Последние новости

12:46
Збиття ракети кулеметом: Прикордонники на Київщині знешкодили швидкісну ворожу ціль силами вогневої групи
19:45
Рятувальники Чорнобильської зони отримали нове спецпожежне авто з Німеччини
18:44
Прокуратура вимагає знести чергове самочинне будівництво у Києві
16:44
Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами – Артур Палатний
12:40
До шкіл та дитсадків столиці 1 вересня піде понад 360 тисяч дітей та молоді, – Кличко
10:40
У Києві автівка влетіла у зупинку з людьми: загинуло двоє людей, ще четверо травмовано (фото, відео)
19:40
Атака дронів на столицю: уламки впали у дворах житлових будинків
14:45
Ремонт харчоблоку ліцею «Лідер» на 8 млн гривень поки відкладається: тендер скасували 
10:45
Від рюкзака до пластиліну: першокласникам Борщагівської громади хочуть закупити 750 подарункових наборів 
19:45
Повернулися додому: 60 людей з ТОТ знов на теренах, контрольованих Україною – Лубінець
14:45
Довбуш Т40: Сили оборони матимуть безпілотник, здатний долати понад 2000 км
12:43
Київоблрада збереться на чергову сесію 20 серпня
17:04
Сили оборони України вивели з ладу 7 із 10 найбільших логістичних центрів Wildberries – МОУ
16:03
У школі 263 на Троєщині планують капремонт укриття за 16,35 млн гривень
12:05
У Києві ліквідували пожежі, спричинені атакою рф, ведуться роботи у вестибюлі станції метро “Почайна”
17:04
До музеїв п’яти країн-партнерів Україна передасть трофейні танки Т-72
12:01
На столичному Дарницькому ринку згоріли кіоски з крамом (відео)
08:01
На фронті зафіксовано 233 боєзіткнення, 34 з них на Костянтинівському напрямку – Генштаб ЗСУ
19:45
У Києві викрито масштабну схему шахрайства з нерухомістю в новобудові на Печерську на понад 175 млн грн (відео)
18:43
Для «Київтеплоенерго» хочуть придбати два намети майже по 10 метрів завдовжки
14:45
На Фастівщині чоловік побив односельця: потерпілого госпіталізували
08:46
Сили ППО знешкодили 90 із 112 БпЛА, якими ворог атакував Україну
19:45
Пасажирів поїзду Київ — Кишинів безоплатно довозитимуть шатлом в аеропорт
16:44
Безпілотники в дії: Роботизовані системи за місяць виконали на війні більше 400 тисяч завдань
10:49
На Київщині викрили схему незаконного оформлення відстрочок через приватні навчальні заклади
19:43
Завтра, 13 серпня, в київському парку «Тельбін» відбудеться День адопції тварин
18:46
У справі про катування в районному ТЦК Одещини вже 13 підозрюваних, – ДБР
14:45
На Київщині вимагали 15 тисяч доларів за «вирішення» питання з військовим обліком
19:45
Новий рекорд встановила київська студентка: 400 знаків безкінечного математичного числа Пі за 9 хвилин
16:45
У центрі Подолу неповнолітні напали на жінок: одну з них поранили ножем (фото)
Больше новостей

В рамках підготовки до опалювального сезону у столиці перевірили понад 90% тепломереж

Новости Киева
708
0
Київський міський голова Віталій Кличко наголосив, що столичні комунальні служби продовжують підготовку до опалювального сезону. Вже проведено гідравлічні випробування понад 90% тепломереж. Також формується фізичний захист об’єктів критичної інфраструктури.

Київський міський голова Віталій Кличко наголосив, що столичні комунальні служби продовжують підготовку до опалювального сезону. Вже проведено гідравлічні випробування понад 90% тепломереж. Також формується фізичний захист об’єктів критичної інфраструктури.

Про це KВ дізналася із повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).
Підписуйтесь на “КиївВладу”
"На сьогодні 93 відсотки тепломереж вже перевірили, здійснили гідравлічні випробування і ліквідували виявлені пошкодження", – наголосили у КМДА.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Також у міській держадміністрації Києва зазначили, що триває відновлення пошкоджених об’єктів та формується фізичний захист об’єктів критичної інфраструктури.
Крім того у пресслужбі розповіли, що продовжується оснащення котельних, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення.
Нагадаємо, на початку літа у столиці розпочалися роботи з підготовки до нового опалювального сезону. Наразі тривають роботи з усунення пошкоджень на магістральних трубопроводах великого діаметру. Вони є першою ланкою постачання тепла й транспортують тепло до мікрорайонів міста.

Як раніше повідомила KВ, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Держава готується до всіх можливих сценаріїв розвитку подій під час опалювального сезону, щоб уникнути найгірших.
Також, Кабінет міністрів України подовжив дію спеціального зобов'язання, в рамках якого НАК "Нафтогаз України" буде реалізовувати природний газ постачальникам тепла для населення за раніше фіксованою ціною 7,4 тис. гривень за кубометр палива. ФІксований тариф діятиме до 15 квітня 2024 року.
Читайте: Ціни на газ для постачальників тепла населенню будуть пільговими щонайменше до квітня 2024 року
Фото: з відкритих джерел
КиївВлада
Владислава Олійник

0 комментариев