Последние новости

18:05
Число загиблих унаслідок нічного удару рф по Київщині зросло до п’яти осіб
17:05
Пошкоджений росіянами будинок по проспекту Відрадному 28-б за 1,2 млн гривень готують до ремонту
11:32
Першими стали до строю – в Україні відзначають День українського добровольця
09:34
У Броварах біля постраждалої від атаки рф багатоповерхівки розгорнули пункт допомоги мешканцям
13:44
Чиста водичка та гніздові платформи: пелікани Київського зоопарку повернулися до літніх домівок (фото)
11:44
Білецький живий: СБУ завадила росіянам ліквідувати командира Третього армійського корпусу ЗСУ
07:59
Загальнонаціональна Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Музеї історії Києва відкрили виставку, присвячену 90-річчю художника Івана Марчука
17:45
Фальшиві долари за півціни: у Києві судитимуть двох збувачів валюти
09:25
Питання подальшого системного розмінування територій лісництв Іванківської та Макарівської громад розглянули учасники наради в КОДА
19:42
Завтра, 12 березня, частково обмежуватимуть рух транспорту в Подільському районі
17:45
Консорціум, якому передали в управління Будинок профспілок у Києві, заборгував бюджету майже 7,5 млн гривень
13:44
До столиці завітала весна – кліматологи
19:45
У Національному музеї Шевченка відкрили ювілейну виставку художника Анатолія Марчука
17:40
Микола Калашник провів відеозустріч із губернатором італійського регіону Тоскана Еудженіо Джанні
15:46
Фронт: надвечір 10 березня Генштаб зафіксував майже півсотні атак агресора
11:49
Під Києвом затримано експартійця ОПЗЖ, який фінансував російський бюджет
19:55
Уряд змінив порядок базового фінансування університетів та наукових установ
17:08
З 9 березня у Києві обмежать рух Столичним шосе, а на Подолі змінять маршрути трамваїв (схеми)
16:47
У Харкові тривають пошукові роботи на місці удару рф, в ДСНС підтвердили загибель 10 людей
18:54
У Харкові ракета рф вбила 8-річного хокеїста ХК “Білий Барс” та його маму
17:04
Чорнобильський центр поводження з радіоактивними відходами за 18 млн гривень отримає новий автобус
13:38
Удар по багатоповерхівці в Харкові: число жертв зросло до 11 осіб
11:26
Система “Свод” армії рф працює на китайських ШІ-алгоритмах і, можливо, вже тестується в Ірані
07:59
Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Вишгороді 7 березня потребуючим роздаватимуть порції гарячої їжі
11:47
Цими вихідними автобуси 11 маршрутів курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:40
У понеділок, 9 березня, Київрада на позачерговому засіданні розгляне проєкт комплексного плана енергетичної стійкості
15:43
Військовослужбовці Військово-морських сил ЗСУ над Чорним морем збили російський вертоліт
13:46
Бойлерну Київської муніципальної академію танцю відремонтують за 4,3 млн гривень
Больше новостей

Мав зустрітися з Орбаном: в СБУ пояснили, чому Порошенка не випустили з України

Новости Киева
557
0
Співробітники Служби безпеки України (СБУ) та розвідувальні органи України отримали інформацію про підготовку провокацій на міжнародній арені з боку російських спецслужб, спрямованих проти нашої країни. Зокрема серед планів ворога – залучення до ІПСО окремих українських політиків під час їх відвідин третіх країн.

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) та розвідувальні органи України отримали інформацію про підготовку провокацій на міжнародній арені з боку російських спецслужб, спрямованих проти нашої країни. Зокрема серед планів ворога – залучення до ІПСО окремих українських політиків під час їх відвідин третіх країн.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Служби безпеки України (СБУ).


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“За задумом спецслужб рф, проведення широкомасштабної ІПСО має призвести до зміни настроїв в країнах-партнерах антиросійської коаліції та спонукатиме представників українського політикуму до проголошення наративів щодо необхідності переговорного процесу з рф на умовах заморожування війни”, – йдеться в повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



У спецслужбі зазначили, що головна мета ворга під час цих провокацій — знизити підтримку іноземних партнерів і спробувати розколоти українське суспільство зсередини.


“...саме в цьому контексті можна розглядати інформацію щодо запланованої зустрічі голови партії “Європейська солідарність” П. Порошенка з прем’єр-міністром Віктором Орбаном, який системно висловлює антиукраїнську позицію, є “другом путіна” і закликає зняти санкції з рф”, – стверджують в СБУ.


За даними Служби, цю зустріч рф планувала використати в своїх ІПСО проти України.
“СБУ звернулася до Офісу Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради України із пропозицією врахувати інформацію про плани ворога під час організації та погодження закордонних відряджень українських делегацій. Тож керівництво Верховної Ради не надало дозвіл на закордонне відрядження українському депутату, який мав стати інструментом в руках російських спецслужб”, – резюмували в повідомленні.


Нагадаємо, Петро Порошенко 1 грудня повідомив, що не зміг перетнути державний кордон, виїжджаючи у Польщу для зазделегідь запланованих і погоджених з керівництвом парламенту зустрічей. На кордоні його не пропустили, посилаючись на скасування відрядження нардепа. В президії ВР прокоментували, що на те є серйозні причини, але які саме – відмовились повідомити.


Читайте: Влада з причин “для службового користування” не випустила Порошенка за кордон


Фото: СБУ
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев