Последние новости

19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
10:44
«Київпастранс» після скандалу з закупівлею тролейбусів на 306 млн грн готує новий тендер до 50 млн євро, – експерт
18:49
У столиці побудували об’єкти розподіленої когенерації потужністю 40 МВт
16:48
Бровари отримали генератор від партнерів з німецького Ерлангена
08:45
Міст через Венеціанську протоку готують за 5,97 млн гривень до ремонту
19:45
Федоров подарував Пісторіусу мед з мінних полів, сіль з Соледару та браслет “Азовсталь”
16:45
Тротуари Північного мосту відремонтують за 11,6 млн гривень
10:28
У столиці оновлюють дорожні знаки
17:04
На одній з найстаріших вулиць Києва до 15 травня змінять маршрути трамваїв (схеми)
14:23
На мосту Патона до 14 травня обмежать рух через невідкладний ремонт
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 840 осіб та 11 НРК, – Генштаб ЗСУ
17:35
У Чорнобильській зоні врятували ще одне лосеня (фото)
16:33
У столичному метрополітені переглянуть алгоритми дій після смерті чоловіка біля станції “Політехнічний інститут”
12:03
У Києві викрили злочинну організацію, яка привласнила 5 квартир померлих і зниклих власників, – ОГП
08:31
Зеленський: узгоджено обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000 та режим тиші на три дні
19:45
«Рух без бар’єрів»: які зміни відбулися у Музеї міста Славутича та Чорнобильської АЕС
16:44
У Гатненській громаді вшанували пам’ять жертв Другої світової війни
08:46
Оновлена версія нацизму має маркування “сделано в России”, – Зеленський у День пам’яті та перемоги
18:48
Ми не рекомендуємо, – Зеленський державам, чиї представники збираються до москви 9 травня
16:45
Суд виправдав ексмера Ірпеня Карплюка у справі про розтрату майна
19:46
У столиці у межах акції «1 мільйон дерев життя» висадили 633 дерева (фото)
14:45
У Києві 7 травня частково обмежать рух транспорту Хрещатиком
Больше новостей

Суддю Тандира, який на смерть збив нацгвардійця на блокпосту, залишили під вартою до 4 листопада

Новости Киева
620
0
Святошинський районний суд Києва продовжив термін дії запобіжного заходу колишньому голові Макарівського райсуду Київської області Олексію Тандиру, який підозрюється у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння. Суддю залишили під вартою без застави до 4 листопада 2023 року.

Святошинський районний суд Києва продовжив термін дії запобіжного заходу колишньому голові Макарівського райсуду Київської області Олексію Тандиру, який підозрюється у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння. Суддю залишили під вартою без застави до 4 листопада 2023 року.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської прокуратури.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“За участі прокурора Київської міської прокуратури у Святошинському районному суді міста Києва відбулося підготовче судове засідання у справі за обвинуваченням колишнього голови Макарівського районного суду Київської області у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння (ч. 3 ст. 286-1 КК України)”, – йдеться в повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Зазначається, що за результатами підготовчого засідання суд ухвалив:
обвинувальний акт призначити до судового розгляду;
клопотання прокурора про продовження обвинуваченому строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задовольнити. Продовжити строк тримання під вартою до 4 листопада 2023 включно.
визнати потерпілих цивільними позивачами.
Наступне засідання у справі суд призначив на 14 вересня 2023.
Нагадаємо, 25 травня 2023 року голова Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир, перебуваючи за кермом автомобіля, здійснив наїзд на військовослужбовця Національної гвардії України. У результаті ДТП нацгвардієць загинув на місці.


Читайте: Голова Макарівського райсуду Тандир на смерть збив бійця Нацгвардії на блокпосту у столиці


За даними слідства, під час ДТП суддя перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від проведення огляду на стан сп’яніння. Тандир посилався начебто на “проблеми зі здоров'ям”.


Читайте: Резонансна ДТП з суддею: Тандир відмовився проходити огляд на алкоголь, у загиблого нацгвардійця двоє дітей та батько на фронті


Як інформувала KВ, рішенням суду аналізи у підозрюваного взяли примусово. Висновками судових експертиз було підтверджено вміст алкоголю у наданих зразках. Стан сп’яніння підтверджено також висновками інших експертиз. 28 травня Тандира взяли під варту без права застави.


Читайте: Суддя Тандир на момент ДТП перебував у стані алкогольного сп’янінні – висновок експертизи


На початку серпня ДБР завершило розслідування у справі судді Тандира. 18 серпня Печерський районний суд Києва продовжив термін дії запобіжного заходу судді, його залишили під вартою без застави до 9 вересня 2023 року.
Читайте: Справу судді Тандира, який на смерть збив військовослужбовця на столичному блокпосту, передано до суду


Фото: Київська міська прокуратура


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев