Последние новости

17:36
У столиці без тепла 3300 багатоповерхівок, водопостачання відновлено – Кличко
17:03
В Чехії за 40 годин зібрали мільйон євро на генератори для Києва
15:26
У Славутичі відновлюється світло після ворожої атаки, – мер Фомічев
11:24
Рух на “зеленій” лінії метро в Києві відновили у звичайному режимі
19:45
ЦВК визнала Сергія Карабуту обраним народним депутатом від “Слуг народу”
15:46
Унаслідок нічної атаки дронів на Донеччині загинули четверо цивільних, серед поранених — троє дітей
11:41
Нардеп заявив про втрату «Енергоатомом» 2 млрд грн через перепродаж електроенергії трейдерами під час блекаутів
19:40
Місяць охорони Гостинного двору обійдеться у понад півмільйона гривень
19:20
ЄС вніс 10 млн євро на створення спецтрибуналу щодо злочинів рф, – Каллас
15:43
Солом’янська РДА визнала, що СБУ затримала її першого заступника голови Олександра Смика
13:46
СБС за дорбу знешкодила на фронті майже 900 цілей противника
19:45
Світовий конгрес українців оголосив міжнародний збір на генератори для потерпаючих від війни і холодів співвітчизників
15:44
У Згурівській громаді з 1 січня суттєво підвищили тарифи на воду
19:40
Київ домовився з німецькими партнерами про передачу двох міні -ТЕЦ
17:46
Киян запрошують на ярмарок вакансій, який відбудеться на станції метро «Позняки»
13:46
Експрезидент Янукович отримав ще 15 років за заволодіння землями Сухолуччя на Київщині
19:42
У медзакладах Києва з початку року народилася 901 дитина, – КМДА
15:46
Бориспіль купить 50 дронів DJI Matrice 4T для Сил оборони України
13:45
У Києві судитимуть двох експравоохоронців, обвинувачених у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК
17:38
Енергетики частково відновили електропостачання у Броварах після екстреного відключення
17:04
Оптимізація руху на Фастівській ділянці: Укрзалізниця змінює графіки приміських поїздів
13:02
У Борисполі при пожежі в будинку загинули дві людини
09:03
Повітряна атака рф: знешкоджено 167 БпЛА, є влучання на 15 локаціях
15:03
Відділення Приватбанку в Бородянці відремонтують за 4,1 млн гривень
13:02
Зеленський провів енергетичний селектор та повідомив про “додаткові виклики” для Гостомеля, Бучі, Ірпеня
19:45
Влада Вишневого заплатить 2,8 млн гривень за залізничну доставку вантажів
11:44
Україна скликає Енергетичний Рамштайн, – Сибіга
19:49
У центрі Києва 16 січня обмежуватимуть рух транспорту
11:25
На Київщині працюють 448 Пунктів незламності
19:44
Вишгородська міськрада заплатить 2 млн гривень за висвітлення своєї діяльності
Больше новостей

Іноземця, який на пішохідному переході збив дитину, засуджено до шести років

Новости Киева
517
0
Іноземця, який на пішохідному переході збив дитину, засуджено до шести років позбавлення волі. Крім того, за рішенням суду винуватця позбавлено права керувати транспортними засобами строком на три роки. Дорожньо-транспортна пригода відбулась у червні минулого року у Дніпровському районі.

Іноземця, який на пішохідному переході збив дитину, засуджено до шести років позбавлення волі. Крім того, за рішенням суду винуватця позбавлено права керувати транспортними засобами строком на три роки. Дорожньо-транспортна пригода відбулась у червні минулого року у Дніпровському районі.
Про це KВ стало відомо з =AZVvkcBi14hIPAxUpKyKPUL5f0kPXzak5IkFSoX8K1bZrVrTRYhhSv4aoBdLO1ra30wpZKG0uZk2FQT2IjiJDvEZNxhUiOqvnDtWKGxBKJikvPYRFUhZDJHj0OcL7UJiwYI21dA1J3TTDRNruT82jj7q1UHSiN9ZndFG1DAfh8wItg1MU-OVni7S-ltc-ErVx24&__tn__=%2CO%2CP-R]повідомлення поліції Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
Поліцейські встановили, що керманич автомобіля "Део Нексія", 2002 року народження, рухався із значним перевищенням швидкості у крайній правій смузі проїзної частини, яка призначена для руху громадського транспорту.
"Наближаючись до регульованого пішохідного переходу, водій проїхав на заборонений червоний сигнал світлофору та скоїв наїзд на 13-річного хлопця, який переїжджав пішохідний перехід на велосипеді", – йдеться у повідомленні.
Внаслідок автопригоди дитину у вкрай важкому стані госпіталізували до медичної установи. Заподіяні йому тілесні ушкодження, згідно проведеної судово-медичної експертизи, відносяться до категорії тяжких.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Тоді слідчі затримали фігуранта у порядку ст. 208 КПК та повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 286 КК – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило тяжке тілесне ушкодження.
Дніпровський районний суд міста Києва розглянув обвинувальний акт та виніс вирок, присудивши чоловіку шість років позбавлення волі із позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки.
Читайте: На Столичному шосе через смертельне ДТП ускладнено рух транспорту
Фото: відкриті джерела
КиївВлада
Геннадій Олійников

0 комментариев