Последние новости

19:45
У ніч на 18 вересня на столичній Троєщині промиватимуть водопровідні мережі (адреси)
11:40
Парламент схвалив у другому читанні законопроєкт про Військового омбудсмана
09:46
Бородянка спрямовує 5,5 млн гривень на мобільне укриття
19:49
На столичному автовокзалі з’явився мурал українським рятувальникам (фото, відео)
13:46
Столична прокуратура вимагає повернути 3 млн гривень за неякісний ремонт стадіону в Дарницькому районі
19:46
На Київщині авто збило пішохода: потерпілого госпіталізували
09:42
За добу армія рф втратила 910 осіб та 323 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
18:21
На Київщині відновили пошкоджену вибухами залізницю на дільниці Васильків — Боярка (фото)
17:03
Дрони ГУР знищили російський ЗРК “Бук” та атакували завод в Пермському краї рф
13:28
Вибухи на залізниці у Фастівському районі: на ключових напрямках додано автобусні маршрути
11:03
Київські трамвайники увійшли до пʼятірки кращих на чемпіонаті світу з водіння у Відні (фото)
17:06
На Оболоні та Троєщині за 37,5 млн гривень відремонтують насосні станції
15:02
У Святопетрівському відбувся тренінг із молодіжної політики
09:04
Принц Гаррі у Києві відвідав місця російських атак та поспілкувався з ветеранами (фото)
19:46
Всесвітній день прибирання стане стартом місячника благоустрою у Києві
15:43
Відбулося засідання регіонального оперативного штабу з підготовки Київщини до осінньо-зимового періоду
13:44
Уряд обіцяє в Програмі дій на 2025 рік безпеку і соціалку
09:43
Ворог за добу втратив 890 осіб, 2 РСЗВ та 40 артсистем, – Генштаб ЗСУ
19:45
У столиці на два дні обмежать рух Гостомельським шосе (схема)
15:45
Від початку доби найбільше боєзіткнень відбулося на Покровському, Новопавлівському та Лиманському напрямках, – Генштаб ЗСУ
19:44
На вулиці Івана Виговського у Подільському районі облаштували сквер замість МАФів (фото)
09:44
Унаслідок ворожої атаки на Вишгородщині пошкоджено будинок
08:00
Гучна справа: забудовницю Молчанову та екснардепа Іванющенко можуть покарати за привласнення земель ринку “Столичний”
09:40
Начальник КМВА надав КП “Конча-Заспа” дозвіл на використання природних ресурсів Голосіївського нацпарку
19:47
Владу Києва закликають не продавати “Житній ринок”
15:44
По вулиці Мушкетника в Ірпені за 17 млн гривень планують відремонтувати водовідведення
13:44
У Києві після російської атаки поліція отримала понад 400 заяв від постраждалих
15:33
Долучайся до лав “Сталевої Сотки”: 100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах
15:05
В Україні за підозрою у державній зраді затримано та арештовано народного депутата від ОПЗЖ
11:01
Микола Калашник: Індустріальні парки — це робочі місця, технології, локальне виробництво та стабільні податкові надходження для громад
Больше новостей

Охорону до кінця року приміщень Оболонської РДА оцінили в півмільйона гривень

Новости Киева
504
0
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація (РДА) шукає охорону для своїх службових приміщень до кінця 2024 року. Охорона повинна буде затримувати правопорушників на об’єкті, здійснювати пропускний режим, охороняти матеріальні цінності на території Оболонської РДА, обслуговувати систему відеоспостереження тощо. Для виконання всіх цих робіт Оболонська райдержадміністрація готується витратити 500 тисяч гривень.

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація (РДА) шукає охорону для своїх службових приміщень до кінця 2024 року. Охорона повинна буде затримувати правопорушників на об’єкті, здійснювати пропускний режим, охороняти матеріальні цінності на території Оболонської РДА, обслуговувати систему відеоспостереження тощо. Для виконання всіх цих робіт Оболонська райдержадміністрація готується витратити 500 тисяч гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в оголошенні в електронній системі публічних закупівель Prozorro.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
12 лютого розпочнеться аукціон, щоб обрати підрядника для охорони службових приміщень адміністративної будівлі Оболонської РДА.
Переможцю торгів планують заплатити 500 тисяч гривень.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Згідно тендерної документації, з березня по 31 грудня очікується проведення послуг з охорони об’єктів замовника, яке передбачає:
Здійснювати візуальне спостереження за діями третіх осіб та працівників Замовника з метою попередження несанкціонованого виносу (вивозу) матеріальних цінностей за межі об’єкту без належних документів.
У разі виявлення ознак правопорушень на об’єкті третіми особами, негайно вжити заходи щодо їх попередження та припинення.
Вживати заходи по затриманню осіб, що скоїли правопорушення на об’єкті.
У разі затримання осіб, що скоїли правопорушення на об’єкті, сповістити про це Замовника та передати їх правоохоронним органам.
Здійснювати пропускний режим, переміщення товарно – матеріальних цінностей через ПОСТ Замовника за межі об’єкта.
Здійснювати реєстрацію третіх осіб у відповідному журналі обліку відвідувачів, форма якого погоджується з Замовником.
Інформувати Замовника про всі факти правопорушень на об’єкті.
Охороняти матеріальні цінності, які знаходяться на території об’єкта.
Взаємодіяти з державними правоохоронними органами з метою належного виконання зобов’язань за Договором. Здійснювати негайне оповіщення правоохоронних органів та відповідальних працівників Замовника у випадку виявлення порушення цілісності об’єкту охорони, крадіжки, тощо. До прибуття представників вищезазначених органів забезпечувати недоторканість місця події.
Здійснювати обслуговування системи відеоспостереження для забезпечення виконання умов договору про закупівлю послуг.
Про те, що Київ купував минулого тижня дивіться у відео KВ


Раніше KВ повідомила, що столичне комунальне підприємство “Київреклама” оголосило тендер, щоб знайти собі охорону з березня і до кінця 2024 року. Має охоронятися триповерхова адміністративна будівля загальною площею майже 800 кв. метрів. Охоронці повинні будуть контролювати пожежну сигналізацію, стежити за пропускним режимом, і не користуватись службовим зв’язком в особистих цілях.
Читайте: “Київреклама” шукає фірму для своєї охорони за 400 тис. гривень
Фото: Оболонська РДА
КиївВлада
Владислава Олійник

0 комментариев