Последние новости

17:05
На озері Кирилівське після нічного обстрілу зафіксовано повторне забруднення
16:03
Уночі атака рф вбила на Київщині директорку ліцею № 124 «Спаський» Галину Кучер, її чоловіка та трирічного онука
10:35
Втрати армії рф за добу зросли на 1190 осіб та корабель, – Генштаб ЗСУ
08:30
У Києві нічна атака спричинила пожежі у двох районах, є постраждалі
19:45
У Києві 8 серпня ремонтні роботи на вулиці Іллєнка змінять рух тролейбусів (схеми)
18:44
СБС та ГУР масовано вдарили по логістиці окупантів та фсб рф
10:44
У Києві через спеку ввели обмеження для транспорту
08:43
Ворог за добу втратив 1 210 осіб та 1 589 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:40
У Києві завтра, 7 серпня, очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки
10:46
У Броварах встановили нові правила для електросамокатів
19:45
У столиці модернізували центр репродуктивної медицини
16:44
Сили оборони уразили пункти управління, переправу та склад ворога, – Генштаб ЗСУ
10:44
рф атакувала пристоличний регіон та столицю Цирконами, Оніксами, Іскандерами та дронами: жодної з 28 ракет збити не вдалось
19:45
Університет Грінченка виграв грант на реалізацію великого міжнародного проєкту
14:45
Комерційна директорка «Інтергал-Буд» увійшла до рейтингу найкращих топменеджерів України
08:45
Ворог за добу втратив 1 390 осіб та 1 657 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
16:03
Поблизу Харкова російський БпЛА вдарив по поштовому терміналу – вбито людину
14:03
У Києві запровадили пересадковий QR-квиток з безлімітними пересадками протягом 90 хвилин
10:27
Армія рф за добу втратила 8 РСЗВ та півтори тисячі осіб, – Генштаб ЗСУ
17:04
Київська дитяча залізниця у свій 73-й день народження запускає унікальний ретропаровоз
12:01
У столиці російські ракети влучили на територію Київмедспецтрансу та пошкодили посольство Литви
10:35
У Києві в Солом’янському та Дарницькому районах розгорнули штаби допомоги (контакти)
19:46
У КиївЗоо створили просторий авіарій для пернатих мешканців Полісся (фото)
12:45
Цими вихідними низка столичних автобусів і тролейбус №34 курсуватимуть зі змінами руху
19:45
У столиці та на Київщині очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки
18:46
У Києві знімають захисні конструкції біля пам’ятника Лесі Українці
14:45
У Києві суд скасував реєстрацію земельної ділянки вартістю понад 102 млн гривень, яку використовували під парковку
12:44
ДБР встановлює причини падіння винищувача F-16 на Полтавщині
18:45
Керівник столичной компанії “захопив” понад 3000 кв. м комунальной землі та облаштував на ній автостоянку
16:48
Проблемна відбудова на Броварщині: як вже 4 роки відновлюють пошкоджені будівлі після російської окупації
Больше новостей

У справі забудови парку “Нивки” повідомили про підозру ексначальнику відділу Департаменту земельних ресурсів КМДА

Новости Киева
619
0
Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) 15 листопада у справі щодо незаконної передачі частини об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (парк “Нивки”) під забудову повідомили про підозру ще двом особам. Йдеться про колишнього начальника відділу Департаменту земельних ресурсів КМДА та екскерівника компанії, яка за рішенням Київської міської ради отримала в оренду під забудову відповідну земельну ділянку.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) 15 листопада у справі щодо незаконної передачі частини об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (парк “Нивки”) під забудову повідомили про підозру ще двом особам. Йдеться про колишнього начальника відділу Департаменту земельних ресурсів КМДА та екскерівника компанії, яка за рішенням Київської міської ради отримала в оренду під забудову відповідну земельну ділянку.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та інформації Національного бюро розслідувань (НАБУ).


Підписуйтесь на “КиївВладу”
Згідно з повідомленням НАБУ, встановлено що підозрювані домоглися отримання недостовірних відомостей про неналежність ділянки до природно-заповідного фонду.


“Бувши обізнаним про недостовірність таких відомостей, директор Департаменту земельних ресурсів КМДА використав їх для підготовки та подання на розгляд депутатів Київської міської ради проєкту рішення про передачу паркової ділянки приватній компанії в оренду для будівництва житлово-офісного комплексу”, – поінформували в Бюро.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Зазначається, що посадовець, посилаючись на відповідні відомості, зазначив у пояснювальній записці до проєкту, що ділянка не належить до природно-заповідного фонду.


“Як наслідок, компанія отримала під забудову частину парку площею 0,6 га, а територіальна громада Києва втратила право користуватись нею як об’єктом природно-заповідного фонду та зазнала збитків на суму приблизно 6,4 млн гривень”, – резюмували в НАБУ.


Дії колишнього начальника відділу Департаменту земельних ресурсів КМДА та екскерівника компанії кваліфіковано за ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України.


У САП зауважили, що постановою Північного апеляційного господарського суду незаконне рішення міськради скасовано, а договір оренди визнано недійсним.


Нагадаємо, 2 листопада 2023 року НАБУ та САП повідомили заступнику голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петру Оленичу про підозру у зловживанні службовим становищем, що призвело до незаконної передачі земельної ділянки в парку “Нивки” під житлову забудову. Ділянку по вул. Табірна, 28 отримали компанії із орбіти відомого бізнесмена і політика Віктора Пилипишина. За інформацією слідства, ще будучи керівником Департаменту земельних ресурсів КМДА, Оленич “обманув” депутатів Київради, повідомивши їм про те, що згадувана земля не входить до природно-заповідного фонду. При цьому в історії залишається ще одна інтрига: чи звернуть увагу правоохоронні органи на іншого заступника столичного мера – Вячеслава Непопа. Адже він офіційно був одним із ініціаторів згаданого землевідводу.
Читайте: Земля на шість років в'язниці: НАБУ і САП підозрюють Петра Оленича в сприянні незаконній забудові парку “Нивки”
Фото: відкриті джерела


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев