Последние новости

19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
19:46
Микола Калашник: Кожна громада має вжити низку кризових рішень в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці
17:44
Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині
12:45
Буча шукає постачальника чотирьох пікапів за 7,5 млн гривень
09:24
За пальне для Центру медицини катастроф Київщини заплатять 11,7 млн гривень
17:04
Зеленський анонсував відкриття 10 збройних експортних центрів в Європі (відео)
11:35
Енергетичний терор триває: за тиждень росія застосувала проти України понад сотню ракет та 2 тисяч БпЛА
17:04
Київський авіаційний інститут отримав статус національного
16:02
Генштаб: уражено нафтобазу у Саратовській області рф і низку об’єктів росіян на ТОТ
15:01
Кличко дав старт реорганізації КУ “Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді”
11:33
На Київщині внаслідок атаки рф у двох районах пошкоджено будинки, авто та складський комплекс
19:55
“Креатор-Буд” відкрив продаж квартир у ЖК “Набережна вежа” за програмою “єОселя”
19:45
Продаж через АРМА родині Льовочкіна 460 га землі на Закарпатті: правоохоронці відкрили кримінальне провадження
17:45
Прокуратура вимагає звільнити ділянку на Трухановому острові від незаконної забудови
19:46
Шахрайське угруповання під виглядом допомоги ООН ошукало українців майже на мільйон гривень (відео)
13:46
У Києві судитимуть групу наркоторговців, які збували канабіс (фото)
19:45
День боротьби проти раку: КМДА нагадала про безоплатне лікування онкохворих
17:46
У Києві посли та представники іноземних держав оглянули руйнування Дарницької ТЕЦ (фото)
13:46
Справу про смерть дитини у приватній клініці Києва передали до суду
19:40
Мінкульт передав у безоплатне користування ПЦУ два корпуси на території Нижньої лаври
19:24
Дарницька ТЕЦ тимчасово зупинила роботу після обстрілів рф
17:27
«Київський міський центр крові» закликає мешканців столиці стати донорами крові
13:44
Головні вокзали Києва майже за 35 млн гривень охоронятимуть поліцейські чотирьох областей
19:44
У Києві судитимуть учасників наркоугруповання з «товаром» на понад 3 млн гривень (фото)
Больше новостей

На Київщині негода залишила без світла близько 8 тисяч домівок

Новости Киева
480
0
На Київщині сильний вітер з дощем призвів до відключення електроенергії в Бучанському, Бориспільському, Вишгородському, Броварському та Білоцерківському районах. Без світла залишилися близько 8 тис. домівок, енергетики працюють у “посиленому складі”

На Київщині сильний вітер з дощем призвів до відключення електроенергії в Бучанському, Бориспільському, Вишгородському, Броварському та Білоцерківському районах. Без світла залишилися близько 8 тис. домівок, енергетики працюють у “посиленому складі”


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби компанії ДТЕК “Київські регіональні мережі”.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Сьогодні (12 листопада – КВ), в Київській області продовжує йти дощ з поривами вітру до 20 м/с. Через негоду наразі фіксуються відключення 8 ліній 10 кВ у Бучанському, Бориспільському, Вишгородському, Броварському та Білоцерківському районах. Там без світла близько 8 тисяч домівок”, – йдеться в повідомленні.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Енергетики запевнили, що “готові до ліквідації аварій, які можуть виникнути впродовж доби”.


Мешканців регіону закликають бути уважними і обережними.
“Не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі у разі їх обриву”, – попередили у ДТЕК.


Нагадаємо, у Києві 12 листопада, внаслідок тривалого дощу, виникли підтоплення вулиць у Деснянському, Дарницькому та Святошинському районах. Для ліквідації наслідків негоди задіяні всі необхідні оперативні служби. Водночас синоптики попереджають, що погана погода може тривати і надалі, у неділю очікується дощ та пориви вітру 15-20 м/с.


Читайте: У Києві внаслідок негоди підтопило вулиці у трьох районах


Фото: ДТЕК “Київські регіональні мережі”
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев