Последние новости

17:47
Бучанські депутати проголосували за передачу будівлі місцевого дитсадку для облаштування відділку Нацполіції
15:44
У столиці цього тижня пройдуть традиційні сільськогосподарські ярмарки (локації)
09:43
Внаслідок атаки ворожих БпЛА у двох районах Київщини виникли пожежі
17:43
Через рішення судів Чернецький, обвинувачений у збуті наркотиків, не перебуває під арештом
15:35
На Київщині чоловік підірвав гранату, коли на виклик прибули поліцейські – п’ятеро поранених, дебошир загинув
10:41
Убивць полковника СБУ в Києві ліквідовано при затриманні – Василь Малюк
17:05
ЗСУ помстилися російським вбивцям однорічної дитини на Херсонщині
16:32
Метро Києва інвестує 1,1 млн гривень в одяг для співробітників
15:01
Миронівка витратить 1,2 млн гривень на дорожню розмітку
13:01
Микола Калашник: Київщина підписала у Римі важливий меморандум з гуманітарного розмінування
20:00
Родина королівських фазанів у Київському зоопарку поповнилась пухнастими пташенятами
17:44
Микола Калашник: У межах URC2025 відбулося підписання двостороннього Меморандуму про співпрацю між Київською ОДА та Enabel
13:44
Кличко: підозри Бондаренку й Кандибору це “театр абсурду”
09:42
У Києві запускають систему перехоплення ворожих безпілотників в рамках проєкту “Чисте небо”
19:40
Обстріл столиці 10 липня: у 5 будинках відновили електроенергію, ще в 5 – постачання газу
19:24
В Римі підписано угоду з ЄБРР про підготовку кредитного фінансування на 150 млн євро для модернізації метро, – Кличко
11:45
Микола Калашник: Робимо все можливе, щоб підприємцям було зручніше, простіше, вигідніше вести бізнес саме на Київщині
09:45
Наслідки для Києва від знищення зелених насаджень у цифрах і фактах
19:50
У Києві у формі відкритих даних оприлюднили інформацію про дитячі садочки
15:46
У KAN Development відзвітували про хід будівництва ЖК “Республіка”
19:46
Креатор-Буд прозвітував про будівництво елітного ЖК “Набережна вежа”
19:20
Керівника будфірми на Київщині судитимуть за ухилення від сплати понад 21 млн грн податків, – БЕБ
15:44
Переможцем інвестконкурсу на облаштування “Арт-центру” в Подільському районі визначено компанію, співвласниками якої є гвалтівник неповнолітніх дівчат і екс регіонал
13:22
Прокурори підозрюють киянина у втручанні в роботу сервісних центрів МВС
12:00
Киян застерігають: не лишайте тварин в авто у спеку!
19:45
У Тетіївській громаді 9 та 10 липня проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити
19:27
У Києві спіймала крадія рятувального приладдя
13:46
В Києві утворено комісію з обліку житла для біженців
17:04
На Київщині легковик зіткнувся з авто патрульних: двох поліцейських госпіталізували
15:28
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
Больше новостей

У “Київстарі” відновили користування послугами SMS для споживачів

Новости Киева
436
0
Станом на ранок понеділка, 18 грудня, найбільший український оператор зв'язку "Київстар” відновив доступ до послуг SMS, зокрема в міжнародному роумінгу. У "Київстарі" відновили користування послугами SMS для споживачів.

Станом на ранок понеділка, 18 грудня, найбільший український оператор зв'язку "Київстар” відновив доступ до послуг SMS, зокрема в міжнародному роумінгу. У "Київстарі" відновили користування послугами SMS для споживачів.

Про це KВ дізналася із повідомлення пресслужби “Київстар”.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
"Клієнтам також доступні послуги голосового зв'язку, мобільна передача даних, послуга "Домашнього інтернету". Розпочато відновлення доступу до послуг M2M для бізнес-клієнтів", – йдеться у повідомленні.
У пресслужбі зазначали, що в деяких населених пунктах, зокрема в Києві, все ще можуть виникати локальні труднощі з доступністю "Домашнього інтернету".
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

У компанії наголосили, що технічні роботи відбуваються поступово, з дотриманням усіх вимог безпеки.
У "Київстарі" також нагадали, що якщо SIM-картка не реєструється в мережі, необхідно перезавантажити телефон або ввімкнути і вимкнути "авіарежим". Крім того, допомагає вибір мережі "Київстар" у налаштуваннях телефону.
“Нарахування бонусів і компенсацій абонентам, які не могли користуватися послугами зв'язку через хакерську атаку, буде здійснено лише після повної стабілізації роботи мережі та запуску всіх послуг. Просимо очікувати офіційної інформації від компанії, запевнили в "Київстарі", – підкреслили у пресслужбі.
Нагадаємо, 12 грудня 2023 року, зранку стався масштабний збій у роботі мобільного оператора “Київстар”. У компанії повідомили, що збій стався через потужну хакерську атаку на оператора мобільного зв’язку. 13 грудня у “Київстар” повідомили що з 18:00 розпочалось включення голосового зв'язку по всій Україні. 14 грудня в “Київстар” повідомили, що відновлення мобільного інтернету почнеться у другій половині дня із західних регіонів країни.
Директор компанії Олександр Кардаков наголосив, що кібератака на "Київстар" була ретельно підготовлена та, судячи з масштабів, проведена зсередини. Хакери мали дані про устрій мережі та доступ до її частин.
У п’ятницю, 15 грудня, у компанії повідомили про відновлення доступу до мобільного інтернету 4G/LTE у низці областей. Водночас точні локації не повідомляються з міркувань безпеки.
Читайте: “Київстар” повідомив про відновлення доступу до 4G у низці областей
Фото: з відкритих джерел
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Владислава Олійник

0 комментариев