Последние новости

17:04
У Києві 24 серпня три тролейбусні маршрути не курсуватимуть в центрі міста (схема)
16:28
НАБУ спрямовує майже 10 млн гривень на обладнання для ідентифікації облич
14:04
У Києві скульптури малюків-засновників вбрали у святковий стрій (фото)
12:04
Сили оборони уразили РЛС, місце запуску морських безекіпажних катерів та ретранслятор ворога в Криму
17:04
У Київському зоопарку тигри Рена та Малюк святкують 18-й день народження (фото)
16:03
Служба зовнішньої розвідки визначає постачальника майже 400 автомобільних шин
12:01
Удар рф по ТЦ у Кривому Розі: вже 16 вбитих, пошукова операція триває
10:31
Ексголова КОДА Володін пішов на угоду зі слідством у справі Чернишова
19:45
Графік канікул 2026/2027: Київ рекомендував структуру наступного шкільного року
16:44
Мешканцям Броварської громади, які пройшли через полон, вручили почесні відзнаки, — мер Сапожко
08:41
Фесика звільнили з посади голови Оболонської РДА та призначили заступником міністра
18:44
«Креатор-Буд» виставив на продаж останній енергонезалежний котедж у містечку Beverly Hills deluxe
12:46
Збиття ракети кулеметом: Прикордонники на Київщині знешкодили швидкісну ворожу ціль силами вогневої групи
19:45
Рятувальники Чорнобильської зони отримали нове спецпожежне авто з Німеччини
18:44
Прокуратура вимагає знести чергове самочинне будівництво у Києві
16:44
Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами – Артур Палатний
12:40
До шкіл та дитсадків столиці 1 вересня піде понад 360 тисяч дітей та молоді, – Кличко
10:40
У Києві автівка влетіла у зупинку з людьми: загинуло двоє людей, ще четверо травмовано (фото, відео)
19:40
Атака дронів на столицю: уламки впали у дворах житлових будинків
14:45
Ремонт харчоблоку ліцею «Лідер» на 8 млн гривень поки відкладається: тендер скасували 
10:45
Від рюкзака до пластиліну: першокласникам Борщагівської громади хочуть закупити 750 подарункових наборів 
19:45
Повернулися додому: 60 людей з ТОТ знов на теренах, контрольованих Україною – Лубінець
14:45
Довбуш Т40: Сили оборони матимуть безпілотник, здатний долати понад 2000 км
12:43
Київоблрада збереться на чергову сесію 20 серпня
17:04
Сили оборони України вивели з ладу 7 із 10 найбільших логістичних центрів Wildberries – МОУ
16:03
У школі 263 на Троєщині планують капремонт укриття за 16,35 млн гривень
12:05
У Києві ліквідували пожежі, спричинені атакою рф, ведуться роботи у вестибюлі станції метро “Почайна”
17:04
До музеїв п’яти країн-партнерів Україна передасть трофейні танки Т-72
12:01
На столичному Дарницькому ринку згоріли кіоски з крамом (відео)
08:01
На фронті зафіксовано 233 боєзіткнення, 34 з них на Костянтинівському напрямку – Генштаб ЗСУ
Больше новостей

У Києві зимові свята пройдуть з комендантською годиною, ялинкою та без розваг

Новости Киева
656
0
У Києві на період зимових свят дію комендантської години не будуть змінювати. На Різдво та Новий Рік місто не буде проводити жодних масових заходів, водночас ялинку на Софіївській площі вже почали встановлювати, її відкриють 6 грудня.

У Києві на період зимових свят дію комендантської години не будуть змінювати. На Різдво та Новий Рік місто не буде проводити жодних масових заходів, водночас ялинку на Софіївській площі вже почали встановлювати, її відкриють 6 грудня.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської військової адміністрації (КМВА).


Підписуйтесь на “КиївВладу”


У повідомленні підкреслили, що на період зимових свят комендантська година діятиме як завжди – з 00:00 до 05:00.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Як зазначив начальник КМВА Сергій Попко, 3 грудня на Софіївській площі заплановано початок монтажних робіт із встановлення новорічної ялинки. Відкриття відбудеться 6 грудня, на День святого Миколая, стоятиме ялинка до 10 січня.


Він запевнив, що ялинка буде встановлена виключно за кошти меценатів – без витрат бюджетних коштів на облаштування та електроенергію.


За словами голови КМВА, на Різдво та Новий Рік у Києві не буде жодних масових заходів – ані ярмарок, ані святкувань. Таке рішення, ухвалила Рада Оборони Києва.


"Якщо й будуть проводитись окремі точкові заходи, то вони відбуватимуться на закритих локаціях з дотриманням усіх визначених заходів безпеки", – розповів Сергій Попко.


Киянам та гостям міста нагадали про заборону використання феєрверків, салютів і петард.


Нагадаємо, з 1 вересня 2023 року Українська греко-католицька церква та Православна церква України перейшли на новий календар для нерухомих свят. Відповідно змінилась дата відзначення низки дат. Стосовно зимових свят, то тепер день Святого Миколая відзначаємо 6 грудня (замість 19 грудня), а Різдво Христове шануємо 25 грудня (замість 7 січня).


Читайте: У Києві на Різдво та Новий Рік не буде масових заходів, але головну ялинку країни встановлять, – Кличко


Фото: ілюстративне, КМДА
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев