Последние новости

12:44
ДБР встановлює причини падіння винищувача F-16 на Полтавщині
18:45
Керівник столичной компанії “захопив” понад 3000 кв. м комунальной землі та облаштував на ній автостоянку
16:48
Проблемна відбудова на Броварщині: як вже 4 роки відновлюють пошкоджені будівлі після російської окупації
08:44
На бульварі Тараса Шевченка у Києві до середини дня не працюють світлофори
19:42
Дорожні роботи обмежать рух транспорту в Києві на пару днів
16:50
Оленівка: Акцію пам’яті загиблих полонених скасували через ракетну небезпеку в Києві
14:45
Зеленський і Трамп зустрінуться без присутності преси – речник Президента України
08:44
Ворог за добу втратив 1 560 осіб та 1 755 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:42
У Києві та області 28–30 липня прогнозують високий рівень пожежної небезпеки
16:45
Стимулювання попиту і роботи девелоперів — найважливіший виклик для ринку, — MarCom Advisor Alliance Novobud Міхальова
14:40
Удар балістикою по виставці зброї на Київщині: організатора заходу Гончарука заарештували
10:45
Буча придбає БПЛА Matrice та Sting для Сил оборони України
17:04
Київські рятувальники здобули перемогу на Чемпіонаті України з пожежно – прикладного спорту (фото, відео)
14:01
У Харкові росте число постраждалих унаслідок атаки рф, загинула жінка, в Запоріжжі КАБом вбито чоловіка
10:02
Понад 2,2 млн екстрених виїздів і понад 822 тис. операцій: директорка ДОЗ КМДА показала масштаб роботи медиків під час війни
17:04
У Музеї історії Києва до кінця літа працюватиме виставка про історію військової медицини
16:03
У двох корпусах обласної лікарні Київщини за 15 млн гривень замінять ліфти
14:02
Удар КАБами по Запоріжжю: вбито жінку, серед постраждалих троє дітей
12:01
Головного організатора заходу на Київщині, по якому ворог вдарив балістикою, затримали – ОГП
08:28
Ворог найбільше атакує трьох напрямках, за добу на фронті 230 бойових зіткнень, – Генштаб ЗСУ
19:50
У Києві покажуть документальний проєкт “Оленівка. Листи”
12:44
400 метрів по периметру: нардеп від “Слуги народу” пропонує заборонити продаж чіпсів та енергетиків біля шкіл
18:40
«Плесо» продовжує щотижневий моніторинг стану Кирилівського озера та прилеглих територій, – КМДА (відео)
16:48
Радіоактивні дрони: зафіксовано ще 6 фактів застосування рф боєприпасів зі збідненим ураном
19:45
Разом додому: 23 липня у Києві в парку «Наталка» відбудеться День адопції тварин
19:24
Американська блогерка Лаура Лумер відвідала Бучу
16:44
Максимально переносити війну на землю агресора – Хмара та Драпатий визначили спільні задачі
14:45
На Бориспільщині водію вантажівки повідомили про підозру у смертельній ДТП
08:42
У Броварах перекриють ділянку вулиці Сергія Москаленка на реконструкцію (схема)
19:48
Руслан Олійник: На Київщині вперше відбувся Фестиваль здорового харчування
Больше новостей

Генштаб ЗСУ: Боїв навколо Авдіївки не меншає

Новости Киева
524
0
Згідно офіційних даних, за 618 добу російсько-української війни ворог на фронті завдав один ракетний та 67 авіаційних ударів, здійснив 40 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ оборон та населених пунктах. Натомість авіація Сил оборони завдала дев’ять ударів по районах зосередження особового складу росіян, їх озброєння та військової техніки та два – по зенітно-ракетних комплексах противника. Крім того, силами та засобами протиповітряної оборони знищено 11 розвідувальних безпілотників, 24 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” та одну ракету Х-59. А підрозділи ракетних військ уразили сім районів зосередження російських військ, їх озброєння й техніки, станцію радіоелектронної боротьби й радіолокаційну станцію, і ще більше десяти складів боєприпасів та артприпасів ворога.

Згідно офіційних даних, за 618 добу російсько-української війни ворог на фронті завдав один ракетний та 67 авіаційних ударів, здійснив 40 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ оборон та населених пунктах. Натомість авіація Сил оборони завдала дев’ять ударів по районах зосередження особового складу росіян, їх озброєння та військової техніки та два – по зенітно-ракетних комплексах противника. Крім того, силами та засобами протиповітряної оборони знищено 11 розвідувальних безпілотників, 24 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” та одну ракету Х-59. А підрозділи ракетних військ уразили сім районів зосередження російських військ, їх озброєння й техніки, станцію радіоелектронної боротьби й радіолокаційну станцію, і ще більше десяти складів боєприпасів та артприпасів ворога.


Про це KВ дізналася з вечірнього зведення Генерального штабу Збройних Сил України 3 листопада 2023 року.Підписуйтесь на “КиївВладу”


У вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ мовиться, що оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.


На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.


На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території рф, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів, серед них Карповичі, Єліне, Костобобрів Чернігівської області; Середина-Буда, Володимирівка, Степок Сумської області; Плетенівка, Вовчанськ, Бологівка Харківської області.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Ситуація на інших напрямках така:


на Куп’янському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії біля Синьківки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де наші воїни відбили 7 атак. Противник завдав авіаційних ударів в районах Новоселівки, Петропавлівки, Новоосинового та Піщаного Харківської області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Кам’янка, Красне Перше, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Берестове Харківської області.
На Лиманському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Завдав авіаційних ударів в районах Пролетарського Харківської області та Серебрянського лісництва, Сіверська Донецької області. Також від ворожих артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів, серед них Макіївка, Невське, Білогорівка Луганської області та Григорівка, Верхньокам’янське, Торське, Роздолівка Донецької області.
На Бахмутському напрямку ворог 8 разів безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі Кліщіївки Донецької області. Також вів безуспішні штурмові дії біля Богданівки та Хромового Донецької області. Завдав авіаційного удару в районі Хромового Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 15 населених пунктів, зокрема, Оріхово-Василівка, Богданівка, Кліщіївка, Андріївка, Часів Яр Донецької області.
На Авдіївському напрямку ворог, за підтримки авіації, вів безуспішні штурмові дії в районах населених пунктів Степове, Тоненьке, Авдіївка, Сєверне, Первомайське Донецької області. Загалом тут Сили оборони відбили 17 атак. Також противник завдав авіаційного удару в районі Авдіївки Донецької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 10 населених пунктів, серед них Новобахмутівка, Степове, Авдіївка, Первомайське Донецької області.
На Мар’їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де Силами оборони відбито 14 атак. Також противник завдав авіаційних ударів в районах Мар'їнки, Новомихайлівки Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем окупантів опинилось понад 10 населених пунктів Донецької області, зокрема, Красногорівка, Побєда, Мар'їнка, Новомихайлівка.
На Шахтарському напрямку противник завдав авіаційних ударів в районах Водяного, Вугледару, Старомайорського та південніше Золотої Ниви Донецької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів, зокрема, Вугледар, Золота Нива, Пречистівка, Благодатне Донецької області.
На Запорізькому напрямку окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі Роботиного Запорізької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, зокрема, Полтавка, Гуляйполе, Чарівне, Роботине, Кам’янське Запорізької області.


На Херсонському напрямку ворожих артилерійських обстрілів зазнали Херсон, Антонівка Херсонської області та Солончаки Миколаївської області.
Водночас, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.


Читайте: Ворог за підтримки авіації не полишає спроб оточити Авдіївку, – Генштаб ЗСУ


Фото: Генштаб ЗСУ


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев