Последние новости

19:57
Сили оборони уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку об’єктів противника
16:44
Екснардеп Деркач привласнив 41,5 га земель у заповідній зоні «Конча-Заспи» – Генпрокурор
10:44
На Київщині сьогодні, 9 квітня, застосовують графіки відключень світла
19:40
Ексзаступника директора авіазаводу засудили до 9 років за розкрадання понад 6 млн гривень
19:28
Трирічний борець з Київщини Леон Козаченко став рекордсменом України
12:44
Бійці ГУР добили останній залізничний пором окупантів у Керчі
10:46
У столиці та на Київщині сьогодні, 8 квітня, застосовують графіки відключень світла
14:45
Киян закликають дотримуватися правил безпеки під час великодніх богослужінь
10:44
Протягом минулої доби зафіксовано 150 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
19:55
У Гатному відбувся турнір з боротьби пам’яті Романа Колісніченка
19:45
Мінкульт видав розпорядження КМДА: негайно вжити протиаварійних заходів на Поштовій площі
14:45
В «Інтергал-Буд» стартували квітневі спецпропозиції на квартири
10:45
Глеваха за 2 млн гривень відремонтує тротуар
17:04
Укренерго спрямує 1,4 млн гривень на підрізання дерев в зоні ЧАЕС
16:06
У Києві з 6 квітня зміниться рух низки тролейбусів, трамваїв та автобусів (схеми)
14:31
У Софіївській Борщагівці при пожежі в будинку загинула людина
17:04
На Київщині за 2025 рік знешкоджено понад 6 тисяч ВНП, у столиці – майже дві сотні
16:03
Зеленський ввів у дію санкції проти виробників російської зброї та будівельників Керченського мосту
12:32
Сили оборони уразили залізничні ешелони з пальним на ТОТ Луганщини
16:44
Внаслідок обстрілу в Гатному пошкоджено житловий будинок (фото)
12:43
В Києві 5 квітня змінять рух громадського транспорту через проведення півмарафону Незламності
16:45
У Криму Сили безпілотних систем ЗСУ та ГУР уразили літак Ан-72П та базу БпЛА “Оріон” (відео)
14:45
Кличко: На столичні маршрути вийшли ще 20 нових сучасних автобусів
19:51
У пошкодженому війною будинку на вулиці Олени Теліги, 7 за 3 млн гривень нарешті стартували протиаварійні роботи (фото)
18:44
“Укрпошта” підвищила частину тарифів на пересилання посилок від 1 квітня
14:45
Відпочинок дітей Білоцерківської громади на Київщині оцінили в 10 млн гривень
19:44
Нацгвардія спрямовує понад 15 млн гривень на кашкети
14:45
Микола Калашник: У Бучі відкрився Центр комплексного розвитку та підтримки дітей
12:45
Володарка витратить 1,8 млн гривень на ремонт доріг
08:45
Богуслав спрямує 2,2 млн гривень на ямковий ремонт доріг
Больше новостей

НАУ вирішила передати Льотну академію до сфери управління Міноборони

Новости Киева
568
0
У понеділок, 2 жовтня, вчена рада Національного авіаційного університету (НАУ) прийняла рішення про передачу Льотної академії НАУ до сфери управління Міністерства оборони України як відокремленого структурного підрозділу Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.
НАУ вирішила передати Льотну академію до сфери управління Міноборони

У понеділок, 2 жовтня, вчена рада Національного авіаційного університету (НАУ) прийняла рішення про передачу Льотної академії НАУ до сфери управління Міністерства оборони України як відокремленого структурного підрозділу Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби НАУ.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Як наголосили у пресслужбі, таке рішення було прийнято з метою сприяння розвитку системи військової освіти, зміцнення кадрового потенціалу Повітряних Сил Збройних Сил України та подальшого розгортання підготовки висококваліфікованих фахівців для військової авіації.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

"Підставою для такого рішення стало звернення колективу Льотної Академії НАУ щодо відокремлення зі структури Національного авіаційного університету, звернення керівництва Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба щодо необхідності використання навчально-матеріальної бази Академії для виконання завдань із забезпечення обороноздатності країни та критичну необхідність у задоволенні потреб в підготовці авіаційного персоналу за міжнародними стандартами у рамках стратегії розвитку авіації України", – прокоментували у пресслужбі авіаційного університету.
Крім того, на думку депутатки Київради Ксенії Семенової (Слуга Народу), яка відкрито виступає за звільнення керівництва НАУ, ухвалюючи це рішення вчена рада університету перевищила свої повноваження.


Раніше KВ писала, що ректору Національного авіаційного університету (НАУ) Максиму Луцькому наказом міністра освіти і науки оголошено догану за порушення законодавства про освіту і вимог контракту. Реагуючи на повідомлення МОН, депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова (фракція “Слуга народу”) зазначила, що в НАУ не тільки зупинили реальний розвиток університету, а й займаються перепродажем службових квартир.
Читайте: Ректор НАУ, регіонал Луцький розбазарює квартири, а МОН цього не бачить, – депутат Київради
Фото: з відкритих джерел
КиївВлада
Владислава Олійник

0 комментариев