Последние новости

09:46
Судитимуть чоловіка за підрив гранати в хостелі у центрі Києва (фото)
15:26
Уражено нафтовий термінал і військово-морська база в Новоросійську. Результати влучань по НПЗ “Албашнєфть”
13:44
Екснардеп визнав провину у справі про незаконні компенсації за житло та перерахував 15 млн грн для закупівлі ударних дронів
09:43
Столична служба «Телефон довіри» за два місяці надала півтори тисячі консультацій, – КМДА
17:04
Два дитсадки на Позняках за 2,3 млн гривень підключать до автономного електроживлення
16:03
Понад 92,8 тисячі осіб – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за три місяці зими
15:02
Офіс ДСНС в центрі Києва відремонтують за 23,6 млн гривень
11:02
Цієї зими рф випустила по Україні близько 19 тисяч БпЛА та понад 700 ракет – Зеленський
09:04
У лютому в Україні зафіксовано 83 випадки отруєння чадним газом – ДСНС
17:04
У Дніпровському районі столиці до 20 березня обмежуватимуть рух вулицею Малишка (схема)
16:04
Гераскевич зареєстрував петицію із закликом позбавити Бубку звання Героя України
11:04
Зранку 28 лютого ворожі БпЛА атакували Київщину – є пошкодження
19:40
Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні відвідав на Київщині Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг
15:44
Протягом доби зафіксовано 57 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
13:46
Київоблрада ухвалила зміни до 13 обласних програм на понад 5,9 млрд гривень
19:45
Після масованих атак на столицю майже 80% київських шкіл відновили очне навчання – КМДА
19:24
Підпільна “ігорка”: Поліція Києва оголосила про підозру 24 учасникам тіньової азартної індустрії
15:45
Фронт: надвечір 26 лютого Генштаб зафіксував 120 атак агресора (зведення)
13:46
Театр Франка за 1,6 млн гривень закуповує світлодіодний екран
19:44
Київ отримав від Гамбурга 20 генераторів різної потужності
11:44
Різанина на зупинці: киянин понівечив обличчя підлітку канцелярським ножем
19:45
Києво-Печерська лавра відкриває доступ до Ближніх печер – Бережна
17:44
“Креатор-Буд” поділився свіжими фото з будівництва ЖК “Gravity Park” у лютому
13:44
СБУ затримала двох українців, які за 30 доларів зареєстрували на себе Starlink для російських окупантів (фото)
11:44
Ворог за добу втратив 920 осіб та 1 693 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:42
У вівторок, 24 лютого, в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця
19:22
На Київщині обговорили алгоритми впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання
15:42
В столиці цього тижня триватиме загальноміська акція зі збору крові
13:44
Буча спрямовує понад 10 млн гривень на два екскаватори
09:44
Обухів витратить понад 3 млн гривень на штучні суглоби 
Больше новостей

У Києві рідні військових вийшли на акцію із закликом встановити розумні терміни мобілізації

Новости Киева
581
0
У неділю, 11 лютого, на Майдані Незалежності у Києві зібралися рідні військових, що перебувають на фронті. Люди закликали вирішити питання демобілізації військовослужбовців, які перебувають на війні вже понад 18 місяців.

У неділю, 11 лютого, на Майдані Незалежності у Києві зібралися рідні військових, що перебувають на фронті. Люди закликали вирішити питання демобілізації військовослужбовців, які перебувають на війні вже понад 18 місяців.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні кореспондентів “Укрінформу”.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
На мирну акцію вийшло десятки людей, в основному жінки і діти. Люди принесли з собою плакати та прапори України.




Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



“Учасники мітингу тримали в руках плакати з написами “Вимагаємо закон про встановлення розумних термінів мобілізації”, “Новий головком — нові солдати”, “Герої – не раби” та інші”, – повідомили кореспонденти видання.





Нагадаємо, 8 лютого 2024 року Президент України Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Головнокомандувача Збройних Сил України. Новим Головнокомандуючим ЗСУ став генерал-полковник Олександр Сирський.


Читайте: Зеленський призначив новим Головнокомандувачем Збройних Сил України генерала Сирського (відео)


Крім того, Зеленський призначив генерал-майора Анатолія Баргилевича новим начальником Генерального штабу Збройних Сил України. Також внесено зміни до складу Ради національної безпеки і оборони та Ставки Верховного головнокомандувача. 11 лютого Президент призначив Олександра Павлюка командувачем Сухопутних військ ЗСУ, Командувачем об'єднаних сил призначено Юрія Содоля, Десантно-штурмовими військами керуватиме Ігор Скибюк, а Силами ТрО – Ігор Плахута.


Читайте: Президент призначив командувачів Сухопутних військ, об'єднаних сил, Десантно-штурмових військ і сил ТрО


Як інформувала KВ, 7 лютого Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку”. У ньому, серед інших положень, передбачена підстава для демобілізації військовослужбовців протягом 36 місяців. Звільнення визначатиметься строками відповідно до рішення Ставки верховного головнокомандувача.


Читайте: ВР прийняла за основу урядовий законопроект щодо окремих питань мобілізації, військової служби і обліку


Фото: Укрінформ
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев