подала клопотання про міжнародний розшук депутата Київської міської ради від фракції "Слуга народу" Владислава Трубіцина.


Читайте: САП оголосила депутата Київради Трубіцина у міжнародний розшук


Водночас стало відомо, що Трубіцин 13 травня виїхав за кордон за дозволом голови Державної прикордонної служби Сергія Дейнеки на підставі листа від очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова.


Читайте: Спійманий на хабарі депутат Київради Владислав Трубіцин виїхав за кордон завдяки листу від ГУР, – ЗМІ


Нагадаємо, САП звинувачує Владислава Трубіцина та ще п’ятьох осіб в організації корупційної схеми: за хабарі учасники кримінального провадження нібито надавали дозволи на розміщення мобільних точок торгівлі в семи районах Києва. Голова постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин був затриманий детективами НАБУ 9 лютого 2022 року. У лютому того ж року він вийшов з ізолятора тимчасового тримання під заставу у 14 мільйонів гривень.


Владислава Трубіцина було виключено зі складу фракції “Слуги народу” в Київраді тільки 25 травня 2023 року


Читайте: Депутат Київради Владислав Трубіцин залишився без фракції і без комісії


Фото: відкриті джерела
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев