Последние новости

17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
19:46
Микола Калашник: Кожна громада має вжити низку кризових рішень в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці
17:44
Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині
12:45
Буча шукає постачальника чотирьох пікапів за 7,5 млн гривень
09:24
За пальне для Центру медицини катастроф Київщини заплатять 11,7 млн гривень
17:04
Зеленський анонсував відкриття 10 збройних експортних центрів в Європі (відео)
11:35
Енергетичний терор триває: за тиждень росія застосувала проти України понад сотню ракет та 2 тисяч БпЛА
17:04
Київський авіаційний інститут отримав статус національного
16:02
Генштаб: уражено нафтобазу у Саратовській області рф і низку об’єктів росіян на ТОТ
15:01
Кличко дав старт реорганізації КУ “Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді”
11:33
На Київщині внаслідок атаки рф у двох районах пошкоджено будинки, авто та складський комплекс
19:55
“Креатор-Буд” відкрив продаж квартир у ЖК “Набережна вежа” за програмою “єОселя”
19:45
Продаж через АРМА родині Льовочкіна 460 га землі на Закарпатті: правоохоронці відкрили кримінальне провадження
17:45
Прокуратура вимагає звільнити ділянку на Трухановому острові від незаконної забудови
19:46
Шахрайське угруповання під виглядом допомоги ООН ошукало українців майже на мільйон гривень (відео)
13:46
У Києві судитимуть групу наркоторговців, які збували канабіс (фото)
19:45
День боротьби проти раку: КМДА нагадала про безоплатне лікування онкохворих
17:46
У Києві посли та представники іноземних держав оглянули руйнування Дарницької ТЕЦ (фото)
13:46
Справу про смерть дитини у приватній клініці Києва передали до суду
19:40
Мінкульт передав у безоплатне користування ПЦУ два корпуси на території Нижньої лаври
19:24
Дарницька ТЕЦ тимчасово зупинила роботу після обстрілів рф
Больше новостей

“Гроші на ЗСУ”: У Києві громадяни вийшли до КМДА на черговий мітинг

Новости Киева
968
0
У Києві зранку суботи, 17 лютого, під стінами Київської міської державної адміністрації (КМДА) кияни зібралися на третій у цьому році мітинг. Громадяни вимагали не витрачати під час війни кошти на інфраструктурні проєкти, а натомість посилити фінансову підтримку ЗСУ.

У Києві зранку суботи, 17 лютого, під стінами Київської міської державної адміністрації (КМДА) кияни зібралися на третій у цьому році мітинг. Громадяни вимагали не витрачати під час війни кошти на інфраструктурні проєкти, а натомість посилити фінансову підтримку ЗСУ.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні на Facebook – сторінці спільноти “Гроші та ЗСУ” та інформації видання “Суспільне”.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Люди зібралися на третій мітинг у цьому році біля стін КМДА щоб їх почули у будівлі. Вони вимагали, щоб столична влада знайшла спосіб, як допомагати ЗСУ, а не “перекладати бруківку, чекаючи, що по ній пройде переможним парадом армія росії”.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Як повідомили кореспонденти "Суспільного", люди, що зібралися біля входу до будівлі КМДА, вигукували гасло: "Бруківка не стріляє!". Також у багатьох мітингувальників в руках були картонні таблички з вимогою "Гроші на ЗСУ".



Як повідомляє видання, за словами організаторів акції, в учасників заходу є три ключові вимоги. Перша – це "20% коштів з бюджету Києва мають виділятися на підтримку військових". Також, на думку мітингувальників, пріоритетом для міста на 2024-2025 роки має стати інклюзія — створення рівних можливостей для людей з інвалідністю, зокрема, облаштування доступного громадського простору. Третя вимога — обладнати сучасної технікою реабілітаційні центри, де проходять лікування й відновлення захисники. Ці вимоги були сформовані після консультацій із представниками військових частин, зауважили активісти.


Крім того учасники акції також скандували: "Виділив, засвоїв, відзвітував". Так вони вимагають від міської влади звіту за витрачені бюджетні кошти.



Як інформувала KВ, це вже третя акція активістів у 2024 році. На перший у цьому році мітинг кияни забралися під стінами КМДА 3 лютого. Вони вимагали спрямувати 20% столичного бюджету на потреби ЗСУ та підвищити рівень інклюзивності. Минулої суботи, 10 лютого, кияни вийшли на другий мітинг з вимогами посилити фінансову підтримку ЗСУ із міського кошторису, збільшити фінансування закупівлі зброї.


Нагадаємо, перший раз кияни прийшли до мерії 16 вересня 2023 року. У другу суботу, 23 вересня до вимог закласти в бюджет кошти на потреби армії, а не на "бруківку і клумби", додалися питання про пандуси до сховищ, госпіталі, укриття в школах і дитсадках. 30 вересня мітингувальники біля КМДА вимагали зупинити фінансування непотрібних під час війни витрат та спрямувати бюджетні кошти на підтримку ЗСУ. А на четвертому мітингу, 7 жовтня, містяни вимагали публічного обговорення бюджету столиці на 2024 рік. 21 жовтня на мітингу вимагали, щоб в бюджеті столиці на 2024 рік запланували виділення 20% на допомогу ЗСУ. 4 листопада громадяни знову вимагали виділити на наступний рік більше коштів на потреби ЗСУ. 18 листопада містяни знову вийшли на мітинг, аби нагадити чиновникам про свої вимоги. 14 грудня містяни вимагали, зокрема, перенаправити кошти з інших статей бюджету на програму "Захисник Києва".


Читайте: Київрада вперше внесла зміни до бюджету-2024


Фото: Суспільне
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев