Последние новости

14:45
Микола Калашник: У Бучі відкрився Центр комплексного розвитку та підтримки дітей
12:45
Володарка витратить 1,8 млн гривень на ремонт доріг
08:45
Богуслав спрямує 2,2 млн гривень на ямковий ремонт доріг
19:44
Будинок природи проводить виїзні екоуроки для школярів Києва
12:43
БЕБ оголосило конкурс на керівну посаду детективів у Києві та області
10:44
Затримано полковника Нацгвардії, який хотів купити фіктивну інвалідність за 6 тисяч доларів
17:04
На Київщині з 1 квітня розпочинається весняно-літня нерестова заборона на вилов риби
16:02
Зоопарк Києва витратить 15 млн гривень на сіно і гілковий корм
15:03
У Краматорську армія рф вбила 13-річного хлопчика та двох дорослих
12:04
На Миколаївщині ворожий обстріл поранив 7 дітей, одну дівчинку вбито
17:04
На толоці у Києві понад 350 учасників прибрали урочище “Теремки”
16:19
«Креатор-Буд» відзвітував про березневі темпи робіт у ЖК «Gravity Park»
16:02
«Потрібно було звертатися до РДА»: у КМДА пояснили відселення мешканців аварійного будинку на Теліги
10:01
Ворог за добу втратив 1300 осіб та 7 РСЗВ, – Генштаб ЗСУ
19:55
У ніч на 29 березня Україна переходить на літній час
19:37
На Ковельщині 60-річного рибалку “мобілізували” за допомогою електрошокера та заламання рук: ДБР затримала начальника групи ТЦК
16:43
На Бучанщині через коротке замикання зарядної електростанції загинув чоловік (фото)
08:45
Сили ППО знешкодили 93 із 102 ворожих БпЛА, є влучання 9 дронів
19:46
Протиаварійні роботи на Теліги можуть початися за два тижні, — «Житлоінвестбуд»
14:45
Броварські комунальники отримали генератори від міжнародних партнерів
10:44
ДСНС Білої церкви за 1 млн гривень відремонтує пожежний автопідіймач
20:00
На ремонт покрівлі дитсадка № 381 у Дніпровському районі спрямовують майже 2,5 млн гривень
12:45
Справа Сальдо про викрадене українське зерно пішла до суду
10:45
Посадовця КП ШЕУ підозрюють у переплаті при закупівлі дорожнього огородження
18:45
Борщагівська сільрада витратить 1,6 млн гривень на музичні інструменти
14:45
Вишгород заплатить 1,1 млн гривень за ремонт насосного обладнання на водоканалі
10:44
24 березня відзначається Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом (відео)
08:40
Масований обстріл рф України: 4 людини загинули, щонайменше 16 – постраждало (фото, відео)
19:45
З покращенням погодних умов активність противника на фронті збільшилась, – Deepstate
18:47
Підпільна «друкарня» доларів на Київщині: справу передано до суду
Больше новостей

В очікуванні негоди на дорогах Київщини цілодобово чергують більше 200 одиниць техніки

Новости Киева
508
0
У Київській області синоптики прогнозують сніг та ожеледицю, відповідні служби регіону готові до боротьби з негодою. На дорогах чергують 207 одиниць техніки та понад 250 працівників, також почалась обробка дорожнього покриття протиожеледними засобами.

У Київській області синоптики прогнозують сніг та ожеледицю, відповідні служби регіону готові до боротьби з негодою. На дорогах чергують 207 одиниць техніки та понад 250 працівників, також почалась обробка дорожнього покриття протиожеледними засобами.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


"Готуємося до погіршення погоди в області! Синоптики прогнозують сніг та ожеледицю. Доручив усім відповідним службам бути напоготові, щоб жителі Київщині не відчули значних незручностей”, – повідомив Кравченко.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Начальник Київської ОВА зазначив, що на дорогах цілодобово чергують 207 одиниць техніки та 254 працівники.


“Вони одразу будуть залучені до забезпечення безперешкодного проїзду, своєчасного реагування на погіршення погоди та виникнення надзвичайних ситуацій на автошляхах загального користування області. Там, де є потреба, вже обробляють дорожнє покриття протиожеледними засобами”, – йдеться в дописі.


За словами Руслана Кравченка, райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування доручено:
забезпечити стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення
оперативно залучати додаткові засоби для забезпечення проїзду автошляхами та розчищення доріг місцевого значення
постійне інформування населення через ЗМІ про погіршення погоди
розгорнути в разі потреби додаткові пункти незламності та обігріву, в тому числі пункти відповідального бізнесу
надавати всебічну допомогу вразливим верствам населення.
Крім того, в разі ускладнення погоди буде обмежений рух транспорту.
Також очільник КОДА нагадав мешканцям Київщини, що про стан доріг можна дізнатися за номером телефона Єдиного контактного центру: +38 067 400 60 80.
Також цілодобово працюють Диспетчерська служба доріг місцевого значення:
+38 050 355 68 95 та +38 050 832 30 18, та Диспетчерська служба доріг державного значення: +38 098 410 54 80


Нагадаємо, 80 родин внутрішньо переміщених осіб на День Святого Миколая отримали оселі в “Містечку Хансена” в Тарасівці на Київщині. Загалом до кінця грудня в містечку оселяться 147 родин.


Читайте: 197 одиниць техніки з початку погіршення погоди розчищають дороги Київщини, – Руслан Кравченко


Фото: КОВА
КиївВлада
Олексій Вєтров

0 комментариев