Последние новости

13:44
Буча спрямовує понад 10 млн гривень на два екскаватори
09:44
Обухів витратить понад 3 млн гривень на штучні суглоби 
17:17
За цілодобовий нагляд за аваріями в житлових будинках Троєщини та Лісового заплатять 12,6 млн гривень
09:39
Комбінований удар рф: знешкоджено 33 ракети та 274 БпЛА
17:04
Париж передає Києву ще вісім генераторів
19:45
“Київ Цифровий” активував оновлені сповіщення про зміни в русі транспорту
19:25
У Дарницькому районі столиці підремонтують під’їзди у 16 будинках (адреси)
15:45
Фронт: надвечір 20 лютого Генштаб зафіксував 51 атаку агресора (зведення)
11:45
Цими вихідними автобуси №№ 2, 31, 101, 110, 112 курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:45
У День Державного Герба на станції метро «Золоті ворота» з’явилась інтерактивна мапа України (фото)
17:45
У Гостомелі зафіксували випадок сказу
11:50
У Києві місія ЮНЕСКО почала оцінку стану об’єктів всесвітньої спадщини
09:49
Ще 30 Пунктів незламності розпочали роботу на Київщині
15:44
Київ готовий витратити 1,94 млн гривень на електроживлення цифрових сервісів, але немає охочих підрядитися
19:45
ГУР показало, як днями Сили оборони України уразили важливі цілі ворога у Криму (відео)
17:48
У Києві до очного формату навчання повернулися ще 50 шкіл – КМДА
11:42
На Київщині судитимуть жінку, у “притулку” якої знайшли 51 загиблу тварину
17:16
У Києві після атаки 12 лютого без тепла залишаються близько 500 будинків
15:03
Київський театр Лесі Українки витрить 1,6 млн гривень на оксамит
17:04
На водоймах Києва та області 15 лютого розпочинається заборона на вилов щуки
13:01
За рік “Альфа” СБУ знищила половину ворожих ЗРГК “Панцир” (відео)
09:31
Вночі росія атакувала Іскандером та 112-ма БпЛА: знешкоджено 91 безпілотник
19:40
Через капремонт на перетині вулиць Рейгана та Бальзака до 30 листопада змінить рух пасажирський транспорт (схеми)
17:46
Ірпіньводоканал спрямує 1,5 млн гривень на автозапчастини
09:44
У Києві 13 лютого обмежуватимуть рух двома вулицями в Подільському районі (схема)
17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
Больше новостей

На Бориспільщині голова сільради закупив електрогенератори зі збитком у понад 800 тисяч гривень

Новости Киева
516
0
У Київській області правоохоронці повідомили про підозру голові однієї з сільських рад. Посадовцю інкримінують закупівлю електрогенераторів, характеристики яких не відповідають умовам договору. Збиток, нанесений громаді, становить понад 800 тисяч гривень.

У Київській області правоохоронці повідомили про підозру голові однієї з сільських рад. Посадовцю інкримінують закупівлю електрогенераторів, характеристики яких не відповідають умовам договору. Збиток, нанесений громаді, становить понад 800 тисяч гривень.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні ГУ Нацполіції в Київській області.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“40-річний голова однієї з сільських рад області, зловживаючи своїм службовим становищем, закупив електрогенераторні установки, які не відповідають характеристикам та специфікації договору”, – йдеться в повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Як зазначили правоохоронці, такими діями сільський голова марно розтратив бюджетні грошові кошти у сумі понад 800 тис. гривень.


“Правоохоронці Бориспільського управління поліції Київщини провели санкціонований обшук, в ході якого виявили документацію та інші речові докази, які доводять причетність особи до скоєння правопорушення”, – наголосили в поліції.


Слідчі повідомили про підозру посадовцю за фактом розтрати майна шляхом зловживання особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 ККУ).
Як повідомили в прокуратурі Київської області, також подано клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу, та про відсторонення його від займаної посади.
Нагадаємо, у Київській області правоохоронці розслідують порушення процедури публічних закупівель службовою особою однієї із селищних рад. Посадовця підозрюють у закупівлі продуктів за завищеними цінами під час війни. Суму збитків місцевого бюджету оцінили у понад 1,6 млн гривень.
Читайте: Прокуратура вимагає стягнути з товариства 369 тис. гривень штрафу через непоставку сільраді Київщині системи оповіщення населення


Фото: ГУ Нацполіції в Київській області
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев