Последние новости

19:43
Вибухи біля Житомира: щонайменше двоє людей загинуло, 15 – отримали поранення
15:44
Генштаб: Сили оборони України надвечір середи мали 76 боїв з росармією
19:50
Відбулася нарада з питань реалізації ветеранської політики та соціального захисту населення у Бучанському районі, – КОВА
17:44
Заступниця голови КОДА провела нараду з бюджетних питань з головами громад Обухівського району
15:44
Орендоване житло та прописка в гуртожитку – декларація начальниці туристичного управління КМДА
11:41
Девелопер Alliance Novobud прозвітував про хід будівництва у червні
19:46
Заступник міністра енергетики відмовився надати інформацію НАБУ про міжнародну допомогу у сфері енергетики
15:46
У центрі Києва збудують паркінг на 300 місць біля Свято-Михайлівської лікарні
09:43
У Славутичі сьогодні проводитимуть перевірку можливостей оповіщення населення усіма можливими засобами
17:03
“Мураха” на півтонни: до використання в ЗСУ допустили новий безпілотний наземний комплекс
16:28
Добровільний рекрутинг до ЗСУ: діє 1 центр рекрутингу Сухопутних військ
13:01
У ЗСУ підтвердили ураження складів боєприпасів у Брянській області рф
15:02
У Криму знищено ворожий ЗГРК “Панцир-С1” та три гелікоптери
11:37
Київський міський голова та КМВА привітали містян з Днем Конституції
09:36
До Києва приїхав Анджей Дуда
19:45
У центрі Києві 28 червня обмежать рух машин та змінять маршрути громадського транспорту (схеми)
13:45
Олена Шуляк: “В Україні формується нова система ветеранської підтримки”
19:42
Ворог має успіхи в просуванні на Вугледарському напрямку в районі Шевченка, Бурлацького та Вільного Поля, – DeepState
17:49
U-LEAD відзначив Бровари за успішну співпрацю з релокованою Сватівською адміністрацією
11:46
Рятувальники “Київської служби порятунку” усі ніч прибирали повалені вітром дерева (фото)
19:45
Броварські спортсмени здобули перемогу на Чемпіонаті світу з ММА
19:25
Метро Києва купить 3 лінзові світлофори за 1 млн гривень
17:44
За рік зарплата директора Департаменту комунальної власності КМДА зросла на третину
15:46
Гатне витратило 205 тис. гривень на батути, солодку вату та аніматорів
11:43
100 ОМБ ЗСУ запрошує фахівців на службу в своїх підрозділах
19:49
У Києві з-під завалів зруйнованої 23 червня ракетою п’ятиповерхівки врятували кота
17:45
Завтра, 25 червня, в Дніпрі оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки рф
15:45
Бориспіль витратить 1,43 млн гривень на проєктування будівництва розважальних майданчиків біля Олесницького озера
19:45
Микола Калашник: Відбувся перший офіційний чемпіонат Київської області з перегонів FPV-дронів (фото)
19:24
Екснардеп, військовослужбовець Фірсов закликає великий бізнес вкладатися в військові RnD
Больше новостей

Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

Новости Киева
17 959
0
У Чернівцях зібрався Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Зібрання відбулось за участі Глави держави Володимира Зеленського, представників Верховної Ради та Кабміну, обласних державних адміністрацій та громад, послів.

У Чернівцях зібрався Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Зібрання відбулось за участі Глави держави Володимира Зеленського, представників Верховної Ради та Кабміну, обласних державних адміністрацій та громад, послів.


Про це KВ стало відомо з допису начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка на сторінці в соцмережі Facebook.


Підписуйтесь на “КиївВладу” “Підтримка військових, підвищення безпеки та ефективний захист територій – головні завдання, які є пріоритетом для кожного регіону та громади. Попри різні потреби всі мають працювати на єдину мету – перемогу України. Про це говорили сьогодні під час Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України”, – розповів Руслан Кравченко.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Понад 160 учасників Конгресу офлайн та понад 1500 онлайн обговорили всі виклики, які стоять сьогодні перед Україною та шляхи їх вирішення. Зокрема, питання безпеки, економічного розвитку, ситуацію в енергетиці, євроінтеграційні процеси.


Ще один пріоритет, який обговорили, – підтримка українського виробника. За ініціативи Президента вже заснована платформа “Зроблено в Україні”. Це питання економічного розвитку держави, створення нових робочих місць, збільшення фінансових можливостей для відновлення.


Читайте: Руслан Кравченко: Група “Прозорість та підзвітність” вивчає резонансні закупівлі у Вишневій громаді
Фото: Руслан Кравчено в FacebookКиївВлада

Олексій Вєтров

0 комментариев