Последние новости

13:44
Чиста водичка та гніздові платформи: пелікани Київського зоопарку повернулися до літніх домівок (фото)
11:44
Білецький живий: СБУ завадила росіянам ліквідувати командира Третього армійського корпусу ЗСУ
07:59
Загальнонаціональна Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Музеї історії Києва відкрили виставку, присвячену 90-річчю художника Івана Марчука
17:45
Фальшиві долари за півціни: у Києві судитимуть двох збувачів валюти
09:25
Питання подальшого системного розмінування територій лісництв Іванківської та Макарівської громад розглянули учасники наради в КОДА
19:42
Завтра, 12 березня, частково обмежуватимуть рух транспорту в Подільському районі
17:45
Консорціум, якому передали в управління Будинок профспілок у Києві, заборгував бюджету майже 7,5 млн гривень
13:44
До столиці завітала весна – кліматологи
19:45
У Національному музеї Шевченка відкрили ювілейну виставку художника Анатолія Марчука
17:40
Микола Калашник провів відеозустріч із губернатором італійського регіону Тоскана Еудженіо Джанні
15:46
Фронт: надвечір 10 березня Генштаб зафіксував майже півсотні атак агресора
11:49
Під Києвом затримано експартійця ОПЗЖ, який фінансував російський бюджет
19:55
Уряд змінив порядок базового фінансування університетів та наукових установ
17:08
З 9 березня у Києві обмежать рух Столичним шосе, а на Подолі змінять маршрути трамваїв (схеми)
16:47
У Харкові тривають пошукові роботи на місці удару рф, в ДСНС підтвердили загибель 10 людей
18:54
У Харкові ракета рф вбила 8-річного хокеїста ХК “Білий Барс” та його маму
17:04
Чорнобильський центр поводження з радіоактивними відходами за 18 млн гривень отримає новий автобус
13:38
Удар по багатоповерхівці в Харкові: число жертв зросло до 11 осіб
11:26
Система “Свод” армії рф працює на китайських ШІ-алгоритмах і, можливо, вже тестується в Ірані
07:59
Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Вишгороді 7 березня потребуючим роздаватимуть порції гарячої їжі
11:47
Цими вихідними автобуси 11 маршрутів курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:40
У понеділок, 9 березня, Київрада на позачерговому засіданні розгляне проєкт комплексного плана енергетичної стійкості
15:43
Військовослужбовці Військово-морських сил ЗСУ над Чорним морем збили російський вертоліт
13:46
Бойлерну Київської муніципальної академію танцю відремонтують за 4,3 млн гривень
09:44
Сили оборони уразили логістичні об’єкти та зосередження живої сили окупантів на ТОТ України
19:45
У переліку мости Патона, Південний та Північний: в Києві до 8 березня обмежуватимуть рух низкою переправ і шляхопроводів
15:45
Встановлено особу російського генерала, який координував ракетний удар по “Охматдиту”
09:46
Судитимуть чоловіка за підрив гранати в хостелі у центрі Києва (фото)
Больше новостей

Судитимуть директора КП, який закрив очі на негодящі будматеріали при відновленні будинку на Подолі

Новости Киева
575
0
До суду скеровано справу про завдання збитків столичному бюджету на відновленні понівеченого російськими обстрілами будинку в Подільському районі. Слідством встановлено, що при проведенні будівельних робіт через недбалість та відсутність належного контролю з боку директора комунального підприємства (КП) Житлоінвестбуд-УКБ підрядник не дотримався вимог по матеріалах, а директор КП закрив на те очі. Тепер його можуть “закрити” на 5 років.

До суду скеровано справу про завдання збитків столичному бюджету на відновленні понівеченого російськими обстрілами будинку в Подільському районі. Слідством встановлено, що при проведенні будівельних робіт через недбалість та відсутність належного контролю з боку директора комунального підприємства (КП) Житлоінвестбуд-УКБ підрядник не дотримався вимог по матеріалах, а директор КП закрив на те очі. Тепер його можуть “закрити” на 5 років.


Про це KВ дізналася з повідомлення Київської міської прокуратури.Підписуйтесь на “КиївВладу”


Згідно з матеріалами слідства, у жовтні 2022 року між КП “Житлоінвестбуд-УКБ” та приватним підприємством були укладені договори на виконання відновлювальних робіт (капітальний ремонт) двох багатоквартирних житлових будинків по вулиці Межовій у Подільському районі Києва. Ці будинки були пошкоджені внаслідок російського ракетного обстрілу 18 березня 2022 року.
Слідством встановлено, що при проведенні будівельних робіт через недбалість та відсутність належного контролю з боку директора комунального підприємства виконавцем робіт використовувались матеріали, які не відповідають вимогам державних стандартів, будівельним нормам та правилам. А це призвело до завдання збитків місцевому бюджету. Згідно висновків судових експертиз сума збитків становить близько 800 тис. гривень.
Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Як інформувала KВ, торік у серпні правоохоронці повідомили про підозру за фактом службової недбалості директору столичного КП “Житлоінвестбуд-УКБ”. Йшлося про проведення робіт з відновлення двох пошкоджених обстрілами житлових будинків по вулиці Межовій (Подільський район Києва), які мав контролювати посадовець. За даними прокурорів, підрядником було використано невідповідні державним стандартам матеріали, суму збитків громаді визначено у розмірі близько 800 тис. гривень.


Згодом суд обрав запобіжний захід директору КП “Житлоінвестбуд-УКБ” та відсторонив його від посади


А ще згодом згадане КП отримало 3,5 млн гривень на відновлення постраждалих від атак росіян будинків у столиці. Ціновий діапазон дуже широкий – від понад мільйона гривень до декількох десятків тисяч – для декількох підрядників, які перемогли більшу частину тендерів.


КП "Житлоінвестбуд-УКБ" з січня 2020 року очолює Олександр Акімов. Це підприємство підпорядковане Департаменту будівництва і житлового забезпечення КМДА, яким з 2 липня 2021 року керує Борис Работнік. Роботу цього департаменту з 2018 року контролює заступник голови КМДА Вячеслав Непоп, який свого часу очолював КП “Житлоінвестбуд-УКБ” (з 2002 року по 2018 рік).


Читайте: “Ракети і корупція”: у Нацполіції зацікавилися відновленням столичних будівель, що постраждали від обстрілів


Фото: Facebook | Київська міська прокуратура


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев